Kaip surengti puikią išvyką savo bendradarbiams? (1)

Kelionė autobusu | toks.lt nuotr.

Kelionė autobusu | toks.lt nuotr.

Laikas, praleistas kartu su bendradarbiais, naudingas siekiant ne tik didinti darbo produktyvumą, bet ir skatinti komandinę dvasią, stiprinti tarpusavio ryšius. Tačiau progų tai padaryti neoficialioje aplinkoje būna pakankamai mažai. Ieškote to kas padėtų suburti bendradarbius? Tuomet smagi išvyka autobusu – kaip tik jums. Tam, kad ją surengti būtų paprasčiau, gali praversti keletas naudingų patarimų.

Įvertinkite savo turimas lėšas

Tam, kad jūsų planas būtų ne tik labai patrauklus, bet ir nesunkiai įgyvendinamas, labai svarbu įvertinti turimas lėšas. Norintiems sutaupyti gali praversti maršrutiniai autobusai į Vilnių ar kitą pasirinktą miestą. Tuo atveju, jei norite keliauti tik su komandos nariais, verta pasinaudoti tokių transporto priemonių nuoma.

Planuojant išvykos biudžetą patariama atkreipti dėmesį ir į kelionės kryptį. Tam, kad kartu praleistas laikas būtų naudingas nebūtina vykti į kitą pasaulio kraštą – juk esmė yra tiesiog pakeisti aplinką ir atsipalaiduoti. Vienas iš variantų galėtų būti tame pačiame arba netolimame rajone esanti sodyba arba kituose miestuose esantys lankytini objektai.

Apgalvotos smulkmenos – sumanus būdas parodyti rūpestį ir dėmesingumą savo bendradarbiams ar darbuotojams. Jei norite juos nudžiuginti, patartina iš anksto pasirūpinti užkandžiais ir gėrimais, kuriems taip pat reikia paskirti atitinkamą pinigų sumą.

Iš anksto suplanuokite kelionės maršrutą

Autobusai į Vilnių, Kauną ir kitus miestus išvyksta kiekvieną dieną, todėl atrasti geriausiai tinkantį maršrutą pakankamai nesudėtinga. Svarbiausia – atkreipti dėmesį, kad jie važiuotų būtent ten, kur jums reikia (ypač keliaujant į priemiestį, mažesnį miestelį) – platesnę informaciją apie tai galite rasti internete. Jei norimo maršruto rasti visgi nepavyksta, patariama pasinaudoti autobusų nuoma: tuomet galėsite vykti kur tik panorėsite.

Pakankamai dažnai keliaujant iš vieno taško į kitą galima aplankyti ir pakeliui esančius objektus. Taigi, jei norite, kad organizuojama išvyka būtų kuo turiningesnė, verta pasidomėti ir netoliese esančiomis vietomis, kurias galbūt bus smagu aplankyti.

Pasirūpinkite patogumais

Vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie siekia, kad kelionė būtų ne tik įdomi, bet patogi, yra šiuolaikiški autobusai į Vilnių, Kauną ir kitus Lietuvos miestus. Juose veikia nemokamas bevielis internetas, todėl nerimauti, kad išvyka prailgs tikrai neverta. Be to, daugumoje transporto priemonių įrengti ir elektros lizdai, kuriais pasinaudoję greitai įkrausite savo išmaniuosius įrenginius.

Planuojant išvyką su bendradarbiais labai svarbu įvertinti dažniausiai nemažą žmonių skaičių. Taigi, šiais atvejais taip pat labai praverčia erdvūs autobusai. Verta paminėti, kad juose veikia reguliuojamas kondicionierius, DVD įranga ir mikrofonas, dėl kurio būsite tikri, kad svarbiausią informaciją išgirs kiekvienas.

Ką veikti išvykus?

Minčių, ką galima veikti kartu su bendradarbiais, yra išties daug. Tai gali būti tiek įvairūs intelektualūs žaidimai, pavyzdžiui, protmūšiai, tiek aktyvi fizinė veikla – žygiai po gamtą, plaukimas baidarėmis ir t. t. Planuojant pramogas vertėtų atkreipti dėmesį į pasirinktą maršrutą: patikrinkite, ar autobusai į Vilnių, Kauną arba kitą miestą važiuoja pro jums reikalingą vietą. Jei ne, galite tiesiog išsinuomoti tokią transporto priemonę.

Tuo atveju, jei savo bendradarbius pažįstate tik trumpą laiką ir nežinote, kokia veikla galėtų jiems patikti, patartina tiesiog paklausti jų nuomonės. Be to, kad tai šauni proga gimti naujiems sumanymams, kartu skatinamas ir bendruomeniškumo jausmas.

Išvykos rengimas nebūtinai turi būti sunkus ir alinantis darbas, kur reikia vienam viską apgalvoti. Pasinaudodami šiais patarimais galite ne tik palengvinti planavimo vyksmą, bet ir pasisemti naujų idėjų. Jei manote, kad maršrutiniai autobusai į Vilnių ir kitus miestus gali jums praversti – nepraleiskite progos tuo pasinaudoti.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: