„Rinkis prekę lietuvišką 2019“ – apdovanoti geriausi iš geriausiųjų (0)

 „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ | zum.lt nuotr.

„Rinkis prekę lietuvišką 2019“ | zum.lt nuotr.

Tradicinėje Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ penktadienį apdovanoti geriausiai įvertinti maisto gaminiai.

Parodos geriausių pristatomų gaminių konkurso aukso medaliai įteikti Skaistgirio ŽŪB „Žagarės pieninė“ už Žagarės sūrį PREMIUM; ŽŪB „Delikatesas“ už šaltai rūkytą kiaulienos nugarinę Skonio kalvė; Katinų ūkiui už šaltai spaustą linų sėmenų aliejų, UAB „Laugena“ už riestainius; UAB „Rūta“ už RUBY ir juodąjį šokoladą su pistacijomis; UAB „Žiežmarių gėlės“ už liofilizuotus pomidoriukus ir UAB „Mėmelio vynas“ už svarainių vyną.

Diplomai įteikti UAB „Žiežmarių gėlės“ už druską su burokėliais ir čiobreliais; UAB „Žiežmarių gėlės“ už liofilizuotus traškius obuoliukus; MB „Labu“ už šaltalankių ir obuolių skanėstą „LABU“ ir ūkininkui Kęstučiui Zinkevičiui už kanapių sėklų batonėlį.

„Džiugu matyti čia tiek daug gamintojų, ugdančių lietuviškos produkcijos, kuri vertinama visame pasaulyje, vartojimo įpročius ir garsinančius mūsų šalies vardą už jos ribų. Geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas sulaukė didelio dalyvių dėmesio, juk laimėtas aukso medalis reiškia ne tik paskatinimą, bet ir pripažinimą“, – įteikdamas diplomus ir medalius maisto pramonės įmonėms – parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ aukso medalių laimėtojoms – kalbėjo žemės ūkio viceministras Petras Narkevičius.

Konkurse medaliai išdalyti ne tik maisto ir gėrimų, bet ir tekstilės bei aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos ir sprendimų būstui kategorijoms.

Jau 11 kartą vykstančioje parodoje, kuri truks tris dienas, lankytojai galės iš arti susipažinti su daugiau nei 250 Lietuvos gamintojų gaminiais, sužinoti apie įvairias socialines iniciatyvas ir Lietuvos rinkos aktualijas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: