V. Vižinis. Siaubūnės Neringos neliko arba laiškas Karlui (28)

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Šiandien prokuratūra įteikė nutarimą, kad Neringai Venckienei nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl maždaug 30 nusikalstamų veikų ir pareikšti įtarimai dėl 4 nusikaltimų..

Dėl keturių, Karlai… ne trisdešimt, kuriuos vieną po kito MG Baltic įtakos prokurorai kepė ir teikė nesustojančioms Lietryčio ir LNK propagandos mašinoms, ventiliatoriai kurių šį mėšlą taškė į negalinčių susivokti žmonių smegenis. Kad tik bijotų, kad tik neapkęstų.

Ir štai – tik įtarimai, Karlai, kurių įrodymus tikiuosi maloniai pasekti žiniasklaidoje.

Nusipirksiu Pringls, įsipilsiu alaus ir su malonumu stebėsiu, kaip neatidavė vaiko „nemotinai“, kaip kliudė antstolei, vėliau plosiu atsistojęs, matydamas nuo smūgio virstančią imbierinę Stankūnaitę ar staigiu teisėjos smūgiu nukertamą ginklais apsikarsčiusį teroristams įprastą kaukę dėvintį pareigūną.

Nebeliko, Karlai, nei tvirkinimo, nei nusikalstamos grupės organizavimo, nei kitų grandiozinių piktadarysčių… apie kurias žmonės skaitė, skaitė, kraupo, kraupo.

Tokelės, Karlai. O juk dabar „žmogiena“ maitintiems, tebetikinčių Neringos siaubūniškumu ir trykštančių neapykanta galvose veriasi skylė. LNK Lietryčio prigaminto ozono. Kaip taip? Tik tiek? Po tiekos „nusikaltimų, mergaitės tvirkinimų – žmogžudysčių organizavimų“ ???

Šių žmonių pasaulis griūna ir laikas jų gailėti. Vargšai.

Tai jie, o ne Klonio žmonės jau rytoj turės imti plakatus piketuoti ten… prokuratūrą, teismus, o ant jų plakatų bus parašyta – TIESOS.

Spektaklis toks yra „Aukštyn kojom“, Karlai. Apie dabar…

Nors… ne tik jiems, bet ir Klonio žmonėms sunku suvokti, kaip greitai suiro dešimtį metų konstruotas melo, neapykantos statinys – Neringa žmogėdra.

Per kelias šias dienas. Nenuilstamai kurtas visą dešimtmetį. Tam kad uždengti tikruosius pedofilijos tragedijos kaltininkus.

Tikiuosi, Karlai, per visą dešimtmetį tas keletas aukščiausiam Lietuvos elitui priklausančių pedofilų seno santykiu – vieneri Neringos kovos metai prie jų – dešimties gyvenimo.
Ir vaikai nustojo rūpėti jau nuo to momento, kai Drąsius 2009 metais pravėrė Delfi redakcijos duris su savo dukros parodymų CD . Dabar jie sukriošę ir kankinami nuolatinio pavojaus nuojautos, kad kažkas gali išlįsti. Ir tada… jie paniškai bijo apie tai galvoti, gyvena nuolatine gyvuliška baime.

Ar toks gyvenimas, tik kartą duotas, dar ko nors vertas, Karlai ?

Ir amerikiečiai šaunūs. Velniškai…

Tai jie, kojas sukėlę ant masyvaus ąžuolo, cigarais burnos kampuos ir viskio stiklais rankose, įsibaiminusiems lietuviams prokurorams pabraižė kiek ant servetėlės ir atsiuntė, kažkokį tokį tekstą: dear frendai. Labai, labai norite Venckienės? Zer gut. Jei kaltinimus siųsite, išbraukykite politiškai motyvuotas nesąmones apie grupinių organizavimus, tuo net Baltų rūmų valytojos nepatikės. Ir atiduosim jūsų bėdą jums, kol nepavirto mūsų bėda, o tai jau per visus televižinus rodo…

P.S. Stebint viešą erdvę, o toks mano darbas, susidarė apgultos ir pasiteisinimus teikiančios valdžios įspūdis. Vietoj dešimtmečių jau visiems įprasto puolimo.
Ir tik visiems žinoma, man jau linksmai pagarsėjusi Lietryčio žurnalistė Kuziavaitė pažėrė kaip įpratusi… ant ventiliatoriaus…

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

28 komentarai

 1. stasys:

  Kažkaip čia keistai skamba Vižinio samprotavimai, kažko juose trūksta ? Bingo, baisios carienės ir našlaitės Neringos kuriai nenuilstamai daug metu teko plauti bliūdu pamazgas svetimoje žemelėje išvytai .Toliau tęsti manau neverta visi žino kaip ta pasaka baigiasi , o autoriui siūlyčiui savo kaktusui duoti kita vardą ..na pasakyk kam nors kas tavo geriausias draugas tikrai liksi nesuprastas .

 2. Anoks:

  O man pariko straipsnis, gražiai sušaržuotas

 3. mociute:

  DEKUI autoriui uz puiku rasini!
  Taip, net ziurint is salies akivaizdus pasimetimas net tarp labiausiai itakingu ir ypac rami N.Venckiene yra toks kontrastas tarp anuomet taip isibegejusiu “sukarti visus sunis” ir ypac ziauriai nubausti Kedziu seima uz tai kad paviesino tai kad pedofilai nebaudziami dare metu metais ir ka smulkute, tapi moteris sugebejo irodyti visam pasauliui……
  Labai liudna del Lietuvos teisetvarkos nekompetencijos, ypac, kai pamacius A+A D.Kedzio pomirtines nuotraukas matoma akivaizdziai svetimu valstybiu spec tarnybu “specializacija”, ka, be abejo, pastebejo JAV pareigunai, taciau Lietuvoje tai buvo pavadinta “uzspringimu” kazin kokiu lapu…..

  • Ženklas:

   Serijinio žudiko Drąsiaus Kedžio mirties priežastį nustatė ekspertai iš Švedijos. Bet violetiniams tai nė motais.

   • stasys:

    Ženklui ..močiutė galėjo ir suklysti namuose pamiršusi savo akinius . Bukite kolega atlaidesnis senjorams , sako Lietuvoje labai sunkus gyvenimas ..

    • mociute:

     gal malonetumet paaiskinti – kaip gi ta “intymi vietele” galejo buti nustayta is pelenu kai Uso kunas labai keistai sukubiai sudegintas??????
     Kas cia per nustatymo “metodas”??
     Beje, visai tiketina kad Usas gyvas…… o jo laidotuves buvo tik muliazas.
     Ir priesingai – gali buti kad “uzsienyje gyvenancios” Deimantes Kadytes jau seniai nera gyvos.
     Juk i Sesers Nijoles klausima neatsakyta iki siolei?!

    • mociute:

     nesijaudink, “stasy”, mociute mato puikiai ir akiniais puikiai apsirupinusi taciau A+A D.Kedzio pomirtines nuotraukas mate ir ne Lietuvos pilieciai, specialistai kurie itare kad tai galejo buti ne vien kgb kileriu braizas bet ir kgb giminingu spec tarnybu……..

   • Žemyna:

    Ekspertai nustatė, ką „reikia”. Kriminologė Gajauskaitė labai išsamiai, detalę po detalės, paneigė tos „ekspertizės” rezultatus. Buvo ir daugiau oficialią išvadą paneigusių specialistų pasisakymų – apie Kedžio mirties priežastis, apie „kapčių” prie marių, apie „tyrimo” eigą, ir apie tai, kaip buvo organizuotas a.a. Ūso 4-račio „apsivertimas” po to, kai Kudabienės laidoje jis pagrasino partiečiams viską atskleisiąs, jei šie jį vieną paliks. Sunku net suskaičiuoti, kiek tų keistų mirčių buvo vien po tų žmonių pasisakymo laidose. Nespėja žmogus pasakyti viešai, ką matė, ir artimiausiomis dienomis jo jau nelieka. Mikriukiui lipduką gaminusios įmonės direktorius, šalia Furmanavičiaus nužudymo vietos gyvenęs liudininkas, prie marių buvęs ir žmogų ten atvežusius matęs žvejas ir visi kiti, kieno liudijimai patvirtino Drąsiaus nekaltumo versiją…
    Atrodė, siautėja serijinis žudikas, būtent pagal šį kriterijų atrenkantis sau aukas. Nors žmogus nei tos istorijos nežinojo, nei su kuo susieta tai, ką jis matė, tik paliudijo, kas vyko prieš jo akis ar ką girdėjo.

    • stasys:

     Jus labai mėgstate žiūrėti televizija , va dėl to tai tikrai esu tikras . Dėl likusiu dalyku tik interpretacijos kas ko matė ar sakosi matęs. Nesinori priminti bet ta intimi a.a. Ūso ‘vietelė’ taip ir liko nesurasta .. nors tikrinta buvo ir su lūpa. Negali įtikintį to kuris mato savo tiesa .

     • Žemyna:

      Tais laikais, manau, kas tik galėjo, stengėsi savo darbus taip rikiuoti, kad savo ausimis išgirstų, kas ką šia tema pasakys. Nežiūrint, katroje pusėje jie buvo.
      Šiandien, pvz., jei nebūčiau įjungus, tai neišgirsčiau VU teisininko pasisakymo, jog maksimumas, ką jai galima inkriminuoti – CHULIGANIZMAS. Už tai niekas laisvės neatima.

     • mociute:

      gal malonetumet paaiskinti – kaip gi ta “intymi vietele” galejo buti nustayta is pelenu kai Uso kunas labai keistai sukubiai sudegintas??????
      Kas cia per nustatymo “metodas”??
      Beje, visai tiketina kad Usas gyvas…… o jo laidotuves buvo tik muliazas.
      Ir priesingai – gali buti kad “uzsienyje gyvenancios” Deimantes Kadytes jau seniai nera gyvos.
      Juk i Sesers Nijoles klausima neatsakyta iki siolei?!

 4. Ženklas:

  Eiliniai violetinio veikėjo kliedesiai. ,,Ir amerikiečiai šaunūs“ – pagautą bėglę daugiau kaip pusantrų metų laikė sustiprinto režimo Čikagos federaliniame kalėjime, aprengtą oranžiniu kombinezonu, matyt ne be reikalo. Nesuprantu kaip taip galima prarasti sveiką kritinį protą, pasiduoti blogai įtaigai, garbinti neabejotiną pedofilą ( panelei S. buvo vos vos 16 metų) ir serijinį žudiką Drąsių Kedį (prokuratūra ištyrė ir faktą paskelbė televizijoje). Visa laimė motina su mergaite yra apsaugotos nuo violetinių ištvirkėlių persekiojimo.

  • Žemyna:

   Kad ir koks nusikaltėlis, psichikos ligonis, iškrypėlis ir pan., sakykim, buvo a.a. Kedys, kaip tai pateisina pedofilijos netyrimą? Absoliutų nereagavimą į jo pagalbos prašymus, kai kreipėsi į Vaikų teisių kontrolierę (o ši nieko nesiėmė, nes jai, esą, skambinęs kažkoks saugumietis ir liepęs „nesikišti į šį reikalą”, o ji išsigando ir pakluso?!!)? Kaip tai pateisina prievartinį mergytės uždarymą Žvėryne, neatsiklausus ją globojančių artimųjų, ?pokalbiai su ja, nedalyvaujant artimiesiems nei advokatui? Kaip tai pateisina, jog „teisėsauga” kreipė dėmesį tik į tų išvadas ir liudijimus, kas patvirtino jos stumiamą versiją?

 5. Žemyna:

  Po vakarykščio spektaklio su „garbės sargyba”, ir šiandienio sprendimo LT teisėsaugai siaubą varančią nusikaltėlę laikyti kalėjime, kalėjimą saugos bent 3 eilėm iki dantų ginkluotų slaptųjų spec. pajėgų? Kad nepabėgtų 🙂 Gal ir dabar čia esančių JAV karių pagalbą pasitelks? Tas dirbtinumas toks persistengtas, kad net ir iškrypėliams turėtų atrodyti neskoningas.
  Dėl visos šios tragedijos, kol duktė laikyta JAV, Tėveliai buvo priversti namus parduoti. Ką reiškia senam žmogui gimtą gūžtą palikti, kad tai neišvengiamai turės padarinių jų sveikatai, nesvarbu? Kur dabar jie gyvena? Kokia jų sveikata? Ar bent leido pasimatyti, pasisveikinti su dukra? Ne? Nes tam reikia įgimtos atjautos ir įgimto teisingumo jausmo?
  Atrodo, jog šį scenarijų režisuoja neapsakomos jėgos KERŠTO TROŠKIMAS.
  Beje, Venckienę įkalinusieji turės būti ASMENIŠKAI ATSAKINGI, jei kartais kalėjime ,,įvyktų savižudybė”, kaip kad yra ne sykį kalėjimuose „atsitikę”.

  • Ženklas:

   Nepumpuok ,,sąmokslo teorijų“ bei violetinės isterijos ir viskas bus gerai. Kai kurie apgauti ir apsigavę žmonės, įtikėję į serijinį žudiką ir žinomą aferistę, niekada neatgauna sveiko kritiško mąstymo. Deja.

   • Arūnas:

    Žmogau, nebūk visažinis, nes nebuvai ten, kur buvo daromi nusikaltimai, nei aš ten nebuvau, todėl negaliu nei komentuoti, nei teisti, nei ginti. Man tolesnės detalės nesvarbu po to kai D. Kedys išsiuntinėjo beveik 200 laiškų su DVD diskais Seimo nariams, Lietuvos europarlamentarams, politinėms partijoms, visuomenės informavimo priemonėms ir įvairiems pareigūnams ir nė vienas nesureagavo, tai reikia kalbėti ne apie jo kaltę, o tų 200 jo adresatų, kurie nekreipė ir niekada nekreipia į dėmesio žmogaus kančią. Nelinkiu, kad ir jums atsitiktų kas nors panašaus, ir kad komentatoriai po to tyčiotųsi. Visuomenininkai buvo sudarę 200 klausimų klausimyną dėl sufabrikuotos bylos išskaidrinimo, bet į jų klausimus nebuvo atsakyta. Ir nebus atsakyta iki kol klanas užtušuos savo nusikaltimus ir išskalbs mundurus…

  • mociute:

   gal ir nepakenktu USA Army apsauga – juk kas galetu paneigti kad uzdaryta kameroje N.Venciekne “neusprings” kokiu nors “lapu” ar kaip A+A S.Lozoraiciui “spec” kiausinienes kas nors nepatieks???

 6. Bartas:

  Man tai labiausiai patiko, kai Venskienė išjungė “antiteroristinio dalinio karį”. Čia jau kyla klausimas teisėsaugai. Ką jūs ten darote, kuo užimat , kai su moteriškėm nesimušat. ?

  • mociute:

   dar vienas klausimas – koks tai istatymas taip baisiai ginantis policininka jei pries pora metu teko matyti Kaune kai jauna policininke viena vikriai “patvarke” tris issisiautejusius autobuse “vyrus”, atseit,o tie koliojo pareigune slyksciausiais zodziais , megino pastumti taciau kai pasisiuliau paliudyti del izeidinejimo, pareigune atsake kad nera istatymo kuris gintu policininko garbe ir oruma ir net fizini smurta…….

 7. keleivis:

  Redakcija, kodėl atviriems agentams leidžiat šiukšlinti savo laikraštį ?

 8. AISTIS:

  Lapkričio 6 dienos Deldio laidoje žurnaliaga Jakelaitis , kalbėdamas su NUSIKALTĖLIO – BUVUSIO VRM KOMISARO pavaduotoju, – DABAR NAUJAI PASKIRTO “NAUJUOJU” KOMISARU – POKALBYJE, JAKELAITIS AIŠKIAI PASAKĖ, PIRMĄ KARTĄ GARSIAI PASKELBĖ, KAD “STANKŪNAITĖS DUKTĖ NUŽUDYTA”.
  Redakcija, ir skaitytojai, būkite malonūs, pabandykite išsiaiškiti, patikrinkite, ar Jakelaičio SKELBIMAS TEISINGAS, AR TIKRAI MERGAITĖ DEIMANTĖ JAU NUŽUDYTA? Būtų baisu.

 9. Tvankstas:

  Labai aiškiai visą dešimtmetį trunkanti byla be pabaigos, kai daugybė mirčių yra neišaiškintos, kai Deimantė yra nežinia kur ir ar išvis gyva, kai dabar Neringa už įtarimą smulkiu huliganizmu sėdės 2 mėnesius po 21 mėnesio, kai max bausmė tegali būti 3 metai.
  Siekiant sustatyti daiktus į savo vietas, reikia žinoti dvi sąlygas apie demokratijos prigimtį.
  1. ‘Demokratija yra blogiausia iš visų santvarkų, kurioje hienos valdo asilus.’ Aristotelis
  2. Demokratijoje šalį valdo 1-3-5 klanai, kurie nusiperka visus sisteminius / sąrašinius parlamentarus, suteikdami jiems galimybę pabūti klusniomis marionetėmis kadenciją.
  Iš šių dviejų sąlygų išplaukia trečia, slaptoji sąlyga : iškrypėliškas lytinis pasitenkinimas yra valdančiųjų džiaugsmas ir jis saugomas teisėsaugos jėgomis nuo demokratijos asilų akių.
  Reikia prisiminti užgesintus paidofilijos skandalus D. Britanijoje, JAV, Nyderlanduose (karalienių vyrai princai Bernhard ir Claus), Belgijoje (galima pasiskaityti Anneke Lucas prisiminimus internete),…, kur karališkos šeimos nariai yra įtariamųjų sąrašuose, dažnai liudininkams staiga mirštant.
  Visur ta pati taisyklė : elitas ir jo apmokama MIP visada įrodinėja, kad paidofilijos nėra, tai tik prasimanymai ir šmeižtai.
  Visa šia Lietuvos dešimtmečio byla Lietuva įrodė, kad atitinka demokratijos standartus, kur paidofilija yra slaptasis pasitenkinimas aukščiau VŽTD, Konstitucijos ir šalies įstatymų, teisėsauga įrodė savo modernumą klastojant bylas ir nekaltus žmones masiškai paverčiant kaltais, ypač spec. tarnybos, kurioms reikalingą žmogų sunaikinti ir galus paslėpti yra kaip du pirštus apsimyžti.
  Seimo narių pritarimas tyla yra brandžios demokratijos požymis, netgi vienmandatininkai susitvarkę ir žino politkorektiškumą, tai yra ‘parišti už pautų’ dėl savo nedoros, ištvirkėliškumo ar baimės prarasti šiltą vietą ir būti, per apkaltą ar po sekančių rinkimų, nuspirtais į nebūtį.

  • mociute:

   britai savo iskrypelius labai sauniai patvarke po istorinio 18.10 2012 britu parlamento priimto istatymo isigaliojimo nedelsiamt. Atitinkamai ivertinti neziurint rango, turtu ar padeties visuomeneje, valdzioje &ect net ir tu pedopfilu “nuopelnai” kurie seniai mire op gyvieji sedi kalejimuose.

 10. Tvankstas:

  Prisiminkime pradžią, kai D. Kedys išsiuntė 200 DVD su skundu – aprasymu, gavo Seimo nariai, Prezidentė, Vyriausybė, teisėsauga. Bandymas numarinti visiška tyla.
  Tas pats dabar su Neringa – bandymas numarinti tyla.

  • Žemyna:

   Gal ne vien Šalaševičiūtei buvo paskambinta ir liepta nekišti nagų, o visiems tą įrašą gavusiems? Tik ji viena apie tai prasitarė. Nesakė skambinusio pavardės – ar kad ji užmiršo, ar kad anas pavarde neprisistatęs. Taip galėjo ir apsimetėlis paskambinti… Ar nesijaučia visi tylėjusieji iš dalies ir patys prisidėję prie visų tų neaiškių žūčių ir „savižudybių”? Ar atėjo į galvą pasirūpinti likusiais našlaičiais, senais tėvais?

 11. Romas:

  Labai jau niurus ir beviltiškas vaizdelis ( dėl nepilnos Aristotelio citatos).
  Prieš kelis mėnesius, diskutuodamas su “prašaliečių”, tu “Tvankstai” Aristotelio citatą apie demokratiją pateikei pilniau:
  – pirma versija, kada hienos valdo asilus.
  – antroji – piliety ja…
  Taip, antros versijos mes dar nedagyvenom, bet ji suteikia viltį…

  Kas, dėl pedofilijos, tavo mintims ir požiūriui pritariu.

 12. Romas:

  O taip, nuostabūs laikai… Tas posakis, kad tautos jėga – vienybėje, buvo akivaizdus. Ji tiesiog ore sklandė. Bet tai buvo tik preliudija į pilietiją. Ji tesėsi tol, kol buvo kovojama su senuoju “drakonu”. O, kai gimė naujasis (savas)…

  Prisiminkime, kad ir tą algų pakėlimą teisėjams ir prokurorams prie antrosios (G. Vagnoriaus ) vyriausybės). Jos tapo keliolika kartų didesnės už paprastų bendra piliečių.
  Valstybės biudžetas ne vyriausybės ir ne seimo, tai visų piliečių pinigai. Jie turėjo atsiklausti…

  Šis veiksmas davė pradžią socialiniai atskirčiai, prichvatizacijai ir t.t. Šį įvykį galima laikyti naujojo (savojo) drakono gimtadieniu.

  Pilietija stos tada, kada valdžios vertikalė bus sulenkta į ratą (simbolis – gyvatė apžiojusi savo uodegą). Valdžios institucijos ne tik kontroliuoja piliečius, bet ir pačios (tų pačių piliečių ) yra kontroliuojamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: