„Iš savo varpinės“: Pasakyk bankui „sudie“ (video) (1)

Vitalijus Balkus | Youtube nuotr.

Vitalijus Balkus | Youtube nuotr.

Bankai didina įkainius, uždaro skyrius ar nustoja aptarnauti klientus su grynais pinigais? kaip į tai reaguoja patys klientai? O gi skundžiasi komentaruose bei socialiniuose tinkluose kaip sunku bus jiems gyventi be „gerojo banko“ rūpesčio.

O juk savo pinigais galime kuo puikiausiai pasirūpinti patys be didelių bankų „pagalbos“ tereikia tik šiek tiek pakrutinti kai kurias kūno dalis (pirmiausiai smegenys).

Apie tai kokios realios alternatyvos bankams jau šiandien veikia Lietuvoje taip pat apie tai kodėl savo viršininkui, jei šis verčia naudotis konkretaus banko paslaugomis, galite parodyti špyga šioje „Iš savo varpinės“ laidelėje.

Būtų smagu jei Jūsų pasidalinimų dėka šioji laidelė nukeliautų iki tų, kurie nors ir moka naudotis internetu ir net žino kas yra Facebook, tačiau niekaip nesugeba patys susirasti atsakymą į klausimą kaip atsisveikinti su banku.

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: