Atostogos: kokius batus, aksesuarus rinktis? (0)

Laisvalaikio batai moteris kelionei | Deichmann.com nuotr.

Laisvalaikio batai moteris kelionei | Deichmann.com nuotr.

Planuojant kelionę dažnai atidedamas lagamino turinio planavimas paskutinei minutei, o tuomet visko įsidedama arba per daug, arba per mažai. Atrodo, kad būtinai prireiks trijų porų aukštakulnių, o laisvalaikio batai – nelabai reikalingi. Dažnai jau per vėlai paaiškėja, kad vietoje keturių rankinių reikėjo įsidėti kelias poras sportbačių, kurie būtų tobulai tikę pasivaikščiojimams pažintiniais takais. Ką daryti, kad lagamine batų ir rankinių būtų nei per daug, nei per mažai?

Labai svarbu, kur ir kokiu tikslu keliaujate

Prieš pradedant planuoti lagamino turinį reikėtų gerai apgalvoti, ką veiksite atostogų metu. Ar keliaujate užsienyje, ar Lietuvoje? Ar kelionė bus poilsinė, ar pažintinė? Ar teks daug vaikščioti? Galbūt išvargsite nuo ilgo skrydžio? Tokių detalių pamiršti nereikėtų.

Jei keliausite lėktuvu ir laukia ilgas skrydis, laisvalaikio batai bus tikras išsigelbėjimas. Jie taip pat pravers kelionėje, kurioje reikės daug vaikščioti, jaustis komfortiškai. Svarbu paminėti, kad laisvalaikio bateliai gali būti itin stilingi ir puikiai atrodyti nuotraukose – derinkite juos ir prie lengvų, romantiškų suknelių, ir prie griežtesnių, klasikinių drabužių derinių. Aukštakulnių porą pasiimkite tuo atveju, jei ketinate eiti vakarienės ar aplankyti elegantiškas vietas – jų pasiimti per daug taip pat neverta. Rinkitės vieną klasikinę ar tiesiog savo mėgstamą porą, kuri derės prie daugelio drabužių ir suknelių.

Derinkite avalynę su aksesuarais

Kitas patarimas norinčioms sutaupyti vietos lagamine ir džiaugtis stilingais drabužių deriniais – iš anksto pagalvokite, prie kokios avalynės kokius aksesuarus derinsite. Tai galioja ne tik papuošalams, tačiau ir diržams bei rankinėms:

  • laisvalaikio batai ir basutės derės prie kuprinių, kurios atostogaujant itin praverčia. Stilinga kuprinė ne tik pagyvins jūsų įvaizdį, tačiau ir saugos visus svarbiausius daiktus;
  • mažesnė, klasikinė rankinė tiks prie aukštakulnių ir ne tik – drąsiai derinkite ją prie bet kokios avalynės, atsižvelgdamos į dėvimus drabužius. Laisvalaikio bateliai, švarkas, džinsai ir klasikinė rankinė – stilingas ir saugus derinys, kuris tiks kiekvienai;
  • jei važiuojate prie jūros, nepamirškite talpaus paplūdimio krepšio – į jį tilps visi būtiniausi daiktai, buteliukas vandens ir užkandžiai;
  • jei prie avalynės, rankinės ar papuošalų norite priderinti diržą, pasirūpinkite, kad sagties metalo spalva būtų tokia pati ar labai panaši į kituose jūsų aksesuaruose esančių detalių atspalvį.

Tai – tik kelios esminės detalės, praverčiančios norint susikurti puikų ir praktišką lagamino turinį. Visgi bagaže visuomet turėtų būti tokia praktiška avalynė kaip laisvalaikio batai, patogi, talpi rankinė, kuri derės prie visko ir, esant reikalui, elegantiškesni aksesuarai, batai.

Kaip suderinti tai, kas patogu ir kas gražu?

Kartais gali atrodyti, kad važiuojant atostogauti tenka rinktis tarp komforto ir stiliaus, tačiau tai nėra tiesa. Sportiniai ir laisvalaikio bateliai šiais metais karaliauja stiliaus viršūnėje – tendencijos skatina atskleisti savitumą bei nebijoti rengtis ryškiai, drąsiai. Derinkite skirtingus stilius ir drabužius tarpusavyje: taip atrasite balansą tarp stiliaus ir komforto.

Atostogaudamos visos norime atrodyti gražiai, tačiau patogumo jausmas turėtų būti ne mažiau svarbus. Laisvalaikio batai gali tapti pagrindiniu jūsų atostogų apavu ir atrodyti stilingai prie kiekvieno drabužių derinio. Aprangą visuomet galite pagyvinti ryškiais aksesuarais, įdomiomis bei išskirtinėmis rankinėmis ir tiesiog spinduliuodamos gera nuotaika.

Neperkrauti lagamino keliaujant atostogauti yra tiek pat svarbu, kiek pasiimti pakankamai būtiniausių daiktų. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kur keliaujate ir ką veiksite – tuomet derinkite avalynę su aksesuarais ir galėsite būti ramios, kad jūsų drabužių deriniai yra patogūs, stilingi ir puikiai atrodo kiekvieną dieną.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: