5 žingsnių planas verslo paskolai gauti (4)

Paskolos | Pixabay nuotr.

Paskolos | Pixabay nuotr.

Griežtos bankų paskolų išdavimo sąlygos ir reikalavimai ne vienam smulkiajam verslininkui perša mintį, kad gauti išorinį verslo finansavimą labai sunku ar net neįmanoma. Tačiau norint pradėti verslą reikia pradinio kapitalo, o plečiant jau įkurtą dažnai pritrūksta lėšų jo plėtojimui.

Tam, kad atsakymas dėl paskolos suteikimo būtų teigiamas, atlikime „namų darbus“ – kuo geriau pasiruošime pagal sudarytą planą, tuo didesnė tikimybė, kad išgirsime lemtingąjį „taip“.

5 plano „Kaip gauti verslo paskolą“ punktai:

 1. Apgalvokite kokio dydžio suma jums iš tikrųjų reikalinga ir kaip paskirstysite gautas lėšas.
 2. Pagal savo poreikius išsirinkite tinkamiausią išorinio finansavimo būdą.
 3. Išsinagrinėkite skolintojų paskolų teikimo sąlygas bei reikalavimus ir išsirinkite jums priimtiniausią ir pigiausią variantą.
 4. Peržiūrėkite ir įvertinkite savo kredito istoriją, metinę pajamų deklaraciją, rekomenduotina pasiruošti pusmetines ar ir ketvirtines finansines ataskaitas.
 5. Kreipkitės į skolintoją turėdami visus jo reikalaujamus dokumentus.
 1. Kodėl jums reikalinga paskola?

Jei sąžiningai sau atsakėte pirmojo plano punkto klausimus, galima sakyti, kad turite atsakymą ir skolintojo klausimą „Kodėl jums reikia paskolos?“

Greičiausia seks vienas iš atsakymų variantų:

 • Norite pradėti savo nuosavą verslą
 • Reikia lėšų jau įkurto verslo plėtrai
 • Reikia papildyti apyvartines išlaidas
 • Yra poreikis turėti lėšų „juodai dienai“ ir taip apsidrausti nuo netikėtų finansinių nesėkmių.
 1. Koks išorinio finansavimo būdas jums tinkamiausias?

Atsakymą į šį klausimą nulems keletas dalykų. Visų pirma, ar lėšos bus skirtos verslui įkurti, ar, tarkime, seniai įkurtos įmonės veiklai finansuoti?

Norint gauti lėšų pradiniam naujai kuriamos įmonės kapitalui ar jaunesniam nei vienerių verslui plėsti gali būti sudėtinga. Bankai, kredito unijos ir verslo paskolų bendrovės linkusios teikti didelių sumų ir ilgalaikes paskolas, bet reikalauja užstato ir įvertina verslo rizikos laipsnį – taigi finansuoja tik seniai veikiančias, gerą kredito istoriją turinčias įmones.

Naujai kuriamam verslui finansinę pagalbą gali suteikti sutelktinio finansavimo platformos, finansavimo priemonė „Verslumo skatinimas 2014-2020“, greituosius kreditus teikiančios bendrovės ir, jei jūsų verslo idėja itin perspektyvi ir novatoriška, net ir naujai kuriamą verslą gali finansuoti rizikos kapitalo fondai.

 1. Paskolų teikimo sąlygos ir reikalavimai

Šiandieninę verslo finansavimo rinką galėtume suskirstyti į keletą sektorių, tai yra:

 • Bankai
 • Kredito unijos
 • Rizikos kapitalo fondai
 • Verslo paskolų bendrovės
 • Smulkias paskolas (kreditus) verslui teikiančios bendrovės
 • Sutelktinio finansavimo platformos
 • Finansavimo priemonė „Verslumo skatinimas 2014-2020“

Kiekvieno sektoriaus atstovai skolininkui kelia tam tikras sąlygas ir reikalavimus. Išsirinkę jums ir jūsų verslui tinkamą skolintojo tipą, paraišką pateikite ne vienai, o kelioms skolintojų bendrovėms.  Pasinaudokite internetinėse skolintojų svetainėse pateikiamomis skaičiuoklėmis arba tų bendrovių konsultantų paslaugomis. Atraskite ne tik skolintoją, kuris jums suteiks išorinį finansavimą, bet ir tokį paslaugos teikėją, kurio pasiūlytas paskolos verslui variantas bus jums palankiausias, t. y. mažesnė palūkanų norma, patogus išmokų mokėjimo laikotarpis, nereikės mokėti jokių administravimo mokesčių arba jie bus mažesni nei siūlo kitos bendrovės.

Išsirinkti jums tinkamą skolintoją dabar dar lengviau galėsite ne tik apžvelgti verslo paskolų teikėjų sąrašą, bet ir palyginti jų keliamus reikalavimus bei sąlygas.

 1. Į ką atsižvelgia skolintojas?

Kredito istorija ir finansinės ataskaitos

Kiekvienas skolintojas skolina pinigus su kuo mažesne rizika juos prarasti, tad, be abejo, įvertina jūsų verslo rizikos laipsnį arba jūsų, kaip verslo savininko, patikimumą. Visa tai atspindi metinės pajamų deklaracijos, banko sąskaitos kredito istorija, dažnai pravartu paruošti pusmečio ar ketvirčio finansines ataskaitas.

Įmonės ar veiklos vykdymo istorija

Paskolą teikianti bendrovė atsižvelgs ir į verslo veiklos istoriją. Bankai ir dideles sumas skolinančios kredito unijos nepatenkins paraiškos finansavimui gauti, jei norėsite gauti paskolą  įmonei steigti ar verčiatės veikla mažiau nei vienerius metus.

Išmokų mokėjimas

Tam, kad grąžintumėte paskolą, bus nustatyta suma ir terminas išmokoms sumokėti. Dažniausiai skolintojai reikalauja mokėti kas mėnesį. Įvertinkite, ar užteks pajamų paskolai grąžinti, nes kiekviena bendrovė už laiku nesumokėtą išmoką skaičiuoja nemažus delspinigius.

 1. Dokumentai verslo finansavimui gauti

Štai ir paskutinis žingsnis – visų reikalingų dokumentų pateikimas. Dažniausiai reikalaujamų sąrašas:

 • Užpildyta paraiška verslo paskolai gauti
 • Sutikimas bankui patikrinti jūsų duomenis
 • Galiojantis tapatybę liudijantis dokumentas
 • Jūsų gaunamas pajamas liudijantys dokumentai
 • Įkeičiamo turto vertinimo ataskaita (ne senesnė nei 3 mėn.)
 • Metinė praėjusių metų pajamų deklaracija
 • Ketvirtinės finansinės ir pajamų
Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Nancy William:

  Sveiki visi ten, tikiuosi, kad jums visiems gerai? Mano vardai yra ponia Nancy William, aš kilusi iš Misisipės, prieš kelias dienas buvau patekusi į blogą finansinę padėtį ir man reikėjo skubios paskolos, kad galėčiau sumokėti sąskaitas ir susigrąžinti finansinę koją dėl dabartinės finansinės padėties mano bankas atsisakė suteikti man paskolą, todėl man neliko jokio kito pasirinkimo, kaip tik ieškoti neužtikrintos paskolos internete. Tyrimo metu buvau sukčiavimo auka ir praradau beveik 1900 USD, turėjau daugiau problemų ir beveik daviau. iki vilčių gauti paskolą, kol radau internetinį pranešimą, buvo bendras Davido iš Viskonsino valstijos liudijimas, liudijantis, kaip po to, kai perskaičiau įrašą, jis gavo 100 000 USD iš Larry Finance Inc. nusprendžiau susisiekti su Larry Finance Inc. per el. paštas: (larryaliciafinance@hotmail.com). Paskelbtame laiške bendrintas kontaktas, mano neužtikrinta 450 000 USD paskolos užklausa buvo patvirtinta per 48 valandas nuo mano prašymo ir mano paskola buvo sumokėta į mano banko sąskaitą be jokių praleidimų.

  Noriu išreikšti nuoširdų dėkingumą ir taip pat patarti ten besikreipiantiems asmenims būti labai budriems, nes ten yra daugybė sukčių, kurių vienintelis tikslas yra apgauti nekaltus paskolos ieškotojus, taigi, jūs, vaikinai, turite būti atsargūs ir budrūs .. tiems kam reikalinga paskola Aš rekomenduoju Larry Finance Inc, galite susisiekti su įmone el. paštu: (larryaliciafinance@hotmail.com)

  Ačiū, kad perskaitėte mano parodymus, linkiu sėkmės.

  Tavo,
  Nancy Williamas.

 2. Žemyna:

  O, sveikutė, Nansy! Jau ir čia pasiekė. Ir čia dviese darbuosis? Viena siūlys pinigus, kita – žavią naktį, bet abi keis savo sekamas pasakas ir vardus?

 3. Wendy Thomas:

  Hallo alle da draußen, ich hoffe es geht euch allen gut ??? Mein Name ist Frau Wendy Thomas, ich komme aus Idaho. Vor ein paar Wochen war ich in eine schlechte finanzielle Situation verwickelt und ich brauchte dringend einen Kredit, um meine Rechnungen zu bezahlen und finanziell wieder auf die Beine zu kommen Um mir einen Kredit zu gewähren, blieb mir keine andere Wahl, als online nach einem ungesicherten Kredit zu suchen. Während meiner Recherchen war ich ein Opfer von Betrug und verlor fast 2.350 USD. Ich hatte mehr Probleme und hätte beinahe einen gegeben Ich hoffe, einen Kredit zu bekommen, bis ich einen Online-Beitrag gefunden habe. Der Beitrag war ein gemeinsames Zeugnis von Frau Christina aus Pennsylvania, das zeigt, wie er 180.000 US-Dollar von Tamara Finance Inc. erhielt, nachdem ich den Beitrag gelesen hatte, über den ich mich an Tamara Finance Inc. gewandt hatte E-Mail: (tamarajimmyfinance@hotmail.com) Kontakt in der Post geteilt, meine unbesicherte Darlehensanfrage von $ 120.000 wurde innerhalb von 48 Stunden nach meiner Anfrage genehmigt und ihr Darlehenszinssatz beträgt 2%. Mein Darlehen wurde ohne Unterlassung auf mein Bankkonto eingezahlt.

  Ich möchte meine tiefe Dankbarkeit zum Ausdruck bringen und den Darlehenssuchenden da draußen raten, sehr wachsam zu sein, da es viele Betrüger gibt, die nur den Zweck haben, die unschuldigen Darlehenssuchenden zu betrügen. Ihr müsst also vorsichtig und wachsam sein Wenn Sie einen Kredit benötigen, den ich Tamara Finance Inc empfehle, können Sie sich per E-Mail an das Unternehmen wenden: (tamarajimmyfinance@hotmail.com)

  Vielen Dank, dass Sie mein Zeugnis gelesen haben. Ich wünsche Ihnen viel Glück.

  Ihre,
  Wendy Thomas.

 4. Wendy Thomas:

  Sveiki visi ten, tikiuosi, kad jums visiems gerai? Mano vardai yra ponia Wendy Thomas, aš kilusi iš Aidaho, prieš kelias savaites buvau patekusi į blogą finansinę padėtį ir man reikėjo skubios paskolos, kad galėčiau sumokėti sąskaitas ir susigrąžinti finansinę koją dėl dabartinės finansinės padėties mano bankas atsisakė suteikti man paskolą, todėl man neliko kitos galimybės, kaip tik ieškoti neužtikrintos paskolos internete. Tyrimo metu buvau sukčiavimo auka ir praradau beveik 2350 USD, turėjau daugiau problemų ir beveik daviau. vilčių gauti paskolą, kol radau internetinį pranešimą, šis įrašas buvo bendras Christinos iš Pensilvanijos valstijos liudijimas, liudijantis, kaip perskaičius įrašą jis gavo 180 000 USD iš „Tamara Finance Inc.“, nusprendžiau susisiekti su „Tamara Finance Inc.“ per el. paštas ((tamarajimmyfinance@hotmail.com). Paskelbtame laiške pasidalintas kontaktas, per 48 valandas nuo mano prašymo buvo patvirtinta mano neužtikrinta 120 000 USD paskolos užklausa, o jų paskolos palūkanų norma yra 2%.

  Noriu išreikšti nuoširdų dėkingumą ir taip pat patarti ten besikreipiantiems asmenims būti labai budriems, nes ten yra daugybė sukčių, kurių vienintelis tikslas yra apgauti nekaltus paskolos ieškotojus, taigi, jūs, vaikinai, turite būti atidūs ir budrūs .. tiems kam reikalinga paskola Aš rekomenduoju „Tamara Finance Inc“, galite susisiekti su įmone el. paštu: (tamarajimmyfinance@hotmail.com)

  Ačiū, kad perskaitėte mano parodymus, linkiu sėkmės.

  Tavo,
  Wendy Thomas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: