Kokybiški miegamojo čiužiniai – svarbi sveiko miego sąlyga (0)

Kokybiški miegamojo čiužiniai – svarbi sveiko miego sąlyga | pixabay.com nuotr.

Kokybiški miegamojo čiužiniai – svarbi sveiko miego sąlyga | pixabay.com nuotr.

Kokybiškas čiužinys – tai labai svarbi kokybiško ir sveiko miego dalis. Patogūs čiužiniai ne tik padeda užtikrinti kokybišką miegą, bet taip pat tiesina stuburą, ramina ir atpalaiduoja dienos eigoje pavargusius raumenis, gerina kraujotaką. Esant prastam čiužiniui, prastėja ir miego kokybė, nepailsi raumenys ir nukenčia stuburas.

Renkantis čiužinį, svarbu nesirinkti pigiausio varianto ir elgtis apgalvotai. Šiame straipsnyje sužinosite apie čiužinių privalumus ir dažniausiai prekyboje pasitaikančias rūšis bei geriau suprasite, kokie čiužiniai galėtų tikti kaip tik Jums.

Platus čiužinių pasirinkimas

Čiužinius tiekiančiose įmonėse rasite įvairių išmatavimų, skirtingų rūšių čiužinių bei antčiužinių. Kiekvienas čiužinys pasižymi ypatingomis savybėmis, todėl prieš perkant patariama pasidomėti plačiau, pasitarti su žinovais.

Čiužinių rūšys:

  • spyruokliniai – iš kišeninių spyruoklių bloko sudarytas pagrindas, itin standus, tobulai prie kūno prisitaikantis paviršius. Kūnui suteikiama tvirta atrama. Viduje esančios spyruoklės nėra juntamos, todėl miegoti itin patogu ir sveika. Ši čiužinių rūšis pralaidi orui, nekaupia šilumos ir pelėsio;
  • viskoelastiniai – pasižymi elastinga, pralaidžia orui medžiaga, kuri prisitaiko prie kūno, išlaiko tinkamą temperatūrą visais metų laikais. Puikiai tinka žmonėms, turintiems stuburo negalių. Netinka daug prakaituojantiems miego metu, tokio čiužinio nereikėtų laikyti pernelyg vėsiose patalpose.

Geru miegu verta pasirūpinti. Patogūs, aukštos kokybės čiužiniai ateis į pagalbą dovanodami patogumą ir gerą miegą. Įsigykite norimos rūšies ir dydžio čiužinių už gerą kainą!

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: