Patarimai grūdų transportavimui į užsienį (0)

Pexels.com nuotr.

Pexels.com nuotr.

Palankiomis sąlygomis ir tvarkinga priežiūra galima gauti geresnį derlių nei prieš tai buvusiais metais. Derliui gerėjant, ūkininkams daugėja galimybių. Po derliaus nurinkimo grūdus dažniausiai supirkinėja vietiniai pirkliai, o ūkininkams nėra sudėtinga viską parduoti vietoje. Tai yra įprastas ir dažnas procesas, nes nereikia toli gabenti, grūdai per ilgą laiką nespėja prarasti svarbiausių medžiagų savybių, o pirkliai tokiomis sąlygomis gali supirkti viską dideliais kiekiais, bet maža kaina. Tačiau, pardavimas vietiniams pirkliams nėra vienintelė puiki galimybė gauti pelno.

Jeigu jūsų netenkina pirklių sąlygos jūsų regione, reikėtų pradėti žvalgytis plačiau. Transportuoti grūdus galima ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir į užsienį. Tai gali atrodyti labai sudėtingas ir brangus veiksmas, tačiau įmonės, kurios užsiima grūdų transportavimu, mielai jums suteiks pačias geriausias sąlygas. Kadangi vietinė rinka būna perpildyta, kaina krenta ir pelnas būna menkas. Derliaus transportavimas į užsienį gali būti išeitis norint užsidirbti daugiau.

Svarbiausia eksporto dalis yra išsirinkti patikimą įmonę ir pasiskaičiuoti, ar užsienyje gautas pelnas atpirks transporto išlaidas. Gerai išnagrinėjus kitas rinkas, galima rasti regionų, kur tam tikrų grūdų paklausa yra didelė, o tai suteikia galimybę užsidirbti daugiau nei iš vietinių pirklių. Transportavimo kainą dažniausiai sudaro transporto priemonės kokybė ir atstumas iki regiono, todėl tai neturėtų būti labai tolimas kraštas, nes transportavimas neatsipirks.

Daugiau apie tarptautinius krovinių gabenimus  – www.ace.lt

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: