„Iš savo varpinės“: Briuselis pataria: padėkite vargšams juos apiplėšdami (video) (6)

Vitalijus Balkus | Alkas.lt ekrano nuotr.

Vitalijus Balkus | Alkas.lt ekrano nuotr.

Europos Komisija pateikė rekomendacijas Lietuvai, kaip gerinti padėtį. Ir vos pateikė iš karto visos medijos pasigavo rekomendaciją mažinti socialinę nelygybę. Bravo!!!

Tik štai, kaip ir visuomet velnias slypi detalėse. Ir net ne vienas raguotis siūlymuose sėdi, o net keli. Be abejo galiausiai oficiozai pastebėjo, kad socialinės atskirties mažinimas kažkaip siejasi su automobilių bei visuotinių NT mokesčių, tačiau dėmesį į tai akcentuoti tikrai neišdrįso. Na o „Iš savo varpinės“ mes kaip tik galime pakalbėti apie tai kaip Briuselis pasiūlė gelbėti vargšus jų pačių rankomis, o tiksliau piniginėmis. Beje laukėme net kelias dienas, ar prasidės platesnė diskusija medijose, nes buvo įdomu kaip gi tokį „motulės Europos“ siūlymą vertins politikai.

O gi pasirodo jie maustosi iš kailio kalbėdami pasiūlyta ir gelbėjimosi ratas, socialinės atskirties tema ir jokių gyvų nedrįsta pirštu parodyti į rekomendacijų „dviprasmiškumą“…

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: