Renginyje VAROM! apie pirmą žingsnį, pramogas ir sveikatinimąsi (video) (0)

Koncertai „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

Koncertai „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

Šį savaitgalį, birželio 28 – 30 dienomis, vyks jau septintasis „VAROM! Summer fest‘19“ pagrindine tema – „Kaip žengti pirmą žingsnį?“. Rengėjai siūlo išmėgintą receptą savaitgaliui: atvykusieji ras konsultuoti pasiruošusius sporto bei mitybos specialistus, išgirs motyvacijos ir saviugdos lektorių paskaitas, išmėgins naujas veiklas ir pasiklausys gyvos muzikos.

„Kam į VAROM!?“, – klausia ir atsako vienas iš renginio rengėjų, Lietuvos Sveikuolių Sąjungos prezidentas Simonas Dailidė: „Darome renginį pirmiausia norėdami sukurti vieną savaitgalį vasaroje, kuris bus stipriai kitoks nei visi likusieji. Tiek rengėjams, tiek atvykusiems. Be pozityvios aplinkos, koncertų ir pramoginių veiklų, renginys gali suteikti pradžią pokyčiams link sėkmingų tarpusavio santykių, meilės šeimoje ugdymo ar

geresnio savęs kūrimo. Turime didelę patirtį rengiant ir vykdant savišvietos ir sveikos gyvensenos projektus. Todėl sukvietėme geriausius savo srities profesionalus, kurie, tarsi plačiame meniu, kvies išbandyti veiklas ir paskaitas“, – teigia Simonas Dailidė.

Renginio naujiena – pokalbių šou

Benediktas Gylys angelas-investuotojas, interneto verslininkas, bei paramos fondo įkūrėjas kartu su žurnalistu Aurimu Peredniu ir komunikacijos specialiste, renginių rengėja Rasa Janina Jusionyte surengs pokalbių šou. Pagrindinėje scenoje jie dalinsis savo istorijomis ir praktiniais patarimais, kaip žengė žingsnį link sėkmingo verslo, pravedė 4000 pokalbių laidų ar tapo įtakingu visuomenės veikėju socialiniuose tinkluose.

Aurimas Perednis ir Simonas Dailidė | „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

Aurimas Perednis ir Simonas Dailidė | „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

Įkvepiančios paskaitos

Pagrindinę renginio dieną atidarys leidėjas, fotografas, keliautojas, dokumentinių filmų albumo „Neregėta Lietuva“ autorius Marius Jovaiša pranešimu „Pasiekiamas neregėtas įkvėpimas“. Motyvatorius ir treneris Ignas Bakėjus tęs programą savo sporto treniruote ir pasakojimu, kaip sportas pakeičia žmogaus gyvenimą.

Patarimų kaip kurti santykius bei tapti energingu lankytojai išgirs iš emocinio intelekto lavinimo instruktorių Dariaus Slavinsko ir Agnės Doveikaitės, paskaitose „Sąmoningų santykių euforija: viskas slypi pradžioje“ ir „Gyvenk 100%“, ajurvedos akademijos lektoriaus Dariaus Ražausko „Vyrų ir moterų santykių paslaptys“, masažų salonų tinklo įkūrėjų Eglės ir Dariaus Kauneckų paskaitose „Gyvenimas pagal Ajurvedos principus“.

„VAROM! Summer fest“ į programą įtraukė paskaitas, kuriose dėstytojai dalinsis patirtimi ir metodais, kaip šiandieniniame gyvenimo tempe išlaikyti pusiausvyrą ir būti sėkmingu: moterims patarimus dalins Edita Esenku, sveikos mitybos receptų ieškantiems  Kristina Bondar ir Andžej Michmel. Rytų išmintį Propaguojantis bei vedantis gongų sesijas Vyrenijus Andrijauskas dėstys apie tai, kas yra didžioji vertybė ir kaip ją rasti.

Renginyje veidotyros ekspertas Giedriaus Švetkauskas papasakos, kas yra fenotipologija, jos autorius Markas Lučinas ir kaip bei kodėl fenotipologija veikia identifikuojant žmogaus charakterį pagal jo fiziologijoje išreikštus išorinius (veido) bruožus (paskaita „Apie ką sako tavo veidas“). „Maisto bankas“ Vilniaus padalinio vadovas Modestas Bastys nagrinės vis aktualesne tampančią – maisto švaistymo temą, juk vien tik Lietuvoje kasmet yra utilizuojama ar į savartynus patenka apie šimtą tūkstančių tonų maisto.

Maudynes Gonguose „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

Maudynes Gonguose „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

Sporto aktyvumai

Norite išbandyti ar pagilinti jogos žinias? Tik tokio tipo renginyje, kaip renginys galite rinktis iš keleto skirtingų praktikų ir pasirinkti sau tinkamiausią. Pasak „VAROM! Summer fest“ rengėjų, šiais metais suburtas itin didelis būrys specialistų, vesiančių įvairios jogos užsiėmus: Šri šri joga, Joga dviese ir kiti.

Sporto erdvėje vyks rankų lenkimo, paplūdimio tinklinio, badmintono turnyrai, frisbio, Pravilo treniruoklio užsiėmimai ir pamokos. Buvęs daugkartinis Lietuvos sportinės aerobikos čempionas Andžejus Michmelis (Andžej Michmel) ves sporto treniruotes ir skaitys paskaitą „Visa tiesa apie maistą: kaip išlikti sveikam visą gyvenimą ir niekada nesirgti?“. „Karate Akademija“ treneriai surengs savigynos treniruotes.

Ignas Bakėjus „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

Ignas Bakėjus „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

Daugiau nei 20 atlikėjų, grupių ir DJ – muzikos niekada ne per daug

Renginio vakarais skambės dainuojamosios poezijos atlikėjų dainos, koncertuos Vytautas Trakymas, Milda Noreikaitė, Jonas Bagdonavičius, Agota Vidrinskaitė, Paulina Labutytė, Lukas Norkūnas, Liucija Nanartavičiūtė, Justinas Žilinskas ir Justina Kaminskaitė. Pasirodymus surengs grupės „Trys viename“, „Džemas“, „fenomenologija“, „Knygų vaikai“, „Tavo tėvas“. Renginio svečiai bus kviečiami ne tik klausytis, bet ir aktyviai dalyvauti – muzikuoti kartu kvies „Afrikos būgnai“, pasukti galvas bus galima „VAROM! smegenų mūšyje“, improvizuoti mokys vedėjas Andrius Pieslikas. Šeštadienio ryte renginį žadins gyva relaksacija su Lauryno Žemaičio gitaros garsais.

Po gyvos muzikos koncertų vakarėlio vairą penktadienį perims DJ S Gytis, o šeštadienį plokšteles suks DJ Justinez.

Renginys šiais metais vyks birželio 28 – 30 dienomis, pušyne prie Pailgio ežero, vos 30 km nuo Vilniaus.

Visą savaitgalį renginio svečiai galės praleisti poilsiui subalansuotoje aplinkoje prie Pailgio ežero. Stovyklavimas, saulės vonios hamakuose, nuotykiai bei pažintys su sąmoningais žmonėmis – neišvengiami festivalio atributai. Rengėjai kviečia susiplanuoti ir atvykti į festivalį jau šį savaitgalį, o savo norimus susitikti profesionalus ir veiklas iš anksto galite išsirinkti www.varomparty.lt.

Renginys draugiškas šeimoms – šis renginys yra be svaigalų, tad drąsiai galima atvykti ir su mažais vaikais. Taip pat organizatoriai vilioja jaukiomis smulkmenomis – palapinių miestelis ir atskiras šeimų kempingas be papildomo mokesčio, galėsite įsigyti sveiko maisto, užkandžių ir kitų skanėstų. Laukiami svečiai ir su augintiniais.

Simonas Dailidė „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

Simonas Dailidė „VAROM! Summer fest‘19“ | Sveikuoliai.lt nuotr.

**

„VAROM! Summer fest’19“ vyks birželio 28 – 30 d.  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą). Galimas dienos ir savaitgalio bilietas. Papildomi mokesčiai už palapinės statymą netaikomi. Daugiau informacijos:  www.varomparty.lt bei Facebook https://www.facebook.com/varomparty/

Įsigyk bilietą į festivalį ir pamatyk, kaip atrodo sąmoningos linksmybės: http://bit.ly/2RsyOxF

Mariaus Jovaišos interviu apie VAROM! Summer fest’19:

Benedikto Gylio interviu apie VAROM! Summer fest’19:

Igno Bakėjaus interviu apie VAROM! Summer fest’19:

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: