Sukurtas elektroninis vedlys mokytojams padėsiantis vaikus sudominti gamtos pasauliu (0)

Elektroninis vedlys mokytojams, kaip vaikus sudominti gamtos pasauliu | lrv.lt nuotr.

Elektroninis vedlys mokytojams, kaip vaikus sudominti gamtos pasauliu | lrv.lt nuotr.

Aplinkos ministerijos pastangomis yra parengta nauja elektroninė mokymo ir metodinė priemonė, kuri leidžia plėsti praktinio gamtos pažinimo galimybes. Tai metodiniai patarimai mokytojams, kaip vaikus patraukliai supažindinti su gyvąja ir negyvąja gamta. Jie padės planuoti ir vesti praktines gamtos pažinimo pamokas, pasirinkti reikiamą literatūrą, interaktyviai pateikti tam tikras temas.

Šie patarimai parengti įgyvendinant Aplinkos ministerijos apmokėtą neformalaus gamtos pažinimo projektą „Gamtukai“, kuris buvo pradėtas 2018 m. ir baigtas šią vasarą. Jo tikslas – šiuolaikinėmis kuo patrauklesnėmis priemonėmis skatinti vaikus pažinti gamtą, ją saugoti ir puoselėti.

Pagal šį projektą sukurtą spalvingą ir įdomią mokomąją medžiagą galima rasti internete ir ją atsisiųsti. Metodiniai patarimai mokytojams papildo prieš tai pasirodžiusias dvi knygutes vaikams „Pažink aplinką su Gamtukais“, iš kurių viena skirta gyvajai, o kita negyvajai gamtai.

Pasak vieno iš metodinių patarimų rengėjų ornitologo Gedimino Petkaus, smagiais piešiniais, eksperimentais, interaktyviomis nuorodomis ir įdomiomis žiniomis papildytas elektroninis vedlys pravartus ne tik mokytojams, bet ir būrelių vadovams, šeimoms. Jis leis pasisemti sumanymų bandymams ir įdomiems žaidimams gamtoje, kurie lavina vaikų protą ir vaizduotę.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: