Skelbiami 2020 metų kultūros ir meno projektų rėmimo konkursai (0)

Etninė kultūra | Musumokykla.lt nuotr.

Etninė kultūra | Musumokykla.lt nuotr.

Lietuvos kultūros taryba (LKT) kviečia kultūros organizacijas teikti paraiškas į kultūros ir meno sričių, strateginio ir programinio projektų finansavimo konkursus.

2020 m. Kultūros rėmimo fondą (KRF), kurį administruoja LKT, sudaro 20,695 mln. eurų, iš kurių kultūros ir meno sritims bei kūrėjų stipendijoms numatyta daugiau nei 7,1 mln., strateginio finansavimo programoms (įskaitant ir Tolygios kultūrinės raidos programas) – daugiau nei 8,1 mln., o kultūros programoms – 4,5 mln. eurų. Kaip ir numato KRF įstatymas, dar iki 4 proc. numatyta ekspertų paslaugoms bei vykdomiems kultūros srities tyrimams apmokėti.

Visose apskrityse Tolygios kultūrinės raidos programos vykdomos pagal kiekvienos Regioninės kultūros tarybos parengtus 2020-23 metų kultūros planus.

Kultūros Taryba primena, kad kaip ir 2019 m., paraiškos (išskyrus Strateginio tarptautinių renginių ir kultūros organizacijų finansavimo programose) teikiamos naudojantis Lietuvos kultūros tarybos elektronine kultūros ir meno projektų valdymo informacine sistema (LKTIS) adresu www.paraiškos.ltkt.lt.

Paraiškos priimamos iki spalio 4 d. (imtinai). Stipendijų paraiškos priimamos iki rugsėjo 30 d. (imtinai).

Kilus bet kokiems klausimams, susijusiems su kultūros ir meno projektų teikimu, jų finansavimo sąlygomis, finansuotų projektų administravimu ar LKTIS kreiptis į LKT sričių ir programų kuratorius.

Taip pat galima susipažinti su pilnu 2020 m. finansavimo konkursų kalendoriumi.

Apie kasmetinį gairių pristatymą Lietuvos Kultūros taryba ketina pranešti netrukus.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: