A. Juozaitis su visuomeniniu-politiniu sambūriu „Lietuva yra čia“ ruošiasi dalyvauti 2020 m. Seimo rinkimuose (video) (16)

Arvydas Juozaitis | Alkas.lt koliažas

Arvydas Juozaitis | Alkas.lt koliažas

Lietuvos respublikos prezidento rinkimų dalyvis filosofas dr. Arvydas Juozaitis pareiškė toliau tęsiąs politinę veiklą ir telkiantis visuomenininkų bei politikų pajėgas į platų visuomeninį-politinį judėjimą „Lietuva yra čia“.  Su šia politine jėga A. Juozaitis ketina dalyvauti būsimuose Seimo rinkimuose 2020 m.

Birželio 5 d. Kaune įvyko sambūrio „Lietuva yra čia“ sueiga, su sambūrio dalyviais buvo svarstomos tolimesnės galimybės ir būdai, kaip tinkamai atstovauti bemaž 67 tūkst. rinkėjų atidavusių savo balsą už A. Juozaičio kandidatūrą Lietuvos prezidento rinkimuose, kaip aktyviai dalyvauti Lietuvos visuomeniniame ir politiniame gyvenime.

Buvo numatyti ir aptarti du veiklos būdai, užtikrinsiantys „Lietuva yra čia“ veiklos tęstinumą – visuomeninis ir politinis. Sambūris „Lietuva yra čia“ kaip visuomeninis darinys toliau plėtos veiklą visų lygių valdžios sprendimų ir veiksmų kontrolės ir viešinimo bei visuomeninių iniciatyvų realizavimo srityje. O formuojama politinė partija „Lietuva yra čia“ per keliamus kandidatus į Lietuvos Respublikos Seimą įtakos įstatymų leidybą ir Vyriausybės formavimą.

„Visuomeninis sambūris „Lietuva yra čia“ ir jau esamų partijų ketinimai apjungti patriotines ir nacionalinius interesus ginančias jėgas – mūsų kelias. Tuo keliu eisime, kurdami politinį judėjimą „Lietuva yra čia“, – rašoma A. Juozaičio išplatintame pareiškime.

„Pagaliau ilgai lauktas vienijimosi procesas prasidėjo. Vienu metu vyksta derybos su keliomis politinėmis partijomis.  Vienytis kviečiame visas nacionalinį Lietuvos interesą ginančias partijas. „Lietuva yra čia“ – bus atviras naujo tipo politinis susivienijimas. Tai bus visuomeninių organizacijų, aktyvių žmonių, ir partinių vienetų junginys, kurio tikslas –  Lietuvos valstybės nacionalinis intereso užtikrinimas – įgyvendinti piliečių teisę dirbti, gyventi ir kurti šeimas savo protėvių žemėje, vardan Lietuvos valstybės vystymosi ir klestėjimo“.

Pasak A. Juozaičio, jo telkiamos naujosios politinės jėgos jungtinis suvažiavimas turėtų įvykti šiemet ankstyvą rudenį.

Ilgą laiką aktyvioje politikoje nedalyvavęs ir kūrybinei veiklai atsidėjęs, vienas iš Lietuvos Sąjūdžio kūrėjų, rašytojas, filosofas A. Juozaitis 2019-ųjų metų Lietuvos prezidento rinkimuose tarp 9-erių šio posto siekusių kandidatų buvo penktas ir surinko 4,69 (66 957 balsus) nuošimčių rinkėjų balsų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

16 komentarų

 1. Juozaičio tikslas toks pats abstraktus, kaip ir bet kurios kitos iš dabar veikiančių partijų. Taigi konkrečiai nieko naujo, – gražūs žodžiai ir tiek. Matysime, kaip čia viskas įsisiūbuos tame vandens žodžių baseine…

 2. Valio:

  3 proc jei surinks tai valio

 3. Arūnas:

  balsavau ir už. A. Juozaitį, ir už V. Radžvilą, tačiau labai gaila, kad vėl dabar Juozaitis kalba iš aukšto, neieškodamas bendro galimų partnerių sutarimo ir kartu su jais nepaskelbęs bendro pareiškimo. Skelbdamas: AŠ vadas, o jūs durneliai jeigu norite, tai ateikite pas MANE, nes AŠ ruošiuosi dalyvauti 2020 seimo rinkimuose. Dabar lieka laukti panašaus pareiškimo iš Radžvilo. Atrodo, kad jie nepasimokė iš savo klaidų, o nori būti tautos vedliais. “Palikite juos! Jie akli aklųjų vadovai. O jeigu aklas aklą ves, abu į duobę įkris”.Mt 15,14

  • Gabrielė:

   Arūnai, mes suprantame, kad yra jėgos, kurioms ypatingai nepriimtinas tautinės idėjos stiprėjimas. Tai liberalai, taip vadinami, konservatoriai (nors jie nebeatitinka konservatorių vardo) ir kt. Tai jūs iš jų tarpo ir, akivaizdu, balsavote už pvz. Šimonyte. NET NESVAJOKITE. NEATSISAKYSIME. Jei A. J. ir V. R. dabar ne bendražygiai, tai mes NEatsisakysime tautiškumo, t.y. Lietuvos stiprinimo iš vidaus, savo dvasios kelimo. O į kiek dalių suskilo liberalai? Ir nieko. Nepasitraukė. Dabar veikia, berods trys jų srovės. Visos partijos kartas nuo karto labai rimtai susiginčija savo viduje. Gal, apie jų “šventus” vadus paporinsit?

   • Arūnas:

    Deja, Gabriele, padarėte daug klaidų kalbėdama mano vardu:
    1. Tai aš ne “iš jų tarpo”
    2. Tai už ką balsavau rašiau, bet Jūs teigiate , kad “akivaizdu, balsavote už pvz. Šimonyte”
    3. Nutarėte, kad svajoju kartu su jėgomis “kurioms ypatingai nepriimtinas tautinės idėjos stiprėjimas” ir sudrausminate: “NET NESVAJOKITE”
    4. Nurodote man ” apie jų (liberalų) “šventus” vadus” paporint, bet ne liberalai man rūpi, o geriau įsiskaitykit į šį ir “m-kundrotas-kas-vienija-o-kas-skaldo-tautines-jegas/?” mano komentarus ir tada GAL suprasit, ką noriu pasakyti.
    Ir dar, labai gaila, kad skelbdama: “mes NEatsisakysime tautiškumo”, kiekvienuose kituose, kurie kalba ne Jūsų žodžiais (būtent, ne Jūsų žodžiais), tai skelbiate savo, o ir TAUTINIŲ IDĖJŲ priešu. Bet kuriuos priekaištus vadui priimsite kai Tautos ir Lietuvos išdavystę. O jei norite neklystančio vado, tai rasite: vakar tą, šiandien šitą, o rytoj kitą…

 4. ....:

  Mes, lietuviai, turim mokytis atsisakyti perdėto jautrumo,kurio pasekoje visur ieškom priešų.Tai gerai matosi komentaruose.Gerai,kad žmonės daro,kuria judėjimą,eis į rinkimus,puiku,nuostabu.Skaitysim programas,palaikysim.Gal ir kiti prisijungs,o gal neprisijungs.Kam juodų spalvų.Kas eina,tas nueina.

 5. ŽEMAITIS:

  Tuštybė.
  Neperžengs berjero, o vienmandatėse taip pat nieko negaus 🙂 Kas už jį ir jo kompaniją balsuos? Nebent kokie radikalesnių pažiūrų keistuoliai. Tačiau tokių nėra daug.

 6. Džiugu:

  Labai teisingai. A. Juozaičiui negalima sustoti, nes nėra kitos tautinės-politinės jėgos, kuri galėtų suburti plačią koaliciją. Linkim tvirtybės gerb. Arvydui. Jo pagalbininkams linkime kantrybės, pakantumo vienas kitam ir kitaip mastantiems.

 7. Vilnietis:

  Remsim ir palaikysim Juozaitį ir ko.

 8. Žodžio laisvė...:

  Šaunu ! ! ! Pirmyn ! ! !Džiaugiuosi,kad yra Lietuvoje neabejingi jos likimui.

 9. Tvankstas:

  Man buvo keistas patriotinių jėgų nesusikalbėjimas, kurį mačiau beveik metus laiko. Niekas su niekuo nerado bendros kalbos tarp 4 sandraugų : A. Juozaitis/ G. Songaila / LYČ, V. Radžvilas ir VF, N. Puteikis ir CP, M. Puidokas ir jo bendraminčiai. Kur dar Z. Vaišvila su makabistu / kūjininku/ ir pensininkų smaukytoju S. Tomu ir besiplaikstančios sielos K. Juraičiu, su Rusijos kvapu, kaip mieliausiu jam, vaidinant ‘patriotinę jėgą’, labai keistas pasirodė M.Kundroto tęsiamas žygis kaip meilužio per politinių bruzdėlynų lovas.
  V. Radžvilo straipsnis apie prezidentinius rinkimus patvirtino mano įžvalgų dalį, kaip vyko A. Juozaičio / G. Songailos rinkiminė veikla pagal užsiimtos pilies taktiką.
  Mano įžvalgų sutapimas su V. Radžvilo buvo galimas dėl mano šeimos narių dalyvavimo patriotinių jėgų bruzdėlyne, žinant kai kurias nuotrupas.
  G. Songaila uždraudė Kauno miesto ir rajono tautininkams dalyvauti savivaldos rinkimuose – tiesiog negalėjo atleisti už kauniečių kitamintiškumą tautininkų fiurerio visišką ir neginčijamą teisingą mąstymą. Žinant G. Songailos saviraišką nuo 1988 m. spalio mėn. Sąjūdžio suvažiavimo yra nieko keisto – tai žmogus sugebantis sukiršinti, bet ne sujungti.
  Netgi AfD pasiūlius bendrauti, ilgą laiką atmetinėjo tyla, kol pradėjus vykti sąlyčiui atskirai A. Avižienio dėka, staiga G. Songaila tiesiog lipte prilipo, kai kam iš A.Avižienio bendraminčių tapo aišku – visus padorius žmones išguis nuo ryšių su AfD.
  Visa A. Juozaičio rinkiminė veikla vyko taip, kad dalyvauti ir negalvoti apie jokį laimėjimą. Nemaža dalis patriotinių žmonių Lietuvoje nerinks už ‘istorinę klaidą’, kaip ir aš, kurią suprantame kaip Sąjūdžio išdavystę. Nori nenori, bet visa rinkiminė veikla priminė geriausio Lietuvos žvalgo Ūso darbus Darbo partijoje, su laiku pasipildant įrodymams, išlindusiems dalykams su A. Juozaičio / G. Songailos darbais politikoje.
  A. Juozaitis su LYČ praras dalį patriotinių žmonių balsų, kurie neperžengs per save dėl ‘istorinės klaidos’.
  Nor ir baigęs ekonomiką VU, bet labai nutolęs nuo ekonomikos, tiesiog neturi ką pasiūlyti, kaip pakelti ekonomiką ir sugrąžinti tautiečius iš pasviečių, kaip geras žmogus ruošiasi didinti teisingus mokesčius ir teisingai skirstyti – tą mes girdime jau paskutinius 30 metų iš tūkstančių politikų lūpų Lietuvoje.
  Duok Die peržengti 5 nuošimčius Seimo rinkimuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: