Nevaisingumo gydymas Vilniuje: ką svarbu žinoti (0)

vaisingumasnaturaliai.lt nuotr.

vaisingumasnaturaliai.lt nuotr.

Nevaisingumo statistika Lietuvoje negailestinga – kas šešta pora negali pastoti per vienerius metus. Ir sprendimo variantų kiekvienas ieško savaip: vieni pasitikėdami ezoterika, kiti pasikliaudami tradicine medicina,  o treti – natūraliu nevaisingumo gydymo būdu.

Kas yra natūralus nevaisingumo gydymas ir ką apie jį verta žinoti klausiame Mariaus Marcinkevičiaus – Vaisingumo klinikos Vilniuje įkūrėjo, kurio pagrindinis tikslas yra padėti poroms sėkmingai pastoti natūraliu būdu arba padidinti pagalbinio apvaisinimo procedūrų sėkmės tikimybę.

– Ar nevaisingumas yra liga?

– Tai vienas iš populiariausių klausimų. Mano manymu, nevaisingumas nėra liga. Tai – kitų ligų ar būsenų, pavyzdžiui, nuolat patiriamo stipraus streso, neigiamų jausmų išdava.

– Ar pagalbinis apvaisinimas gali būti laikomas gydymu?

– Pasak medicinos praktikos, gydymas – tai gydytojo pagal įgytą profesinę kvalifikaciją ir nustatytą kompetenciją atliekama sveikatos priežiūra, apimanti įvairius aspektus (asmens sveikatos būklės tikrinimą, ligų profilaktiką, sutrikimų diagnozavimą ir kt). Tad nevaisingumas – sveikatos problema, kuriai pašalinti reikalingas gydymas.

– Ką reiškia nevaisingumo gydymas natūraliu būdu?

– Tai vaisingumo skatinimas tam tikrais metodais: natūralaus vaisingumo skatinimas; tradicinių kinų medicinos procedūrų (pavyzdžiui, akupunktūra) taikymas, fitoterapija (gydymas augalais, vaistažolėmis) bei mitybos raciono derinimas. Kiekvienas atvejis ir jo pritaikymas priklauso nuo paciento.

– Kokios pastebimos dažniausios moterų nevaisingumo priežastys?

– Beveik pusė moterų nevaisingumo atvejų – dėl kiaušidžių patologijos, t. y. dėl to, kad kiaušialąstė nesubrandina kiaušidės. Taip pat dažna nevaisingumo priežastis – kiaušintakių patologija. Kitos galimos priežastys – endometriozė – kai tam tikri audiniai išsidėstę netinkamose vietose; įvairios lyties organų patologijos bei psichikos sutrikimai. Mūsų Vaisingumo klinika Vilniuje padeda atskleisti tas priežastis ir pritaikyti veiksmingą būdą joms pašalinti.

– Kokios pastebimos dažniausios vyrų nevaisingumo priežastys?

– Deja, šiuo atveju net  50 procentų nevaisingumo atvejų nulemia neaiškios priežastys. Yra išsiaiškinta, kad kartais nevaisingumą gali nulemti spermos patologija, oligospermija, varikocelė, įvairios infekcijos ar įgimti veiksniai. Mūsų taikomas nevaisingumo gydymas Vilniuje padeda įveikti šiuos sutrikimus ir sėkmingai susilaukti palikuonių.

– Ar nevaisingumo gydymas natūraliu būdu – skausminga procedūra?

– Tai neskausminga procedūra. Vienos gydymo procedūros gali būti taikomos greitai ir nenaudojant nejautros ar nuskausminamųjų vaistų. Kitoms procedūroms taikoma nejautra. Tad kiekvienas atvejis yra individualus, apie jį specialistas papasakoja konsultacijos metu.

– Koks natūralaus nevaisingumo gydymo būdas yra populiariausias?

, Akupunktūra – tūkstančius metų naudojama gydymo forma, kuri padeda moterims išspręsti nemažai sveikatos sutrikimų, įskaitant ir nevaisingumą. Per daugybę savo praktikos metų pastebėjau, kad akupunktūra veiksmingai padeda svarstantiems apie šeimos pagausėjimą ar norintiems patirti sklandų, sveiką nėštumą.

Dažnai pasiūloma prieš dirbtinį apvaisinimą atlikti kelis akupunktūros seansus, kurie stipriai padidina teigiamo rezultato tikimybę. Šis nevaisingumo gydymas patrauklus tuo, jog jį galima derinti su įvairiais kitais (ortodoksiniais ar tradiciniais) gydymo metodais. Tad drąsiai galėčiau teigti, kad akupunktūra – vienas iš dažniausiai pasirenkamų natūralaus nevaisingumo gydymo būdų.

– Kodėl verta pasirinkti Jūsų Vaisingumo klinika Vilniuje?

– Mes atsakingai ir profesionaliai žiūrime į kiekvieną savo klientą. Žinome, jog kiekvieno paciento būklė yra individuali, todėl kiekvienam skiriame išskirtinį dėmesį ir siūlome visapusišką diagnostiką, padėsiančią nustatyti nevaisingumo priežastis. Be to, mes specializuojamės In vitro fertilizacijos ir intrauterinės inseminacijos srityse, taikome natūralaus vaisingumo metodus.

Pabaigai norėtųsi pasakyti, jog išbandyti ir įvertinti koks veiksmingas yra nevaisingumo gydymas Vilniuje – verta. Prieš apsisprendžiant dėl gydymo, Vaisingumo klinikos įkūrėjas M. Marcinkevičius siūlo neužmiršti tradicinės kinų medicinos esmės, kuri teigia, kad žmogus suserga tada, kai nežino, kaip gyventi ir nemoka džiaugtis gyvenimu, kai netenka energijos. Ir tai tikrai nėra tos priežastys, kurių nebūtų galima pakeisti. Tad ir nevaisingumas – pakeičiama situacija, kurią galima išspręsti pasitelkus natūralų nevaisingumo gydymo metodą.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: