Nauji mokslo metai: kaip vaikams sugrįžti į miego rutiną? (0)

langu-uzdangos-vaiku-kambarys-2400

Rengėjų nuotr.

Įpusėjusi vasara – ženklas, kad iki naujų mokslo metų lieka vis mažiau laiko. Tam, kad pasiruošimas būtų malonus ir sukeltų kuo mažiau streso, tuo verta pradėti rūpintis jau dabar. Daugelis tėvelių tikriausiai sutiks, kad viena iš sudėtingiausių užduočių vaikams po vasaros atostogų – grįžimas į reikiamą miego režimą. Visgi yra būdų, galinčių tai palengvinti. Vienas iš jų, kaip pastebi įmonės „Domus Lumina“ ekspertai – tinkamai parinkti roletai ar kitos langų uždangos priemonės.

Efektyviai užtamsintas kambarys

Dauguma specialistų sutinka, kad tamsi aplinka skatina hormono melatonino išsiskyrimą ir geriną miego kokybę. Vasaros metu dauguma vaikų gulasi ir keliasi daug vėliau nei įprastai, dėl to įprastas miego režimas gali smarkiai pasikeisti. Kad grįžti į jį būtų paprasčiau, svarbu tinkamai užtamsinti kambarį. Tam puikiai tinka foto roletai ir plisuotos žaliuzės.

Pasirinkimas ieškantiems patrauklios išvaizdos

Išrinkti tobulai vaikų kambaryje tinkančias langų uždangos priemones gali būti nelengva užduotis. Mažieji dažniausiai mėgsta spalvotus, žaismingus paveikslėlius, o paaugliai teikia pirmenybę originalumui ir moderniems sprendimams. Pasirinkę foto roletus galite patenkinti bet kokius norus.

Šie roletai pasižymi išskirtine spaudos kokybe ir plačiomis dizaino galimybėmis. Tai leidžia įvairius raštus ir priešinius perkelti tiek ant standartinių, tiek ant išskirtinių faktūrų audinių. Norimą prekę galite rinktis iš itin didelio asortimento. Svarbu paminėti ir tai, kad langų uždangos gali būti dekoruotos ir kitu jūsų mėgstamu piešiniu, nuotrauka ar atvaizdu.

Išskirtinė apsauga

Tam, kad sugrįžti į miego rutiną būtų dar paprasčiau, verta pasirinkti išskirtinių savybių audinius „Blackout“. Tokie foto roletai ar plisuotos žaliuzės ypač tinka vaikų kambariui, nes net ir šviesiais vasaros vakarais visiškai užtamsina erdvę. Be to, šios priemonės užtikrina 100% apsaugą nuo smalsių praeivių žvilgsnių. „Blackout” roletai turi  „saugaus vaiko“ priedus, apsaugančius jūsų mažylius nuo susižeidimų ar kitų pavojingų nutikimų.

Optimali temperatūra

Teigiama, kad optimaliausia miego temperatūra siekia nuo 16 iki 18 oC. Siekiant ją palaikyti svarbu tinkamai vėdinti kambarį – tai būtina visais metų laikais. Vasarą, kuomet temperatūra gali būti išties aukšta, langus atidaryti geriausia vakarais, o dienos metu patariama juos laikyti uždengtus. Tam tinka tiek foto roletai, tiek plisuotos žaliuzės.

Verta paminėti, kad unikaliomis savybėmis pasižymintis „Blackout“ audinys neleidžia prikaitinti patalpos, todėl net ir karštomis dienomis kambaryje galima džiaugtis malonia vėsa. Taigi, roletai ir kitos langų uždangos priemonės ne tik užtikrina tinkamą apsaugą nuo saulės, suteikia privatumo, bet ir leidžia palaikyti optimalią temperatūrą.

Apsauga nuo vabzdžių

Visiems, norintiems pasirūpinti savo vaikų kambariu, verta pasinaudoti išskirtiniu „Domus Lumina“ pasiūlymu. Tik šią vasarą įsigydami plisuotas žaliuzes iš „Palma Bo“ kolekcijos galite dalyvauti loterijoje ir jos metu laimėti tinklelius nuo vabzdžių ir nemokamą prekių pristatymą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad norint sukurti miegui palankią aplinką ši priemonė yra ne mažiau svarbi nei foto roletai ar plisuotos žaliuzės. Juk prasidėjus mokslo metams lauke dažniausiai būna dar pakankamai šilta, todėl pro atvirus langus įskridusios musės ar kitokie vabzdžiai gali sutrikdyti saldų jūsų vaikų miegą.

Formuokite teisingus įpročius

Apgalvotai parinktos priemonės, tokios kaip roletai ar tinkleliai nuo vabzdžių, yra labai svarbios, tačiau reikėtų nepamiršti ir teisingų įpročių formavimo. Tam, kad atsikelti ryte būtų paprasčiau, rekomenduojama prie miego režimo pratintis palaipsniui. Taip pat fiziškai aktyvias veiklas geriausia perkelti į pirmą dienos pusę, o vakare skirti laiko knygos skaitymui ar kitokiam atsipalaidavimo būdui.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: