V. Vižinis. Kol nepaaiškės tiesa (13)

Policijos smurtas Garliavoje 2012 m. gegužės 17 d. | youtube.com stop kadras

Policijos smurtas Garliavoje 2012 m. gegužės 17 d. | youtube.com stop kadras

Neringos Venckienės tėvai gavo atsakymą prezidento. Ačiū už laišką. Nu, nieko negaliu padaryt – parašė Nausėda.

Prezidentas savo rašte atsipūtęs – girdi, ikiteisminius tyrimus Lietuvoje organizuoja ir jiems vadovauja prokurorai, kurie yra paklusnūs tik įstatymams ir Konstitucijai, o teisingumą vykdo teismai.

Su šiuo, žinoma, sutiksime. Nurašyta nuo Konstitucijos. O toliau dėstysim ir faktus, kuriems vieta kitame reikšmingame dokumente – Lietuvos Antikonstitucijoje.

Taigi, mielam skaitytojui priminsiu: Seimo komisijos nustatyta – 9 prokurorai savo veiksmais (kuriuos kitaip nei nusikalstamais vargu ar gali vadinti) vengė pedofilijos bylos tyrimo ar netyrė jos. Tai darė pareigūnai, kuriuos prezidentas vadina paklusniais Konstitucijai. Prie tų devynių dar pridėčiau prokurorą Jancevičių, kuris baigęs teisinį šeimos persekiojimą ir patvarkęs kitus MGB reikalus išėjo dirbti MG Baltic koncernui. Na ir nuolatinį paklusnumą demonstravusį buvusį Kauno vyr. prokurorą Betingį. Veržte besiveržusį atgal į Kauno prokuratūrą. Būti paklusniu, ne kitaip. Ir tai jo pavaldiniai metai iš metų paklusniai Konstitucijai sistemingai persekiojo Klonio gynėjus.

Policijos smurtas Garliavoje 2012 m. gegužės 17 d. | youtube.com stop kadras

Policijos smurtas Garliavoje 2012 m. gegužės 17 d. | youtube.com stop kadras

Taip šių bylos netyrusių įstatymui ir Konstitucijai paklusnių prokurorų pastangomis netirta byla atsidūrė teisme ir teismas priėmė taip trokštamą keliems elito dėdėms sprendimą – PEDOFILIJOS NEBUVO.

O mirtys? Niekai. Visko gyvenime pasitaiko ir sumuštam paspringti ant ežero kranto, ir baloj paskęsti. Už šituos dalykus tegul atsako aklasis.

Dabar apie teisingumą, kurių vykdytojų gera dešimtis nušalinti nuo darbo. Už kalakutą ir eurus. Tai šiais, 2019-aisiais. O tada, 2012-aisiais? Kiek jų sprendimai kainavo tada ir kaip jei ne klanu juos galima buvo vadinti. Na taip. Sutinku ne visi. Tačiau reikia būti labai naiviam, galvojant apie teisėjų korpuso tyrumą sprendžiant bylas, ypač tokio rezonanso. Valstybinės reikšmės baudžiamojoje byloje. Ir apie valdžios interesą jos baigtumu – nieko nebuvo, viskas išgalvota, žmonės raminkitės.

Policijos smurtas Garliavoje 2012 m. gegužės 17 d. | youtube.com stop kadras

Policijos smurtas Garliavoje 2012 m. gegužės 17 d. | youtube.com stop kadras

Teisėjai – neatsiejama valdžios dalis. Kitoks sprendimas – ėjimas prieš valdžią, t.y. save – tiesiog neįsivaizduotinas esant tokiam teismų pažeidžiamumui, kuris klestėjo iki šiol, kol visuomenė sužinojo apie pirmus teisėjų kyšininkų nušalinimus.

Viliuosi prezidentas pakankamai raštingas išvadoms – Lietuvoje Konstitucija tėra rašytinis dokumentas. Realius įvykius apsprendžia žmonių veikla.

Garliavios įvykių pusmečio minėjimas | Alaks.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Garliavios įvykių pusmečio minėjimas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Ir jei Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, kaip teigia atsiųstame rašte, tai kodėl žmonės iki šiol turi rimtų priežasčių manyti absoliučiai priešingai?

A. Svarinskas pikete prie Prezidentūros dėl garliavos įvykių 2012-07-01 d. | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

A. Svarinskas pikete prie Prezidentūros dėl garliavos įvykių 2012-07-01 d. | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

O jei kas mano, kad viskas sutvarkyta, tai tiems galiu atsakyti – Klonio įvykiai yra iš nesibaigiančių sąrašo. Ir atgyti gali dar galingesne jėga.

Kol nepaaiškės tiesa.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

13 komentarų

 1. Goga,kils liaudis. Kiek galima matyti tokį netesingumą ! Aš tik už Venckus ir Kedžius !

 2. Goga:

  Valerija, as suprantu ka jauciat ir ka sakot, bet patikekit kad buna gyvenime situaciju kad visas detales susumavus intuicija ir jausmai sako viena, bet tikroveje situacija reikia ivertinti kitaip, vietoj minuso padeti plusa. Tiesiog palaukim ir pamatysim kaip yra is tiesu.

 3. Luotinykas:

  Jau vieną parvedė – Kusaitę. Apsipziedimas pasaulinis. Liuks – Flliuks – snukutis į kakutį.

 4. zem:

  Ta jėga jau per ilgai ….kaupiasi … Bijant prarasti savo “auksines grandines ” jinai gali ir visai neatsirasti čia “demokratijos” parodija Lietuvoje.

 5. stasys:

  Matyt Valdui Vižiniui na niekaip iš galvos neišeina sena pugačiovos daina “vsio mogut karali” , toks požiūris žmogų labai menkina ir nepalieka vietos kur atsitraukti paliekant konflikto zona .

 6. Romas:

  Yra gera lietuviška patarlė – “melo kojos trumpos”, su juo toli nenueisi.
  Bet ten “viršuje” šito niekaip nesupranta…
  Jeigu (pagal prokurorų ir teisėjų versiją) PEDOFILIJOS NEBUVO, tai tereikia viešai, visai Lietuvai atsakyti į Nijolės Sadūnaitės klausimą – “Kur Deimantė Kedytė, ar ji dar gyva?”. Užtektų jos viešo paliudijimo…
  Bet valdžios VISAGALIAI – tyli….
  Ką reiškia ši tyla???

  • Šiaip:

   Ot durnius, taigi aiškiai yra pasakyta – liudytojų apsaugos programa. Tai reiškia, kad iki pilnametystės visiems vaiko grobikams ir tvirkintojams (o tikėtina ir žudikams) didelė špyga. Užaugs vaikas ir pats viską papasakos. Ko tokie nekantrūs, patvoriniai? Tiesos bijote?

 7. Romas:

  Ir kiek ši tyla kainuoja? Prokuratūros ir teismų reputacijai? Aplamai visos valdžios reputacijai? Ši byla, kaip votis, laikas jos neužgydys. Greičiau ji sukels gangreną ar net sepsį.
  Koks turi būti klano atotrūkis nuo visos tautos, kokio laipsnio moralinė degradacija, kad šito nejausti ir nesuprasti?

 8. Šiaip:

  Pedofilija – buvo buvo, kaip nebuvo… Ir Venckienė už tai atsakys. Gaila, kad esama valdžiažmogių, kurie įsipainioję į šį reikalą – trukdo grąžinimą. O šiaip Venckienė teisi – viešumos labiausiai ir bijo. Bijo, kad ta parvežta prabils. Todėl ir susigrąžinimas vyksta be didelio entuziazmo.

 9. Romas:

  Demagogija neišgelbės, anksčiau ar vėliau kiekvienas atsiims pagal “nuopelnus” (ką pasėsi, tą ir pjausi).

 10. Eugenijus G.:

  Didžiulė pagarba Vižiniui.Noriu pridėti nuo saves:Jei pedofilijos skandalas būtų išgalvotas-Orinta Naruševičiutė šioje mėsmalėje nebūtu fygūravusi.Beje-tiek prokuratūrą,tiek žiniasklaida deda visas pastangas,kad ji ir nefyguruotu.Orinta niekur neminima,lyg ji neegzistuotu aplamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: