Cirkas Seime: neatstatydinti Pranckiečio buvo nutarta balsuojant 11-ai Seimo narių (video) (13)

Viktoras Pranckietis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Viktoras Pranckietis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Spalio 15 d. Seimas slaptu balsavimu nepritarė Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atleidimui iš užimamų pareigų.

Į nenumatytą Seimo posėdį susirinkusiems Seimo nariams Seimo Pirmininko pavaduotojas Remigijus Žemaitaitis pristatė nutarimo projektą, kuriuo buvo siūloma Seimui, atsižvelgiant į Seimo narių grupės siūlymą ir vadovaujantis Seimo statuto 218 straipsniu, atleisti Viktorą Pranckietį iš Seimo Pirmininko pareigų.

Slaptam balsavimui buvo išduota 11 biuletenių…

Už nutarimą „Dėl Viktoro Pranckiečio atleidimo iš Seimo Pirmininko pareigų“ (projektas Nr. XIIIP-3993) balsavo 3, prieš buvo 7. Seimo pirmininkas lieka pirmininkauti toliau.

Kai Seimo pirmininkas V. Pranckietis buvo pakviestas į Seimo tribūną tarti žodžio valdantieji Lietuvos valstičių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) nariai išėjo iš posėdžių salės. Salėje pasiliko tik keli LVŽS atstovai: Antanas Baura, Virginija Vingrienė,  ir „socialdarbietis“  Antanas Vinkus.

V. Pranckietis sakė, kad noras jį atstatydinti yra tik Ramūno Karbauskio įnoris.

„Negaliu užsimerkti ir leisti vešėti neteisybei… Melas, šantažas, grasinimai, ultimatumai tapo pastarųjų įvykių ašimi, o reikėjo paprasto dalyko – kalbėtis“, – sakė V. Pranckietis.

2019-10-15 Nenumatytas Seimo posėdis:

Komentarai:

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

13 komentarų

 1. Kremliaus gangsteriai- 80 proc.gryni zudai.:

  Karbauskio dvarai Ispanijoje jo laukia -Seimas jo nebeklauso..

 2. žemgrobio demokratija:

  Matome klastingas žemgrobio pastangas tampyti Seimą pagal jo scenarijų.Šį kartą agronomas prieš žemgrobį atsilaikė.Žemgrobys žada revanšą.Manau šunybių žemgrobys dar pridarys.

 3. stasys:

  Ka nors gero ? niekas nenori dirbti viršvalandžių, o jei užsilaikius po darbo valandų Seimunams pažadėtume dvigubai ? aš kaip rinkėjas pasipiktinęs tokiu požiūriu į darbą. Siūlymas : pakeisti darbo sutartis visiems ir apmokėjimą nustatyti pagal Seime dirbamas valandas ..fiksuojant ta laiką magnetinėmis kortelėmis prie Seimo durų . Tai ka sutaupysime pirma mėnesį galimai išleisime papildomoms minkštoms ‘sofkutėms’ ..bet antra mėnesį situacija keisis kardinaliai .

 4. Kitas:

  Kaip sakė Būdienė : šachmatų pergalė prieš šaškes o aš manau, kad tai konservatorių kerštas už Šimonytę

 5. Julijonas:

  O kad taip atkakliai Pranckietis dirbtų dėl Lietuvos, kaip atkakliai gina savo kėdę!

 6. Rimgaudas:

  Jeigu Seime balsuotų iš 11 partijų pirmininkų sudaryta Išminčių Taryba, tai gal ką nors suprasčiau. Dabar, gi, balsavo šaškės, šachmatai – ir tokie lemia valstybės reikalus?

 7. Žemyna:

  Jei būtų mechanizmas, daugybė jų turėtų grąžinti valstybei visas (kartu su padėjėjais) gautas algas, komandiruotpinigius, ir visas valstybės sąnaudas natūra bei paslaugomis (automobilis, viešbutis, Seimo raštinės darbas ir t.t.).
  Seime sau įsirengė gūžtas per daug tokių, kurie nebijo kitiems ir valstybei moralinius, teisinius ir finansinius nuostolius daryti. Atvirai ir įžūliai parazituojančių.

 8. Anoks:

  Puikiai suorganizavo konservatoriai Pranskiečiui kompromatą: ir pirmininkavo konservatorė Degutienė, ir apkaltos raštą per akimirką pasirašė kons.opozicija ir jie aplenkė žaliuosius dėl pertraukos paskelbimo , ir… matyt nė vienas jų nebalsavo. Žodžiu čiki, čiki .Tik ką laimėjom mes, Lietuva??? O šiaip tai pasimatė kas yra kas.

 9. Gražina:

  Kremliaus gangsteriams ir žemgrobio demokratijai. Nepainiokite. Neturėjo būti jokio posėdžio, jei nesusirinko seimo nariai.

 10. Dar ne rytas, bet vis šviesiau::

  Šimašiui – nemalonus prokuratūros sprendimas: konstatavo viršijus įgaliojimus
  – delfi.lt/news/daily/lithuania/simasiui-nemalonus-prokuraturos-sprendimas-konstatavo-virsijus-igaliojimus.d?id=82553985

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: