Panevėžio fotografijos galerija kviečia į Zenono Bulgakovo fotografijų parodą „Alytaus metraštininkas“ (0)

Zenono Bulgakovo fotografijų paroda | Panevėžio miesto dailės galerijos nuotr.

Zenono Bulgakovo fotografijų paroda | Panevėžio miesto dailės galerijos nuotr.

Lapkričio 13 d., 17 val., Panevėžio fotografijos galerijoje, atidaroma žinomo Alytaus fotomenininko Zenono Bulgakovo fotografijų paroda „Alytaus metraštininkas“, surengta bendradarbiaujant su VšĮ „Egarta“ ir Alytaus tarptautine fotografijos švente „Foto Fest Alytus“.

Fotografas Zenonas Bulgakovas dažnai pavadinamas Alytaus metraštininku bei gyvuoju Alytaus simboliu. Jis – Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, Alytaus miesto kultūros premijos laureatas (1991 ir 1997 m.), už kūrybą įvertintas 2 sidabro, 7 bronzos medaliais ir per 50 kitų apdovanojimų. 1994 m. jam suteiktas Tarptautinės meninės fotografijos federacijos (FIAP) fotografo menininko (AFIAP) garbės vardas, o 1995 m. Alytaus žurnalistų klubas Z. Bulgakovą išrinko Metų žmogumi.

Parodoje eksponuojama 18 šio autoriaus kūrinių, kviečiančių lankytojus pažvelgti į Alytaus centro bei senamiesčio gatveles, greta įsikūrusį Jaunimo parką ar šalia miesto išlikusias sodybas. Savo fotografijose menininkas atskleidžia ne tik netikėtomis gyvenimo priešybėmis ar subtiliu jautrumu jį sudominusias detales, bet ir, regis, niekuo neišsiskiriančią miesto kasdienybę, kuri dar po kiek laiko netruks pavirsti vertingu mūsų laikmečio dokumentu.

Paroda Fotografijos galerijoje veiks iki gruodžio 7 dienos.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: