Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamiausią auto nuomai (2)

automobilis-pixabay-com

Pixabay.com nuotr.

Automobilių nuomos paslaugos Lietuvoje tampa vis populiaresnės, kadangi lietuviai džiaugiasi galimybe kasdien darbą pasiekti tokia transporto priemone, kokia visada norėjo. Norimą auto įpirkti gali ne kiekvienas, tačiau nuoma prieinama daugeliui.

Automobilių nuoma Vilniuje siūloma daugelyje vietų. Visgi, įvertinti reikia ne tik punktus, tačiau ir konkrečios markės transporto priemones. Dažnas tiksliai žino kokią auto norėtų kasdien vairuoti į darbą, tačiau kai praktiškai tenka ją pavairuoti – nuomonė pasikeičia. Juolab, dažniausiai nuomai pasirenkama auto remiantis kitais kriterijais nei kurie aktualūs tada, kai auto perkama.

Kainos variacijos

Žinoma, dažniausiai pirmasis kriterijus yra nuomos kainos. Bene geriausius pasiūlymus pateikia Turbonuoma.lt. Žinoma, peržiūrėjus katalogą pamatysite, kad kainų variacijos labai plačios: nuo dešimčių už transporto priemonę parai iki šimtų. Suprantama, kad nuomojamos auto kainą lemia labai daug veiksnių: gaminimo metai, modelis, nuomos laikotarpis, papildomos paslaugos ir panašiai. Svarbiausia susipažinti su visais niuansais, kad tiksliai žinotumėte už ką mokate. Kuo ilgesniam laikui auto bus nuomojama – tuo mažesnė bus paros kaina.

Konkretus transporto priemonės modelis

Sakoma, kad vyrai myli akimis, tad ieškodami mašinos ją dažniausiai taip pat renkasi pagal išvaizdą. Tiesa, ne pagal spalvinius niuansus bei žibintus, tačiau tam tikrą modelį. Kol vieni yra ištikimi Toyota transporto priemonėms, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka BMW, kuri dažnai juokais vadinama jaunimo mašina. Priminsime, kad Turbonuoma.lt puslapyje rasite ne tik skirtingų kainų, tačiau ir labai įvairių transporto modelių variacijas.

Transporto priemonės mechanizmas

Nuomos punktų vadybininkai pastebi, kad paskutiniu metu vis dažniau kreipiasižmonės, kurie nuomojasi transporto priemonę su automatine, o ne mechanine pavarų dėže. Nors pastarųjų poreikis vis dar didesnis, tačiau tendencijos rodo, kad nuomos punktų savininkams teks įsigyti daugiau mašinų su automatu, kadangi jie pasirenkami vis dažniau. Pastebima, kad į punktus vis dažniau kreipiasi žmonės, kurie turi galimybę, teisę vairuoti tik transporto priemonę su automatine pavarų dėže. Suprantama, kad tokiu atveju jų galimybės labai apribojamos ir norisi rasti geriausią variantąiš tinkamiausių.

Mašinos ekonomiškumas

Nepaisant to, kad automobilių nuoma Vilniuje paslaugas teikia gana pigiai, tačiau lietuviai yra taupūs žmonės, tad nori maksimaliai sutaupyti tiek, kiek tik įmanoma. Štai todėl daugiau dėmesio reikia skirti kuro sąnaudoms, kurios dažniausiai nurodomos internetiniame puslapyje greta mašinos fotografijos. Tai nėra slapta info, juolab, ji tikrai nebus klaidinanti, tad įvertinkite ne tik nuomos kainas, tačiau ir kuro sąnaudas. Juk grąžinti transporto priemonę teks pilnu baku.

Papildomi priedai

Daugelyje punktų šiuo metu siūloma pasinaudoti ir papildomų transporto priemonių nuoma. Tai gali būti vaikiška sėdynė, ypač populiarus pasirinkimas yra GPS sistema, nuomojamos net tokios smulkmenos kaip kad kavos laikikliai ir t.t. Tiesa, ne visuose punktuose tokios paslaugos teigiamos, tad jeigu Jums svarbu – tegul tai būna vienas iš kriterijų renkantis paslaugas teikiančią vietą.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Žemyna:

    Ar vėl AUTAIS muturiuojame kojas?
    Na, tos mados…

  2. Nuoma tikrai populiari. Zmones nebebijo vaziuoti svetimu automobiliu. Manau prie tokiu pokyciu labai prisideje ir draudimai, atlyginantys zala nepriklausomai ar vairavo savininkas ar ne. Taip pat be automobilio gyventi tampa praktiskai neimanoma, tad ar sugedus, laukiant kada bus suremontuotas, ar atvykus is kitos salies, paprasciausias budas susisiekimui yra issinuomoti automobili

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: