„Iš savo varpinės“: Sostinės grimasos: Tradicinis rugsėjo 1-osios vamzdec (video) (1)

Sostinės grimasos | Alkas.lt ekrano nuotr.

Sostinės grimasos | Alkas.lt ekrano nuotr.

Vieta išskirtinė tuo, kad jau 60 metų Vilniuje gyvuoja rajonas, kuriame žmonės gyvena atskirti nuo civilizacijos labiau nei Labanoro girios vilkai.

Pasirinkimai kaip pasiekti mokyklas, darželius ar gydymo įstaigas yra 2. Vienas važiuoti 15 km lanku arba eiti per 110 m ilgio ir 1,2 m aukščio kanalizacijos vamzdį.

„Iš savo varpinės“ jau antrą kartą šioje vietoje ir įdomu tai, kad, kuomet darėme pirmą reportažą ir tuo pačiu teko rašyti straipsnį vienam stambiam nacionaliniam leidiniui Vilniaus miesto savivaldybė širdingai pažadėjo, kad šis klausimas jau tuoj tuoj bus išspręstas. Tai buvo prieš 2 metus.

O šventas naivume, pasirodo vietos gyventojai tokius pažadus girdi visus tuos 60 metų ir šiandien vamzdžių į mokyklą jau keliauja anūkai tų, kurie žengė juo pirmieji.

Įdomu tai, kad jau daug metų privatininkai siūlo savo lėšomis pastatyti tunelį, kuriuo pėstieji ir dviratininkai keliautu nemokamai, o pinigai būtų imami tik iš automobilių. Beje, tokio universalaus tunelio kainą specialistai įvardino kaip 1 mln EUR. Tuo tarpu Vilniaus valdžia vis tik sugebėjo įgarsini vien pėsčiųjų pralaidos kainą kaip 2,5 mln EUR. Stebuklas?

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: