J. Varkala. Kryžiuojama ne tik teisybės siekianti Neringa, kryžiuojama Lietuvos Respublika (video) (88)

Jonas Varkala | Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Jonas Varkala | Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Byla, kurioje pateikti kaltinimai Neringai Venckienei, sukėlė nusivylimą valstybe. Aš, kaip asmuo, kaip pilietis, labai nusivyliau mūsų šalimi taip pat. Pasitikėjimą, respublika išsinešė drauge su maža mergaite, Deimante.

Nusivyliau ir kai kuriais „gynėjais“…

Tik vėliau, po visų įvykių, sužinojau, kad durų lango stiklas buvo užklijuotas plėvele, vadinasi „gynėjai“ žinojo, kad jį reikės išdaužti. Neringa Venckienė prašė atrakinti duris. Aš ėjau, bet „pagrindinio gynėjo“ žvilgsnis reiškė, kad aš besiveržiančiųjų vidun kolaborantas. Taip ir nesupratau, kas čia šeimininkas.

Buvo mūsų gretose provokatorių ir šiandien yra tokių, kurie ruošiasi daryti provokacijas, kuriomis kompromituotų politinę partiją „Drąsos kelias“ ir/ar judėjimą „Drąsiaus kelias“.

Kiek kainavo Neringos parvežimas? Klausia rašeivos. Atsakau – didelę valstybės gėdą.

Kreipiuosi į inteligentiją – nestovėkite po medžiu, jūs tautos sąžinė.

Stebėsime, reaguosime toleruodami nors ir abejotiną teisėtumą, bet prieš teisėtą neteisybę -negalim nusilenkti.

Vyksta Neringos Venckienės tėvelių žudymas. Žudymas pažodžiui, nes tokio elgesio su jais, jie gali ir nebeištverti. Priminsiu vaikiškus jų anūkės žodžius – žmonės jūs ar ne žmonės?
Tėvelius skaudžiai žeidžia aplinkybė, kad jie negali susitikti su dukra, kuri jau Lietuvoje. Juos spaudžia nerimas dėl dukters gyvybės. Juk šioje istorijoje daug patvirtinimų dėl keistomis mirtimis mirusiųjų…

Tėvams nesuvokiama, kodėl negalima perduoti dukrai net ir būtiniausių asmens higienos priemonių. Šiame amžiuje juk nesuprantama aplinkybė, kaip žmogus galėtų gyventi antihigieninėmis sąlygomis (juk visi keičiame drabužius ir prausiamės).

Na o tikintiems sakau:

– Budim kaip mažas būrys po Jėzaus iš Nazareto kryžiumi. Kryžiuojama ne tik teisybės siekianti Neringa, kryžiuojama Lietuvos Respublika.

Autorius yra „Drąsos kelias” politinės partijos pirmininkas

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

88 komentarai

 1. Tvankstas:

  Prisiminkime pradžią, kai D. Kedys išsiuntė 200 DVD su skundu – aprasymu, gavo Seimo nariai, Prezidentė, Vyriausybė, teisėsauga. Bandymas numarinti visiška tyla.
  Tas pats dabar su Neringa – bandymas numarinti tyla.
  Labai aiškiai visą dešimtmetį trunkanti byla be pabaigos, kai daugybė mirčių yra neišaiškintos, kai Deimantė yra nežinia kur ir ar išvis gyva, kai dabar Neringa už įtarimą smulkiu huliganizmu sėdės 2 mėnesius po 21 mėnesio, kai max bausmė tegali būti 3 metai.
  Siekiant sustatyti daiktus į savo vietas, reikia žinoti dvi sąlygas apie demokratijos prigimtį.
  1. ‘Demokratija yra blogiausia iš visų santvarkų, kurioje hienos valdo asilus.’ Aristotelis
  2. Demokratijoje šalį valdo 1-3-5 klanai, kurie nusiperka visus sisteminius / sąrašinius parlamentarus, suteikdami jiems galimybę pabūti klusniomis marionetėmis kadenciją.
  Iš šių dviejų sąlygų išplaukia trečia, slaptoji sąlyga : iškrypėliškas lytinis pasitenkinimas yra valdančiųjų džiaugsmas ir jis saugomas teisėsaugos jėgomis nuo demokratijos asilų akių.
  Reikia prisiminti užgesintus paidofilijos skandalus D. Britanijoje, JAV, Nyderlanduose (karalienių vyrai princai Bernhard ir Claus), Belgijoje (galima pasiskaityti Anneke Lucas prisiminimus internete),…, kur karališkos šeimos nariai yra įtariamųjų sąrašuose, dažnai liudininkams staiga mirštant.
  Visur ta pati taisyklė : elitas ir jo apmokama MIP visada įrodinėja, kad paidofilijos nėra, tai tik prasimanymai ir šmeižtai.
  Visa šia Lietuvos dešimtmečio byla Lietuva įrodė, kad atitinka demokratijos standartus, kur paidofilija yra slaptasis pasitenkinimas aukščiau VŽTD, Konstitucijos ir šalies įstatymų, teisėsauga įrodė savo modernumą klastojant bylas ir nekaltus žmones masiškai paverčiant kaltais, ypač spec. tarnybos, kurioms reikalingą žmogų sunaikinti ir galus paslėpti yra kaip du pirštus apsimyžti.
  Seimo narių pritarimas tyla yra brandžios demokratijos požymis, netgi vienmandatininkai susitvarkę ir žino politkorektiškumą, tai yra ‘parišti už pautų’ dėl savo nedoros, ištvirkėliškumo ar baimės prarasti šiltą vietą ir būti, per apkaltą ar po sekančių rinkimų, nuspirtais į nebūtį.
  Dėl mirties eskadrono siautėjimo, žmonėms įvaryta pakankamai baimės, seimūnai yra pasirinkę apkaltą Neringai, nedidelė dalis tyli įbauginta. Kur tautinių patriotinių jėgų žodis (suprantama, tyras krikščionis R. Dagys už apkaltą, už pradinius 56 kaltinimus Neringai) – tai šios jėgos yra už apkaltą Neringai ar tyli iš baimės, kad tik elitas ką nors blogo nepagalvotų apie juos ? Tai yra sodomitų paidofilų slaptieji rėmėjai ?

 2. Ženklas:

  Rinkimai artėja, pragydo violetinė lakštingala. Kaip visuomet apskaičiuotai emocionaliai, bet kažkaip vis į šoną nuo esmės, apgaulingai. Jeigu Alkas padorus leidinys, vis dar (!) tautininkiškas, neturėtų tapti serijinio žudiko gerbėjų partijos propagandos tribūna. O Jūs mieli skaitytojai..?

  • Tvankstas:

   Nusiraminkite, žiūrėkite į bylos medžiagą nuo pirmų dienų be kažkokių išankstinių nusistatymų, vien pagal faktus ir loginę seką ir suprasite, kad ir kiek mirties eskadronai nužudė žmonių, kad ir kiek teisėsmauga klastojo, teismai nesilaikė jokių proceso reikalavimų, kurpė bylas, net aklą žmogų nuteisė kaip ‘kelio rodytoją’.
   Tautiškai nusiteikę žmonės labai gerai supranta klastotes, absoliučia dauguma palaiko Neringą, nebent tautiškai nusiteikę šių jėgų vadovai kaip R. Dagys, yra už Neringos apkaltą, taip stengiasi įtikti elitui ir sisteminėms jėgoms, prasibrauti į Seimą ir apgauti rinkėjus.
   Išmušė aiškumo valanda, kai nėra galimybės pasislėpti, tai iki paskutinės minutės tylės – gal nereikės pyktis su elitu.

  • mociute:

   vistik bijo net ir iskrypeliu gynejai “zenklai” &Co net ir veles to kuris dar iki zudyniu pradzios pats buvo pagrobtas ir smulkutes ,trapios jo sesers kuri kaip liute kovesi uz isniekinta mergaite ir uz tai yra tebekankinama!
   Kas gi trukdo nuraminti visuomene ir parodyti viesai tos, atseit, “uzsienyje gyvenancios” Deimantes Kedytes interviu kartu su jos “labai laiminga” mama? Juk is filmuotos medziagos jos namuose nustatyti nebutu imanoma – svarbu pati mergaite

  • Leonora:

   Aš labai mėgstu šį laikraštį ir paremčiau, deja tas violetinis jo šleifas mane sustabdo. Kaip galima duoti laikraščio puslapius šmeižikams ir nusikaltėlių globėjams? Nesuprantu.

   • mociute:

    negi tamstai neteko girdeti apie pedopfilus kuriuos britu premjeras D.Cameron’as labai taikliai pavadino “sexualiniais plesrunais”, kurie naikina zmonijos pumpurus – vaikus??

    • Leonora:

     O jeigu kaimynas išprievartavo moterį, tai Jūsų vyras irgi dėl to kaltas? Kaip juokinga argumentuoti tuo, kad kažkur taip irgi buvo. Taip vyras, nusivylęs savo mylimąja irgi sako: “visos jos tokios”.

     • mociute:

      deja, taciau pedopfilija yra be sienu… Ypac siais interneto ir pan komunikaciju laikais. Kazkada Bernardinai.lt rase apie Lietuvoje besilankancius personas is Rusijos kurie dar sovietmeciu buvo teisti uz pedopfilija…. Tais laikais juk “negalejo” buti tokiu iskrypeliu “socialistineje” visuomeneje kaip ir invalidu ir t.t. todel viskas buvo kruopsciai slepiama ne tik uz aukstu “internatu” tvoru, kaip kad ir disidentai paverciami “psichiniais ligoniais”. Ir ne vienintelis Cekanavicius okupuotoje Letuvoje buvo iskrypelis – Pravieniskese yra atsedeje ir gana zinomi asmenys tik apie tai niekas nerase.. O prie ko cia ” mano vyras ir moteri isprievartaves kaimynas” – nelabai galus suvedu?

     • mociute:

      deja, taciau pedopfilija yra be sienu… Ypac siais interneto ir pan komunikaciju laikais. Kazkada Bernardinai.lt rase apie Lietuvoje besilankancius personas is Rusijos kurie dar sovietmeciu buvo teisti uz pedopfilija…. Tais laikais juk “negalejo” buti tokiu iskrypeliu “socialistineje” visuomeneje kaip ir invalidu ir t.t. todel viskas buvo kruopsciai slepiama ne tik uz aukstu “internatu” tvoru, kaip kad ir disidentai paverciami “psichiniais ligoniais”. Ir ne vienintelis Cekanavicius okupuotoje Letuvoje buvo iskrypelis – Pravieniskese yra atsedeje ir gana zinomi asmenys tik apie tai niekas nerase.. O prie ko cia ” mano vyras ir moteri isprievartaves kaimynas” – nelabai galus suvedu?

 3. Ženklas:

  Aš dar tik kylant violetinės isterijos bangai, ginančiai neabejotiną violetinį pedofilą ir serijinį žudiką Drąsių Kedį, prieš anuos rinkimus ponui Songailai sakiau, nepalaikykit jų, nieko gero iš tos Venskienės istorijos nebus, tas palaikymas tautininkams nieko nepridės. Taip ir atsitiko, kai tautininkai pakvietė Venskienę vienytis rinkimuose, ji iš jų ant visos respublikos atsakydama išsityčiojo. Tautininkai Drąsos kelio partijos propagandos suviliotų žmonių sąskaita, tada prarado daug rinkėjų. Kas pamiršta praeitį, neturės ir ateities.

  • Tvankstas:

   Visose demokratijose pilna paidofilinių bylų ir visos jos turi bendrumą – jas dengia parlamentai, vyriausybės, teisėsauga. Tai yra viršįstatyminis pasitenkinimas – dulkinti mažą vaiką ir įstatymus tuo pačiu.
   Pasiskaitykite Anneke Lucas atsiminimus – pilna internete.

   • mociute:

    gaila, kad Lietuvos info uzdrausta tema yra Britanijos pergale pries pedopfilus po istorinio 18.10.2012 britu parlamente vienbalsiai priimto istatymo, kuris ipareigojo valstybe ne tik kad skirti apsauga pasiryzusiems liudyti pries savo skriaudejus bet ir solidzias valstybes kompensacijas nukentejusioms.
    Daugybe iskrypeliu net ir tikru garsenybiu kurie gyvi sedi Britanijos kalejimuose , be pasigailejimo ivardinti ir jau mire merai, lordai, teisejai,parlamento nariai &ect kuriems labai patiko ne tik glostyti mazas mergaites ar berniukus o ypac paaugles mergaites…..

  • Tvankstas:

   Susidėti su Songaila politikoje reiškia pralaimėjimą ir išsidraskymą.
   30 metų patirties išvada, tiesiog pastovioji.
   Tą labai gerai supranta kauniečiai, o ‘Drąsos kelias’ susidarė didžia dalimi iš jų, ypač gerai suvokė susijungimą A. Patackas, turėjęs laiko pažinti politikoje daugybę asmenų.

  • mociute:

   zenkliuk, ar nebijote Dievo bausmes apkalbedamas ziauriai nuzudytaji??
   O juk tikruju tautininku partijos atgavus Nepriklausomybe Lietuvoje 11.03.1990. Lietuvoje taip ir neatsirado! Klajokliai po partijas – jokie tautininkai – vargu bau, ar A.Smetona nors viena is dabar save tautininkais isivaizduojanciu butu i savo partija priemes…..

 4. Tvankstas:

  Visi mėgstame skaityti knygas apie Šerloką Holmsą ir daktarą Vatsoną, kuriose įrodymai remiasi loginiu išvedimu (dedukcija).
  Remiamasi Aristotelio logikos taisykle : jei A priklauso B, o B priklauso C, o C priklauso D, tai A priklauso D ir visos jos tarpusavyje susijusios.
  Tai remiantis loginiu išvedimu TIESA yra D. Kedžio ir N. Venckienės pusėje.
  Aristotelis taip pat paaiškino (‘Prieštaravimai sofistams’) kaip surandama tiesa : sudedami abiems pusėms žinomi faktai, nieko nenuslepiant ir nieko neatmetant.
  Teismų nuosprendžiai griežtai pažeidžia šią tiesos suradimo paiešką, grubiai pašalinant visuotinai žinomus bylų faktus.
  Suklastotu teismo nuosprendžiu Deimantė buvo atiduota Stankūnaitei, panaikinant faktus, kad ji vežė dukrą paidofilinėms aistroms tenkinti.
  Tuo pačiu kalta Lietuva, kurios teismas priėmė tyčinį sprendimą.
  Taip pat kalta Lietuva, surengusi 2012.05.17 grubų mergaitės išnešimą pagal suklastotą teismo nuosprendį, kaip nesugebanti skirti įstatymus gerbiančių teisėjų.
  Tai truks dar laiko, gal metus, gal dešimt, gal penkiasdešimt, kol Lietuvos Respublika bus pripažinta KALTA.
  Elitas neatsakys, kompensacijos bus išmokamos ieškovams iš mokesčių mokėtojų pinigų, pagal aiškėjantį vaizdą, tai mirs visi, kurie galėtų kelti ieškinius Lietuvai.
  Nėra žmogaus – nėra problemos, šie žodžiai priskiriami drg. Stalinui.

 5. Tvankstas:

  Teisė pagal rangą filosofijai yra iki kelių, o teologijai – iki kulniukų.

 6. Tvankstas:

  Viskas stojasi į savo vietas, kai kastinėje demokratijos teisėje aukščiausios kastos – elito paidofilinius troškulius teisėsmauga virsdama ima ginti su mirties eskadronų slaptomis veikomis žudant, siekiama užgniaužti viešumon lendančius faktus.
  Paprastam mirtingajam tiesiog nesuvokiama – teisėsauga žudo savo piliečius, kurie skambina varpais apie paidofilijos niekšybes ? Negali būti. Deja, tai kastinės teisės tikrovė.

  • Ženklas:

   Ponas Tvankstas matau yra religiškai ,,įtikėjęs“ į pedofilą ir serijinį žudiką. Jo valia. Bet dauguma Lietuvos žmonių masto kitaip, tai rodo praeitų rinkimų rezultatai ,,Drasiųjų bailių“ partija 0, dabar sociologinės apklausos – mizeris procentų.

   • mociute:

    netiketi N.Venckienes teisumu gali tik absoliuciai kvaili arba del kazin kokiu priezasciu prijauciantys pedopfilams, bijantys savu nuodemiu isviesinimo arba patys iskrypeliai…… Bej, pati N.Venckiene visai nesirove i politika ir netikejo kad buvimas seime ka nors pakeistu! Jei ko, tai cia is pirmu (p.Neringos) lupu … Juk pralindo i seima ne visi tie kuriems reikejo tenai buti…..

   • Tvankstas:

    Visa esmė, kad tikrai nesu įtikėjęs, kol pats sau neišsisprendžiau daugybės nežinomųjų ir klaustukų, tol laikiausi nuošalėje. Tai įvyko suradus D. Kedžio lavoną (14 cm ilgio, 1 cm pločio švendro lapas nosyje), o tuoj sekusi G.Ūso mirtis (galimas ir paslėpimas, panaudojant antrininko lavoną, kažkoks labai jau mažas gulėjo karste). Patvirtino mano spėjimus (hipotezes), paprastai tai būna keletas galimų atvejų, netgi prieštaringų, palaikančių abi puses, kuriems trūko įrodymų.
    Oficialūs kaltinimai D. Kedžiui ir Neringai remiasi nuslėptais faktais iš bylos medžiagos, kurios esmė prasimuša į viešumą, taip pat tokiu pat būdu suklastotais teismų nuosprendžiais.
    Esu tikrai neblogas tyrėjas – mėgėjas, keletą bylų Lietuvoje esu išsprendęs ir paskelbęs internete, kad ir Jonaitienės veiksmus nužudant du sūnus – pasėdėjau su čekiško alaus bambaliu 4 valandas prie internetinių pliurpalų ir tapo aišku, paskelbus internete kilo beprotiška pasipiktinimo banga, atrodė, kad tuoj duris išlauš ir mane sutryps.
    Vargu ar kada užsiimsiu visaapimančiu tyrimu, nekeliu sau tokio uždavinio, užtenka tų viešumon išlindusių faktų, kurie amžinai draskys akis visiems, kas norės pažinti TIESĄ.

    • Tvankstas:

     Nesu apklausų ar reitingų vergas, tai kas man žinoma ir ką galvoju daugybe klausimų gali būti, kad esu vienintelis Lietuvoje, vienintelis Europoje ar vienintelis pasaulyje, ypač kalbotyriniuose darbuose, ir manęs niekada neglumina ir nežemina, kad galiu būti vienintelis, prie to jau pripratęs per paskutinius bent 20 metų.
     Kiek bebūčiau šmeižiamas kažkokiu ‘įtikėjimu’, tai to negali būti, nes kalbu ar rašau pasvėręs begalę faktų UŽ ar PRIEŠ.
     Mano paties gyvenimiška patirtis, sufabrikuota byla prieš mane, sunaikinant begalę faktų, objektyvių įrodymų, juos visiškai išmetant iš bylos, leidžia labai gerai pažinti visą klastojimo mechanizmą, MIP panaudojimą plaunant smegenis.
     Mane dėl mano minčių išgąsdinti nėra įmanoma, mane galima tik nužudyti.
     Ko stovi, šauk kekše !

   • Tvankstas:

    Nesu apklausų ar reitingų vergas, tai kas man žinoma ir ką galvoju daugybe klausimų gali būti, kad esu vienintelis Lietuvoje, vienintelis Europoje ar vienintelis pasaulyje, ypač kalbotyriniuose darbuose, ir manęs niekada neglumina ir nežemina, kad galiu būti vienintelis, prie to jau pripratęs per paskutinius bent 20 metų.
    Kiek bebūčiau šmeižiamas kažkokiu ‘įtikėjimu’, tai to negali būti, nes kalbu ar rašau pasvėręs begalę faktų UŽ ar PRIEŠ.
    Mano paties gyvenimiška patirtis, sufabrikuota byla prieš mane, sunaikinant begalę faktų, objektyvių įrodymų, juos visiškai išmetant iš bylos, leidžia labai gerai pažinti visą klastojimo mechanizmą, MIP panaudojimą plaunant smegenis.
    Mane dėl mano minčių išgąsdinti nėra įmanoma, mane galima tik nužudyti.

    • Leonora:

     Tik liūdniausia, kad įtikėjote klaidingai: kaip sakė Šerlokas Holmsas Vatsonui – jūs vietoje pliuso, pastatėte minusą (primenu: Konan Doilio herojai – kai Vatsonas apsigyveno ŠH namuose, iš pradžių pamanė, kad ŠH nusikaltėlis). Kažkodėl, deja, pirmiausia Jūsų mintis (kaip ir nemažai kitų) buvo, kad ta menka, vargšė mergina nuskriaudė įtakingus teisininkus, pardavinėdama “jų” dukterėčią. Kaip smagu juos palaikyti, nes “ir turtuoliai verkia”. Tuoj patikėjote nelabai gudriai sukurpta sąmokslo teorija (aiškiai pasiskolinta, nes Rusijoje taip susidoroja su konkurentais). Ir kas pasirodė? Buvo teisūs visi dori žmonės, kurie neskuba teisti kitų be atodairos, bet gerai pamąsto.

     • mociute:

      tai kazin kodel “uzmirsta” ir pradanginta antra pedopfilu prievartauta mergaite, Deimantes Kedytes pussesere Naruseviciute kurios negalia pastebejo ir jos mokytojos mokykloje ir pradzioje paliudijo taciau veliau buvo uzciauptos? Butent todel, kad antra mergaite neturejo tetos ir jos teisininku seimos. Beje, N.Venckiene Kaune tikrai niekas nelaike itakinga ir net iskrypeliai nesitikejo kad ji taip drasiai stos pries klana

   • Arūnas:

    o Ženklas yra aklas ir užsikirtęs kaip sena plokštelė, nes jis negirdi kitų, tik save vieną ir kartoja tuos pačius “neginčytinus” kaltinimus, lyg būtų tuose įvykiuose dalyvavęs nuo pradžių. Jeigu Tvankstas pastebi, kad ” D. Kedys išsiuntė 200 DVD su skundu – aprasymu, gavo Seimo nariai, Prezidentė, Vyriausybė, teisėsauga. Bandymas numarinti visiška tyla”, tai nemato ir negali perskaityti, nors kuolą ant galvos tašyk, kaip kaladė- nesureaguos. Visuomenininkai buvo sudarę 200 klausimų klausimyną teisėsaugai dėl sufabrikuotos bylos išskaidrinimo, bet į jų klausimus nebuvo atsakyta. Ir neatsakys, nes per daug sutepti mundurai…

 7. Iš tiesų:

  Vakar,t.y.lapkričio 11d., LRT Forumo laidoje buvo pravesta politiniu šališkumu pasižyminti laida N,VencKienės ,, nusikaltimų” tema.Dalyvavo parinktiniai laidos 4 dalyviai pasižymintys skysta nuomone + vedantysis R.Musnickas suteikiantis jiems galimybę didžiąją laiko dalį apytakiai reikšti vienpusišką -ne apie įvykių esmę- nuomonę.Tik du pašnekovai ,t.y.akademinio sluoksnio atstovė ir advokatas, kritiškai pasisakė dėl teisėsaugos vykdomo politiškai motyvuoto teisinio proceso ir apie neleistinai pertekliniai ir šleivai šį reiškinį pristatomą nomenklatūrinėje neoliberalioje žiniasklaidoje. O šiems dviems pašnekovams laidoje suteikta mažiausiai laiko pateikti savo nuomonę.Apgailėtina ir tai,kad laidoje visiškai nekalbėta apie pagrindinę Garliavos įvykių priežastį -pedofiliją. Tad, Kovo 11-osios Lietuva murdosi iš dalies nekompetentingos ir šleivos teisėsaugos bei nomenklatūrinės dičkės žiniasklaidos pelkėje.

  • Tvankstas:

   Tiesiog tuščias laiko gaišimas yra žiūrėti LRT Forumą.
   Kalbėsiu apie vakarykščio pokalbio dalyvius (žiūrėjau per Youtube tol, kol pristatė dalyvius, nes jų visų mintys man aiškios) – visi jie politiškai korektiški, nėra nei vieno iš Kedžio / Venckienės pusę palaikančių žmonių. NEI VIENO.
   Iškošta per sietą ‘Venckienei ilgi kalėjimo metai’ pašnekovų bendraminčių grupelė.
   Griežta minčių kontrolė pagal sodomitų paidofilų poreikį.

   • Kęstutis:

    …o vakar per LRT forumo laidą labai gerai įvertino susidariusią padėti advokatas, berods Narkevičius (jis Venskienės pusėje) – už dabar iškeltus kaltinimus Venskienei didžiausia įmanoma bausmė 3 metai, tokiu atveju sulaikymas įmanomas tik 2/3 bausmės laiko, Venskienė jau 22 mėnesiai sulaikyta, jai liko 2 mėnesiai iki paleidimo net ir po teismo sprendimo, ir jei Lietuvos teisėsauga jai skirs papildomą sulaikymo terminą, tai reikš Lietuvos teisėsaugos krachą… Makaronų kabintojams-teisėsaugos atstovams net žandikauliai atvipo. Prokuroras tik sugebėjo išlementi – tai gal teismai spės iki to laiko išnagrinėti bylą… Taip, kad beliko palaukti 2 mėnesius ir sužinosime kokią “nepriklausomą” teisėsaugą mes turime…

    • Tvankstas:

     Įstatymo raide – taip, kaip sakė advokatas, bet Lietuvos teisėsaugos uždavinys yra sunaikinti Neringą bet kuria kaina, pagal principą : ‘gera Neringa yra mirusi Neringa’.
     Vyksta žmonių užliūliavimas ‘vis dar pasitaikančiu teisingumu’ ir kitomis teisėsaugos liaudies pasakomis.

   • mociute:

    is tiesu, vienintelis tikras ir objektyvus teisininkas lrt forume buvo advokatas Remigijus Merkevicius kuris nei vienos puses kazkaip nepalaike taciau kalbejo aiskia teisine kalba kuria PRIVALETU kalbeti ne tik prokurorai bet ir teisejai. Kuriu velniu i forumus kvieciamas pastoviai nusisnekantis A.Paulauskas – buves okupacines represines strukturos kadras ir dabartines “sleivos” teisines sitemos “krikstatevis” – neaisku…. Juk sveiku protu nesuvokiama kodel ir kaip Nepriklausomybe atkurusioje Lietuvoje iki 2003 galiojo okupacinis Ltsr baudziamasis kodeksas kuris buvo ypac drumstas vanduo siauteti teisiniams nihilistams ir, jei ne stojimas i ES, ko gero, butu tebegaliojes iki siolei!?

 8. jurgis:

  ką ten Lietuva, nukryžiuojamas pasaulis! Ne nuo Sirijos (Asadas), o nuo Venckienės gali prasidėti WWIII…

 9. Sakyčiau, nei čia Lietuva yra kryžiuojama, nei ką. Istorijoje ji ne tokius dalykus yra atlaikiusi. Paprasčiausiai tai čia – toks “gyvenimas su Kelmickaite” ir tiek… Juk artėja Seimo rinkimai, tai negi užvesi dabar kalbas apie tai, kas dabar aktualaus yra valstybės gyvenime, jos valdyme – esmingo nepadaryto, būtino keisti. Vėl bus pasiplepėta apie senus įvykius dėl Venckienės, taip ir laikas rinkimams ateis, o gal tuo vežimu kai kam ir vėl pavyks į Seimą įriedėti…

 10. stasys:

  Čia iš tu atveju kai grupelė marginalu vis dar tikisi daryti įtaka teisėsaugai , pagal sena mada . Šis Varkalos rankelių grąžymas tik patvirtina sena tiesa ..tam kuriam nusispjauti į įstatymus nesvarbus ir padorumas .Tokie žmonės gyvena pagal savus tiesos kanonus ir jiems nerūpi į ta visuomenė . Jei gerai pamenu suimtąją leido aplankyti žmogaus teisiu atstovams ir įsitykinti kad sulaikymo sąlygos atitinka tas normas kurios siūlomos tos įstaigos . Nei dangus griuvo nei žemė apvirto ..bet įtariamieji neturėtu tarpusavyje bendrauti iki teismo . Tie žmonės pilni pagiežos visuomenei ir apie jokį dievą jų lūpos nekalba.

  • Kęstutis:

   Teisėsauga??? Pas mus teisėsauga didelis š-do gabalas kurį spardo kas nori. Kas stipriau paspirs, ten ji ir nuriedės… Pvz. kai mergaitė buvo išplėšta iš Venskienės namų ir ją ant savo rankų išnešė Černiauskas ir Stankūnaitė, buvo kreiptasi į teismą, jog Černiauskas pažeidė įstatymą imdamas mergaitę ant rankų. Visuose vaizdo įrašuose matosi, kaip Černiauskas persikreipęs tempią mergaitę, bet “teismas” priėmė sprendimą, jog Černiauskas “ėjo šalia…” ir po tokių “teismo” sprendimų dar yra tikinčiųjų apie teismus, teisėsaugą ir teisinę valstybę???

   • stasys:

    Kęstutį visiems butu geriau jei teismo sprendimą butu pavykę įvykdyti be tu 240 policininku . Jus pamirštate kad Lietuvoje gyvena ir daugiau žmoniu kurie taip pat reikalauja kad būtų laikomasi įstatymu . Priešpastatyti taiku nepaklusnumą niekas nedraudžia , bet tada ir teisėtvarka gali imtis visu priemonių užtikrinant tvarka, galioja tos pačios pareiginės taisyklės ..

    • Kęstutis:

     Jums su teksto suvokimu sunkumai ar jūs sąmoningai trolinat??? Aiškiai parašiau, jog teismas nusprendė kitaip nei visiems matėsi kuo aiškiausiai. Jei Černiauskas mergaitę nešė, bet teismo sprendimas – ėjo šalia, tai tokį teismą reikią “spardyti” kuo stipriau, kol ateis į protą…

     • stasys:

      Aš nemačiau tai ir padėti Jums neišeina o ir šeip neįdomu kas kam pirmas sugurino nosį (vaizdžiai kalbant) . Gilintis reikia į esme
      tada nekils sekanti problema ..kai iš neteisės prikuriama visa eilė asmeninės tiesos.

      • Kęstutis:

       Esmė yra tame, kad Černiaukas buvo teisiamas už tai, jog neturėjo teisės liesti mergaitės, bet išteisinamas nes tik “ėjo šalia”, kai visa vaizdo medžiaga aiškiai rodo, kad Černiauskas mergaitę nešė – ar aiškiai parašiau? Ar viską supratote?…Ir kai teismas priima sprendimą akivaizdžiai prieštaraujantį filmuotiems vaizdams, tada teismas jau nebe teismas, o tik š-do gabalas ir visi tie kurie gina būtent tokį teisingumą, tokie patys š-do gabalai… Ir tai tik mažytė smulkmenėlė šioje byloje į kurią galima būtų ir nekreipti dėmesio, bet kitos šios bylos dalys baisiau už baisiausią melą…

    • mociute:

     nu ir katras gi Lietuvos istatymas leidzia apsvaiginti vaika “kaldryte”, uzlauzti kojytes&ect “vvykdant kazkokio “beveik teisejo” priimta falsyva sprendima?
     Juk nebuvo nei Apeliacinio nei Auksciausio teismo sprendimu?!

   • Leonora:

    ” Černiauskas pažeidė įstatymą imdamas mergaitę ant rankų”, užtat Venckienė nepažeidė įstatymo, rašydama šmeižikiškus skundus, įtakojusi brolį nužudyti du žmones, su tėvais versdama mergaitę meluoti bei ją tvirkindami? Nepažeidė Venckienė įstatymo ir nevykdama teismo sprendimo, kad jai policininkas net rankas turėjo atlaužti, kad ištrauktų vaiką iš jos nagų? Nepažeidė ir tada, kai jos suorganizuota grupė persekiojo žmones, ko pasėkoje buvo dar du žmonės nužudyti? Juk tai smulkmenos prieš tą faktą, kad Černiauskas prilaikė mergaitę, padėdamas ją nešti motinai. Koks baisus Černiausko nusikaltimas, palyginus su Venckienės ir jos šeimos veiksmais!

  • mociute:

   nu kas gi ten pajegtu labiau daryti itaka Lietuvos teisesaugai nei kad prabangiu pedopfilu klanas….. Juk net tokioje senos demokratijos valstybeje kaip Britanija, pedopfilu kalnas buvo iveiktas tik po istorinio istatymo priemimo britu parlamente 18.10.2012. Belieka apgailestauti kad Lietuvos zmonems apie tai placiau suzinoti buvo ir tebera tabu. Net komentarai apie tai yra blokuojami.
   O juk akys raibo ir is karto savo akimis patiketi buvo sunku skaitant Britanijos iskrypeliu pavardes, ju pareigas,padeti visuomeneje &ect!
   Yra pedopfilijos problema ir paciose JAV kur po ivykiu Britanijoje i pedopfilu medziokle buvo itraukta ir FBI todel gi…. kas galetu paneigti kad ir N.Vencienes isdavimui i Lietuva kazkas padare itaka? Juk sita “brolija” yra labai vieninga….

  • mociute:

   nebutu leide jokiu zmogaus teisiu gyneju jei ivykius nesektu budri JAV ambasados akis…..

 11. Tvankstas:

  Vėjus rašinėja ‘stasys’, bobučių lygio pletkus atkakliai kartoja, netgi pradeda reikalauti : ‘nesugebėjimas sau atleisti tapus tos bylos priverstine auka’.
  Baisiausia visame paidofilijos skandale, kad tokio pačio proto kaip ‘stasys’ dalyviai teisėsmaugininkai, įjungę kvailio pavarą juda per žmonių likimus plentvoliu.
  Advokatas Černiauskas NEŠĖ DEIMANTĘ, tai yra nufilmuota ir tai matė visi, kurie žiūrėjo tuos vaizdus. Teismas priėmė nuosprendį kaip paidofilijos kondomas, apsaugodamas adv. Černiauską nuo grubaus advokato etikos pažeidimo, taip atsitiktų, jei teismas pripažintų NEŠĖ, kuris kainuotų bent 1 metus sustabdytą adv. Černiausko veiklą.
  Matoma tiesa paversta teismo melu nuosprendyje su adv. Černiausko karjeros išgelbėjimu.
  Dabar dar dviejų įtarimų Neringai, įvykdžius nusikalstamas veikas – prieš Stankūnaitę ir pareigūną.
  PIRMA, N. Venckienė turėjo tą dieną NELIEČIAMYBĘ kaip teisėja.
  Neringos negalėjo liesti nei Stankūnaitė, grabaliodama Neringą, nei pareigūnas, užsukdamas Neringai ranką, viršijo pareigybinius įgaliojimus, visi jos (Neringos) veiksmai yra būtinoji gintis.
  Vien pagal tai Neringa turi būti išteisinta.
  Aplamai, ar Stankūnaitė turėjo teisę įeiti į Kedžių namus ?
  Ar raudanti Deimantė norėjo eiti su Stankūnaite, jei priešinosi jai, kaip motinai, ar apsivijusi Neringą, norėjo likti Kedžių namuose ? Kodėl niekam iš ‘Garliavos šturmo’ vykdytojų nerūpėjo mergaitės noras, kodėl nepaisyta žmogiškumo ? Tai naudinga tik paidofilijos skandalo užgniaužimui ir mergaitės vėlesniam sunaikinimui : ar bent protiškai vaistais, ar visiškai sunaikinant gyvastį.
  Todėl ir negaunamas atsakymas jau aštunti metai : ar dar gyva Deimantė ?
  Visas ‘Garliavos šturmas’ neįmanomas nesuklastojus ankstesnės bylos eigos, panaikinant paidofilijos faktus, jų netyrus ar turimus duomenis atmetant besąlygiškai, kuriuos atlikus įtariami Stankūnaitė ir Ūsas būtų pripažinti kaltais (ko verta prokurorės Čivinskaitės veika, pateikiant Ūsui ikiteisminio tyrimo medžiagą susipažinimui), ir Stankūnaitė, kaip motina, patiekdavusi savo dukrą paidofilui, -ams, turėjo prarasti motinystės teises ir susitikimus su dukra.
  Matyt ‘stasys’ prieš savo proto mirtį nors prasidraskyti gali, spjaudalais tenkinasi.

  • stasys:

   Seimo nariui galioja tos pačios prievolės kaip ir paprastam piliečiui , netikite ? paklauskite Gražulio kaip jam sekėsi būti išneštam už ranku ir koju ,nepadėjo netgi tas – “vyrai aš juk už Lietuva ” . Tvanksai Seimo narys ne monstras nuo kurio viskas nulaša kaip nuo žąsies. O dėl kitko skaityk konstitucinio teismo nutartį 2014 m. birželio 3 d. Nr. KT20-I1/2014.

   • Tvankstas:

    ‘PIRMA, N. Venckienė turėjo tą dieną NELIEČIAMYBĘ kaip teisėja.’
    Teksto suvokimo problemos įsisenėję ?

    • stasys:

     Panašu kad Jus teisus , tuo metu ji dar nebuvo ‘gėlelė’ Seimo . Nieko nežinau apie teisėju neliečiamumą , gal Jus ir teisus o gal ir ne . Vienok prieš įstatymą visi lygus , netgi Prezidentas . Jei yra kitaip tai daug paaiškintu esamu teismu problemas .

    • Leonora:

     Aišku, Venckienė turėjo neliečiamybę, todėl jai buvo galima nevykdyti teismo sprendimo. Jeigu Venckienė net žudys, jai negalima užlaužti rankų ir atimti ginklo – juk ji turi neliečiamybę!

     • Tvankstas:

      Ar Jūs sugebate skirti pelus nuo grūdų, ar sugebate skirti atskirus dalykus ? Ar tik išsilieti begalinis noras, nuleisti garą ir dujas ?
      Mergaitė buvo atimta po Kėdainių teisėjo Varsackio nuosprendžio. Jums yra žinoma, kad buvo skųsta, ir nebuvo apygardos teismo nuosprendžio, net po to turėjo eiti skundas Aukščiausiajam teismui ir tik šio nuosprendžiui įsigaliojus galėjo būti vykdomas. Visiškai nebuvo atsižvelgta į Deimantės norą.
      Įsiūtis vardan paidofilų laimingo gyvenimo Jums atėmė protą ir pasileidote į Venckienės šmeižtą.
      Venckienė yra teisi, nevykdydama pirmos instancijos teismo nuosprendį, kol skundimo tvarka nėra gautas Aukščiausiojo teismo nuosprendis.
      Kur dingo Varsackio nuosprendyje faktai, kad Stankūnaitė davė dukrą paidofilui, -ams tenkinti ?
      Jūs paidofilas, kad taip neišpasakytai jautriai įsisvaigstate ?

      • Leonora:

       Kaip žmogus, kaip Jūs gali taip apsigauti? Kuo aptemdytas Jūsų protas? Mažiau tikėkite sąmokslo teorijomis – viskas daug banaliau: korumpuota teisininkė visą šmeižtą sukūrė dėl pinigų. Beveik visų nusikaltimų motyvas (bent jau Lietuvoje) – pinigai.

 12. Leonora:

  Nesuprantu, kaip buvęs kunigas gali tai pateisinti: Kedžių sūnus nužudė du žmones (įrodyta), sesuo teisėja rašė už jį šmeižikiškus skundus, kad yra pedofilija, kurios iš tiesų nebuvo (įrodyta), senis Kedys melavo teisme, už tai buvo teisiamas (įrodyta), piktybiškai neatidavė vaiko niekuo neapkaltintai, pačių šmeižiamai motinai (įrodyta), mokė vaiką meluoti (įrodyta), persekiojo nekaltus žmones, ko pasėkoje buvo dar du žmonės nužudyti ir visa tam dirigavo Venckienė. Ponas Varkala, ar tiki į Dievą ar į šėtoną? Viskas rodo, kad tiki į šėtoną.

  • Tvankstas:

   Pagal bylos medžiagą D. Kedys negalėjo nušauti nei vieno žmogaus, nes kiek anksčiau buvo pagrobtas ir nuvežtas. Numestas pistoletas buvo neiššovęs, be piršto antspaudų.
   Radus D.Kedžio lavoną, šalia gulėjo pistoletas, iš kurio buvo nušauti du žmonės. Taip pat be piršto antspaudų.
   Kaip galėjo atsitikti, kad abu pistoletai buvo be pirštų antspaudų ?
   Paidofilija buvo, prokurorų ir teisėjų titaniškomis pastangomis įkalčiai buvo naikinami, teismo sprendimai klastojami atmetant daugybę įkalčių iš bylos.
   Daugybėje šalių tokia pat metodika yra sunaikinti įkalčiai paidofilijos bylose.
   Ši paidofilijos byla bus dešimtmečius nagrinėjama, kol nebus SEIMO KOMISIJOS ir viešai tiriama.

   • stasys:

    Tvanksai Jus kaip retas ekzempliorius . D.Kedžio byla buvo nutraukta radus jį mirusį ., todėl visos detalės surinktos policijos yra įslaptintos ir neprieinamos aišku be tu kurias viešina suinteresuoti asmenys iš D.Kedžio pusės . Taip kaip D.Kedžiui įtarimai nebuvo įteikti medžiaga liko stalčiuose .. gal kada nors kas parašys tuo remiantis gera detektyvą ..

   • Leonora:

    Nesuvokiu tokio naivumo – o dar vyras būtų. Sako, kad tik moterys nusišneka, kas irgi teisinga, nes nemažai moterėlių vadovaujasi tik jausmais: “myliu-nemyliu”, apkalbomis (ypač patinka apkalbos apie gražias moteris, nes jos bjaurybės, drįsta būti gražiomis. Dabar jų kaip raganų deginti neišeina, tai nors galima jas apšaukti pedofilėmis, barakudomis). Bet kodėl vyrai taip sukvailėja? Jūs man paaiškinkit. Įrodyta, kad pedoffilijos šioje byloje nebuvo, tik šmeižtas, kaltininkai nuteisti ir bus dar teisiami, o jie vis vien šneka apie vargšą nužudytą Kedį (kuris iš tiesų paspringo savo vėmalais – nereta mirtis tokių persigėrusių), žino geriau įrodymus nei juos surinkę tyrėjai (o renka juk ne vienas). Žinoma yra tiesos, kad teisininkai, kartais išsukinėdami nusikaltėlius nuo atsakomybės, kai kur prarado gerą vardą, bet juk ne visi. Tik kvailiai gali patikėti, kad įrodymai slepiami tokioje rezonansinėje byloje. Juk neatsitiktinai ir Grybauskaitė su Landsbergiu atsitraukė, nes suprato kaip labai juos apmulkino tie save pateikiantys mergaitės gynėjais nuo pedofilijos. Atsipeikėkite, gėda lietuviams būti tokiais mulkiais.

  • mociute:

   pliurpalai o ne irodymai kad D.Kedys zude kadangi yra irodymai ir (vis dar gyvi) liudininkai kad D.Kedys buvo pagrobtas ir isveztas nezinia kur dar garokai iki J.Furmanaviciaus ir V.Narusevicienes nuzudymo!

 13. Žemyna:

  Kas geriau prisimenate? –
  Vilniuje buvo teisiamas pedofilas, o jo parodymai bei jo kompiuteryje turėta pornografija, jų orgijų vaizdo įrašai demaskavo ne tik jį, bet ir politikos bei teisėsaugos elitą(!!!). Tačiau keistas dalykas – kai atėjo laikas bylos medžiagą dėti į archyvą (kad, jei kas, padėtų kitas bylas tiriant), tos medžiagos nebuvo! Iš teismo dingo visa su „aukštąja” pedofilija susijusi medžiaga! Bylą tyrusi ir už jos saugumą atsakinga buvusi teisėja „pasiteisino”, jog ją… sunaikino(!!!) Ir… nieko! O juk ten buvo visas „pedofilų klubo narių”sąrašas.
  O dar tais laikais
  kilo ginčas taip dviejų skirtingų stovyklų: tėvai reikalavo, kad pedofilai būtų viešinami (jų pavardės ir nuotraukos) – kad tėvai ir pedagogai žinotų, nuo ko vaikus saugoti (jei pamatytų šalia apsigyvenusį, ar įtartinai aplink vaikų darželius, mokyklas, žaidimų aikšteles ir kt. slankiojantį), kad vaikų įstaigų vadovai žinotų, ko neįdarbinti savo įstaigose. Tačiau pedofilų „ŽT“ pasirodė svarbesnės už vaikų saugumą (ar dėl to, kad vaikai „fiziškai stipresnį ir gudresni“?).
  Ir vaikų teisių kontrolieriai kažkodėl nepuolė vaikų ginti. Kas tada vaikus „gynė“? Atseit, negalima iš pf atimti galimybės dirbti (o kitur darbo nėra, tik greta vaikų?), nes jis gal „pasitaisys“ 🙂
  Tada, deja, mūsų teisingumui pf teisės, jų asmens duomenų apsauga pasirodė svarbesnės už vaikų teises. Keistai jautrus rūpestis viena, stipresniąja puse. PF privatumo apsauga panaudota sunkiems nusikaltimams apsaugoti, sudaryti šiltnamio sąlygas! O kiek vaikų nuo tų laikų nukentėjo? Kiek į užsienį „eksportuota”? Ir šiandien jie vis dar neapsaugomi. Juos „saugo” nuo tėvų, bet ginkdie, ne nuo pf.

  • Žemyna:

   Gal jis ligi šiol šantažuoja mūsų teisėsaugą ir ne tik ją?

   Nuomonė: aukštuomenės pėdsakai pedofilijos bylose
   – 15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/nuomone-aukstuomenes-pedsakai-pedofilijos-bylose-56-79362?copied

   Įslaptintas visuomenės interesas –
   – respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/islaptintas_visuomenes_interesas/

   Leonidas Gotlibas – pipedija.com/index.php/Leonidas_Gotlibas

   Įkalintas pedofilas grasina aukoms ir žurnalistams
   – ve.lt/naujienos/kriminalai/ikalintas-pedofilas-grasina-aukoms-ir-zurnalistams-374695/

   Pedofilas nori greičiau įkvėpti laisvės oro
   – delfi.lt/news/daily/crime/pedofilas-nori-greiciau-ikvepti-laisves-oro.d?id=9018127

   „Abipus sienos” tyrimas: kokios pavardės įrašytos žinomo pedofilo užrašuose –
   https://m.diena.lt/zymes/leonidas-gotlibas
   „Jį vadino Lionia, “dėde” su pilnom kišenėm pinigų. Laikė keistuoliu, pasiryžusiu ištiesti pagalbos ranką kiekvienam sutiktam ir prakalbintam, …”

   – google.com/search?q=%E2%80%9ELeonidas+Gotlibas%E2%80%9D&tbm=isch&ved=2ahUKEwj256b3h-zlAhVKx4sKHf8aA-wQ2-cCegQIABAA&oq=%E2%80%9ELeonidas+Gotlibas%E2%80%9D&gs_l=img.3…14522.24460..25772…0.0..0.176.1476.0j11……0….1..gws-wiz-img.HCdekWcbsJo&ei=IYXOXbbTG8qOrwT_tYzgDg&bih=671&biw=1024&client=firefox-b&safe=active

   Šios dienos Delfio straipsnyje esminis klausimas: jeigu nuo pat pradžių Drąsiui būtų padėję, kai jis mėnesių mėnesius prašė pagalbos, gal visos šios istorijos nebūtų buvę? Ir nebūtų tiek nužudytų?

   • Žemyna:

    – lrytas.lt/laidos/oponentai/2019/11/15/news/v-matulevicius-apie-l-stankunaites-dukra-niekas-nepaklause-mergaites–12576741/

   • Tvankstas:

    Antreipa nėra galima, laiko niekas neatsuks.
    Mes matome per paidofilijos skandalą Lietuvą esant bradžios demokratijos šalimi, kurioje teisėsauga apsaugo elito paidofilines aistras.
    Kai tiesa bus niekam nereikalinga, tada ji bus pripažinta, kaip sakė A. Solženicynas.
    Prisiminkime, kad KGB bylos įslaptintos 75 metams, tai kiek vėliau bus išviešintos ir ši paidofilijos byla, kuri puošis skambiomis pačių aukščiausiųjų pavardėmis. Gali būti ir sunaikintos, būdamos ‘įslaptintos’, kas atsitikę brandžiose demokratijose.
    Žvelgiant į paidofilų nuotraukas, stulbinantis visų panašumas – didelis viršsvoris ( gali ir nebūti viršsvorio), drėgnos lūpos, drėgnos karščiuojančios akys, dažnai labai atstumiančio veido, jei jau virš 150 kg, tai didėja tikimybė – polinkis paidofilijai, bet tai nebūtinai žmogus toks gali būti.
    Kas keli metai kils nauji paidofilijos skandalai, gal kas dešimtmetį ar kas 20 metų – be to demokratija yra neišvengiama. Kaip sriuba be druskos.

 14. LRT 10-12 + LGBT:

  Su Šurajevu ir Ko po 11 val.

 15. mociute:

  galima nesunkiai surasti internete (patartina per Google UK) oficialia informacija apie Britanijoje siautejusiu Pedopfilu istorijas, baigti, nuteistus ir tebebedincius ar jau mirusius kalejimuose &ect.
  pagal nuoroda Child sexual abuse in the United Kingdom wikipedia

 16. Tvankstas:

  Juoką sukelia ‘Leonora’ ir ‘stasys’ savo paidofilų gynimu.
  Mano byloje (mane užpuolė 6 girti ir narkotikų perdozavę narkomanai) buvo panaudotas pistoletas prieš mane, tai teisėsmauga turėjo vargo paslėpti : surado įvykio dieną pėdsekys šuo, surašė radimo protokolą, po 125 dienų parašytas pranešimas, kad nerasta šovinių, bet kuriuo atveju baudžiamojo proceso kodeksas reikalauja po poėmio atlikti pirštų antspaudus, paimti DNR mėginius, atlikti vamzdžio tyrimą dėl šūvio, -ių. Visa tai nebuvo atlikta, net neieškotas pistoleto pardavėjas, kuris yra aiškiai įvardintas pistoleto prieš mane naudotojo.
  Mano byloje buvo atlikta begalės objektyvių įkalčių sunaikinimų, nepanaudota praktiškai joks objektyvus įkaltis iš nesunaikintų.
  64 mėnesiai praleisti TEISĖS akademijoje man leidžia atskirti pelus nuo grūdų bet kurioje byloje, demokratijoje yra tik kastinė teisė, kuri BBD ant piliečių, ginamas visada elitas, jo norai ir troškimai, tam yra kastinė teisės filosofija, VŽTD yra tik nominali Deklaracija, kuri visiškai neveikia teisėje, kiekviena demokratija nepajėgi vykdyti pasižadėjimo – ‘prieš įstatymą visi lygūs’, kastinė konstitucinė teisė, kastiniai įstatymai, kastinė policija, kastinė prokuratūra, kastiniai teisėjai ir visa tai aptarnaujantys advokatai, kurie yra gyvatės užantyje nekastiniams piliečiams.
  Didžiąją laiko dalį (34 mėnesius) teko praleisti kartu su advokatu, kuris iš karto kone apopleksijos buvo ištiktas dėl mano minčių, bet su kiekviena savaite vis labiau pripažindavo mano teisės supratimą ir tuo supratimu galint paaiškinti sunkiai suvokiamus teisininkų triukus.
  Teisingumas yra su 10 % nekaltai įkalintų, D. Britanijoje ir Rusijoje – su 18 %, tai man juoką sukelia kuriama ‘tarėjų institucija’ teismuose, kurios pasakiškos klaidos anglosaksiškose šalyse, pvz. JAV nuteisiama kasmet 10 -20 nekaltų žmonių mirties bausme.
  Manau, jei būčiau tyrėjas, kad ir nuo rytoj, tai man nebūtų neištirtų bylų, mane greičiau nušautų už tokį darbą, nei leistų dirbti po metų.
  Tiesiog mes nesame ginčininkai, ‘Leonora’ ir ‘stasys’, nepajėgiate suvokti pagal esamus objektyvius įkalčius ir atsiduodate jausmams, užgauliojimams, teisingų paskalų iš MIP skleidimui, judu nepajėgūs ginčytis, o užsiimti pasakojimais judviem – ar verta, paprasčiausiai nepajėgiate protiškai suvokti daugybės įkalčių ir pagal juos daromų išvadų (klausiausi V. Sinicos – nustebau, kokiu žemu lygmeniu, būdamas filosofu ir juo besiskelbiantis, sugeba aprėpti faktus, tai ką jau čia judu suprasite objektyvių įkalčių absoliučią viršenybę) – šią bylą gali suvokti tik skaudžiai nukentėję, kaip Kedžiai, jų giminės, artimieji, juos rėmę ir teberemiantys žmonės, bei labai sunkų kastinės teisės jungą patyrę žmonės, nemaža dalimi iš tų 10 % nekaltai kalėjusių.
  Tenka suprasti, kad ‘Leonora’ ir ‘stasys’ yra už šventą paidofilijos ateitį Lietuvoje.

  • Leonora:

   O man įdomu stebėti žmonių kvailėjimo eigą. Būtų gaila jų, tik savo kvailumu jie padeda nusikaltėliams, todėl yra jų bendrininkai. O bendrininkai paprastai irgi traukiami atsakomybėn.

  • stasys:

   Tvankstui … pasidalinote savo patirtimi ir už tai dėkui , retas čia ryžtasi ka nors daugiau parašyti apie tai ko gyvenime apturėjo . Įsikalėte į galva, kaip mažas vaikas, jog čia yra tu kurie gina IŠGALVOTA pedofiliją . Tam turėjote pasitelkti faktus kurie čia visus esančius įtikintu jog teisėsauga kažkur suklydo ar kažką nuslėpė, kaip matau Jus to vengiate o bandote lankstytis formalia teisine praktika skusti visa aukštesnei teismu instancijai . Sakotės gerai išmanąs teise , o va jos gyvenime pritaikyti nemokate . Negalima vien įtarimu dėka paskelbti teiginius kurie neturi po savimi realaus pagrindo gyvuoti , tokiais teiginiais jus įkalinate realius žmones ir ju realius gyvenimus . Kritikuoju ir kunigus įsijautusius į ta problema už jų norą tos tragedijos dėka vėl pajausti dievo palaima savo lūpomis ir atvirai Jums Tvanksai sakau .. nepalaikau jokios konflikto pusės ir keliu vienintelį klausimą , kaip taip nutiko jog vaiko interesai –saugumas tapo suaugusiu žaidimo dalimi ? o vėliau ir politika ..Tokie veiksmai daro visuomene nesaugia ir leidžia galvoti kad kiekvienas daugiau išmanantis teise gali priversti kita žmogų, vaiką ilgus metus būti jo valioje ir iš to dar turėti sau naudos . Jei jau esate toks sąžiningas ar pats linkėtumėte tokio likimo savo vaikui .. tik nuogirdomis remiantis ? Aš bandau susikurti tu žmonių psichologinį portretą ir gaunu tik viena atsakymą, tie žmonės tos mergaitės nemylėjo , priešingu atveju veiksmai butu visai kitokie ..Smurtinė aplinka nėra tinkama terpė vaikui augti .. ir drauge čia turėtu sudėti prioritetus , netgi tęsiantis tokiems gyvenimiškiems ginčams .

   • mociute:

    ir tikrai pedopfilija Lietuvoje nera ISGALVOTA!
    Suteikit galimybes saugiai liudyti visoms nukentejusioms (-iems)nuo pedopfilu, kaip kad padare britai, dar kompensacijas ismokedami ir pamatysit tikraji vaizda kuris priblokstu ne viena! Juk nei vienos is nukentejusiu vaikysteje ar paauglysteje, pries mazdaug 50 metu ir veliau, gyvenimai normaliai nesusikloste o patirta kosmara jos jaute visa gyvenima. Is 940 Britanijoje pripazintu nukentejusiomis , mazdaug 40 sutiko ir net norejo liudyti viesai ir tiesiogiai ivardino savo skriaudejus

    • stasys:

     Pedofilija kaip reiškinys aišku egzistuoja, tik su Garliava tai nieko bendro neturi .

     • mociute:

      USA teisesauga pamate ir Garliavoje pedopfilija todel nebeliko tu idiotisku klausimu jog N.Venckiene ir jos seima,atseit, “oraganizavo” pedopfilija, taciau iskrypeliu gerbejai vis dar megina mojuoti nesamais ir niekada nebuvusiais “irodymais”…..
      Juk Garliavos mergaite buvo ispleta is seneliu namu dar nesibbaigus bylai – I instancijos sprendimas juk buvo apskustas Apygardos o veliau, prireikus, butu ir AT skundziama.

 17. mociute:

  nujo, pedopfilu gynybon stojusius irgi galima ivardinti anu bendrininkais, ane?
  Didele “VIP’iniu” iskrypeliu baime juk nera pats geriausias patarejas todel tiketina kad neteks ilgai laukti kai kurioje nors vietoje anu vis dar tvirta gynybos grandine truks ir sulauksim netiketos atomazgos?
  Dievas juk yra……

 18. Kęstutis:

  … na kokie nykūs ir lėkšti mėginimai įtakoti… demagogams “Alke” nėra galimybių išgyventi.

 19. Tvankstas:

  Skiriu demagogams ‘Leonora’ ir ‘stasys’, taip pat ju bendraminciams demagogams ———————–Is respublika lt, O.Strikulienė

  N.Venckienei likę įtarimai ir BK numatytos maksimalios bausmės, teisme įrodžius kaltę:

  BK 245 str. (teismo sprendimo nevykdymas) – areštas.

  BK 231 str. 1 d. (trukdymas pareigūno veiklai) – laisvės atėmimas iki 2 metų.

  BK 286 str. (pasipriešinimas valstybės tarnautojui) – laisvės atėmimas iki 3 metų.

  BK 140 str. (fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas) – laisvės atėmimas iki 2 metų.

 20. Tvankstas:

  Jei patikrinti visus žurnalistus, rašiusius šmeižtus prieš Kedžių šeimą, jei patikrinti visus prokurorus, teisėjus, tyrėjus, klastojusius ar vilkinusius teisminius procesus – dėl sodomitinio oralinio ir analinio pysio ( tai nėra sunku, lengvai nustatoma pagal VPH (Virus papiloma humanis) ir išangės žiedinių raumenų poveikio ‘kietu buku daiktu’ ) – ar liktų bent 1 iš 100 šioje gaujoje be sodomitinių polinkių ?
  Vertėtų Neringos apykoję patikrinti dėl radioaktyvumo, taip pat kitų elektromagnetinių bangų skleidimo.

  • TADA ir DABAR:

   TADA, prieš 10 m.
   – lrytas.lt/kultura/istorija/2016/07/24/news/kales-istorija-xvi-ka-per-zudynes-dare-neringa-venckiene–1203481/

   ir DABAR
   – lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/11/07/news/laima-lavaste-n-venckiene-bus-pasvilinta-ant-lauzelio-bet-ji-prisikels-su-nauja-jega-12472824/

   Per 10 m. toks pasiekimas? Oho. Profesionalu.
   O čia – viena iš uoliai to labui pasidarbavusių
   – zyme.lrytas.lt/laima-lavaste

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: