Indivi parduotuvėje surasite savo svajonių papuošalus (video) (1)

indivi.lt nuotr.

indivi.lt nuotr.

INDIVI salone gaminama plataus spektro, aukščiausios kokybės juvelyrika su deimantais bei kitais brangiaisiais akmenimis. Salone dirba ilgą patirtį sukaupę juvelyrai, todėl čia užtikrinama aukščiausia papuošalų kokybė bei ilgaamžiškumas.

Šis salonas vienas pirmųjų Lietuvoje, pradėjo pardavinėti papuošalus su deimantais internetu. Siekiama taupyti kiekvieno pirkėjo laiką, tad nuolat tobulinamos apsipirkimo galimybės, kad kiekviena patirtis būtų sklandi bei maloni. Nuolat atnaujinamos ir plečiamas parduodamų prekių asortimentas, todėl pasirinkę INDIVI atranda tai ko ieškojo.

INDIVI juvelyrikos salone ar internetinėje parduotuvėje, kiekvienas gali rasti sau kažką tinkamo: klasikinio bei modernaus dizaino auksinius sužadėtuvių žiedus, vestuvinius žiedus bei kitą prabangią juvelyriką su deimantais ar spalvotais brangakmeniais. Taip pat, INDIVI salone galėsite išsirinkti juvelyrikos su smaragdais, safyrais, rubinais. Galime pasiūlyti ir papuošalus su upiniais ar paslaptingaisiais juodaisiais Taičio perlais.

Visi INDIVI papuošalai yra gaminami modernioje juvelyrikos studijoje, įsikūrusioje Vilniuje, Užupyje. Paprastai, gamybos vyksmas užtrunka 10 darbo dienų. Greitas ir patogus prekių pristatymas galimas ne tik visoje Lietuvoje, tačiau ir užsienyje.

Čia dirbama su aukščiausios kokybės žaliavų tiekėjais, kurie leidžia užtikrinti parduodamų brangakmenių kokybę. Visi INDIVI papuošalai yra įvertinami Lietuvos prabavimo rūmuose, o brangakmeniai nuo 0.30 karatų svorio yra išduodami kartu su Tarptautiniu kokybės sertifikatu.

Gaminant INDIVI juvelyriką, taikomos naujausios technologijos, tokiu būdu siekiant išskirtinės kokybės bei individualumo. Papuošalų modeliams kurti naudojame 3D modeliavimo technologijas, kurios leidžia tiksliai atkartoti net smulkiausias detales. Siekiama, kad čia pagamintais papuošalais galima būtų džiaugtis ilgus metus.

INDIVI itin atidžiai atsižvelgia į kiekvieno pirkėjo norus bei pageidavimus. Jei parduodamame asortimente nerandate būtent jums tinkamo papuošalo, visada galima užsisakyti papuošalą atitinkantį jūsų vaizduotę ir norus. Meistrams pateikę nuotrauka iš interneto ar pačių nupieštą piešinį  – gausite tai ko troškote.

Tiek apsilankius salone, tiek bendraujant internetu ar telefonu, INDIVI jums suteiks profesionalią konsultaciją bei pagalbą renkantis papuošalą, papasakos apie visas galimybes bei patars, kas būtent jums tiktų labiausiai.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: