Gėlės į namus – patraukli paslauga gyvenantiems užsienyje (1)

geliufeja.lt nuotr.

geliufeja.lt nuotr.

Emigracijos mastai paskatino verslininkus ieškoti būdų, kurie leistų asmenims net ir būnantiems už 1000 kilometrų vis tiek jaustis greta savo artimųjų. Žinoma, labiausiai gelbėja internetas, kuris visiškai panaikina atstumus, sumažina juos, galiausiai, padeda palaikyti nuolatinius santykius. Svarbios ir tos paslaugos, kurios leidžia fiziškai pasiekti kitą žmogų: siuntos, kurjerių paslaugos, gėlių pristatymo paslaugos.

Gėlės į namus – tiems, kurie nori pasveikinti

Gėlės į namus yra puiki paslauga, kurią išbando vis daugiau lietuvių. Nors ji nėra orientuota būtent į emigrantus, kurie užsako puokštes internetu, tačiau džiaugiamasi, kad tokia paslauga dažnai reikalinga būtent dėl šios priežasties. Gėlių Fėja pasirūpins, kad gėlės pasiektų gavėją tuomet, kai jam tai labiausiai tinka. Kaip teigia šios floristikos salono atstovai, žmonės labiausiai paslaugą vertina todėl, kad ji padeda sutaupyti daug laiko.

Tai reiškia, kad žmogus būdamas net ir labai toli, net ir tokiu atveju, kai kiekviena jo dienotvarkės minutė yra suplanuota – gali jaustis ramus, kad viskas bus atlikta už jį. Floristikos salono darbuotojai džiaugiasi, kad vis daugiau žmonių puokštes užsako be jokios progos. Taip ir prašo nurodyti atviruke – žmogui, kuris vertas šypsenos. Tai labai gražus gestas, kuris suteikia dienai daugiau saulės.

Gėlės į namus – pagal kliento poreikius

Daugelis baiminasi, kad užsisakant gėles į namus reikia žinoti labai daug smulkmenų, išbandyti labai daug detalių, susipažinti su gėlių simbolika bei kitomis smulkmenomis. Tikrai ne. Būtent tam ir yra floristai, kurie viską padaro už jus. Kreipiantis dažniausiai prašoma nurodyti – kokia proga, kokia priežastis ir kokie pageidavimai. Jeigu žmogus neturi laiko arba negali atsakyti į šiuos klausimus, tokiu atveju floristas pats suderina smulkmenas ir tuo pačiu gavę užsakytojo pritarimą paruošia puokštę, kuri būna pristatyta gavėjui.

Labai dažnai užsakytojai greta puokštės nori įkomponuoti ir dovanas. Ypač tokiu atveju, kai puokštės užsakomos gimimo dienos arba arba kita proga. Tokiu atveju plačiau pasidomėkite, ar salone nėra siūlomos dovanos, kurios suteikia bendrai visumai daugiau skoningumo. Taip pat skiriantis progai dažnai siūlomos ir skirtingos dovanos. Vienu atveju labiausiai tinka didelis minkštas meškis, kai tuo tarpu kitu atveju skoningiausiai atrodo Rafaelo dėžutė.

 Tokia ta gėlių pristatymo paslauga. Gana paprasta, tačiau daugeliui žmonių – išsigelbėjimas. Ypač tiems, kurie net ir gyvendami užsienyje nori, kad jų artimieji visada jaustųsi mylimi, laukiami ir tuo pačiu svarbūs.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: