V. Stankevičius: Kur gyvena nors vienas lietuvis, turi būti ir lietuvybė (video) (2)

Vaclavas Stankevičius | Alkas.lt ekrano nuotr.

Vaclavas Stankevičius | Alkas.lt ekrano nuotr.

Birželio 26 d. Lietuvos Resublikos konsulato Seinuose (Lenkija) vadovo pareigas palieko ministras patarėjas Vaclavas Stankevičius.

Atsisveikinimo išvakarėse konsulas apsilankė Punske ir atsakė į Punskas.pl portalo klausimus.  Lietuvos Resublikos konsulato Seinuose vadovą V. Stankevičių kalbino Nijolė Birgelienė.

Kategorijos: Baltų žemėse, Naujienos, Užsienio lietuviai, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

2 komentarai

 1. Žemyna:

  P R I T A R I U visu 1.000%!
  Ir kiekviename atplėštame, arba fizinės ar dvasinės bei kalbinės invazijos padarinių paveiktame kampelyje.
  O ypač taip PRIVALO ten būti, kur gyvena arti 3 mln. lietuvių… Nes būtent iš čia turi šviesti Saulė Lietuvos visiems, ją prisimenantiems, mylintiems ir jos besiilgintiems.
  O kol ją iš paskutinių debesys užtemdyti gviešiasi, Europeana
  informuoja apie Aleksandrą Mykolą Račkų:
  blog.europeana.eu/2019/06/a-lithuanian-museum-mission-the-life-and-legacy-of-aleksandras-mykolas-rackus/?utm_source=eNews&utm_medium=email

 2. Getas:

  o ypač aktualu minint 450 m. Liublino sąjungai, kurios sutartyje apibrėžtos sienos tar-[p Lietuvos ir Lenkijos turėtų būti gražintos Lietuvai, nes jas užgrobė J. Pilsudskis su karine jėga, o paskui kažkoks britas nurėžė Kerzono linją po 1-jo karo, o Stalinas dar daugiau atidavė Lenkijai Rytų Prūsijos žemę, kur gyveno lietuvininkai. Tai kas pagal tarptautinę teisę svarbiau? ar brito ir nusikaltėlio Stalino braižomos sienos, ar kai vadovaujant bendram karaliui Žygimantui Augustui abu suverenai nustatė sienas. Jei Lenkija būtų draugiška, tai pati pasiūlytų derybas šiuo klausimu, juk dėl Pilsudskio Lietuva netekom ir Gardino ir Lydos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: