„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai (0)

„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai | J. Erlicko nuor.

„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai | E. Kinaičio nuor.

Nuo gegužės pabaigos iki pat rugsėjo pradžios į devynis muzikinius susitikimus kvies koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“. Unikalioje erdvėje su vaizdu į Pažaislio vienuolyno rūmų ansamblį užuovėją ras instrumentinė bei populiarioji muzika, rokas ir autorinė kūryba. Renginį rengia – „Geros muzikos ekspertai“, „Bardai LT“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ žada įsimintinus susitikimus su ryškiausiais Lietuvos scenos atstovais.

Gegužės 29 d., apie visą vasarą truksiantį renginį skambiai praneš dainuojantis aktorius Kostas Smoriginas. Su geriausių dainų programa jis pasirodys kartu su kompozitoriumi Audriumi Balsiu (klavišiniai) ir Martynu Kuliavu (gitara).

Birželio 12 d., į muzikinį pasimatymą kvies autorinių dainų kūrėja Alina Orlova, vasaros koncertų cikle dalyvausianti pirmą kartą. Atlikėja pristatys vinilinę plokštelę „Laukinis šuo dingo“. „Iki šiol nesu ten lankiusis, bet girdėjau, kad tai – labai graži vieta ir man tikrai labai smalsu ir džiugu, kad teks groti ten“, – teigia atlikėja.

Birželio 26 d., po didelio pasisekimo sulaukusio pasirodymo 2018 metais, sugrįžta gerai žinomi ir mylimi atlikėjai – Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, kurių atnaujinta akustinė programa paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams. Atlikėjams akomponuos pianistas Feliksas Zakrevskis. O visi geros muzikos mylėtojai turės galimybę išgirsti geriausius Rodo Stevarto (Rod Stewart), Stingo, Scorpions, Braino Adamso (Bryan Adams), U2, Queen, Bon Džiovio (Bon Jovi), Whitesnake visų laikų hitus. Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet neleis jo pamiršti.

Liepos 3 d. naują autorinių dainų programą „Pasirodymas“ pristatys dainuojantis aktorius Andrius Kaniava. Jam talkins muzikantai iš didžiosios raidės: Aleksandras Ten (gitara), Gintas Gascevičius (mušamieji), Tadas Dešukas (smuikas) bei du jaunosios kartos atstovai – Gintarė Bauerytė (ukulėlė) bei Simonas Navickas (bosinė gitara). „Pasirodymo“ devizas – „Naujos dainos – geros dainos!“

„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai | LRT nuotr.

„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai | LRT nuotr.

Liepos 17 d. talentingasis multiinstrumentalistas Saulius Petreikis su profesionalių Lietuvos muzikantų grupe kvies pasiklausyti instrumentinės muzikos. Atlikėjo koncertas – tai visad kelionė aukštyn mitinio pasaulio medžio šakomis, kurios nuoširdus, ekspresyvus ir visad nenuspėjamas gidas – Saulius Petreikis. Kartu su Sauliumi muzikuos: Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Donatas Petreikis (gitara, saksofonas), Vytautė Pupšytė (solistė), Vytis Vainilaitis (būgnai), Kęstutis Pavalkis (klavišiniai), Domas Žostautas (bosinė gitara).

Liepos 31 d., į išskirtinį akustinį koncertą kvies grupė BIX. Kaune iki šiol nerodyta programa suskambės kitaip, negu įprasta grupės gerbėjams. Akompanuojant fortepijonu, vibrafonu, marimba ir kitais instrumentais energingi roko veteranai atliks geriausiai žinomas ir klausytojų pamėgtas dainas. Į Kauną grupė sugrįžta kone po 3 metų pertraukos.

Rugpjūčio 8 d., su ilgai laukta naujiena į Kauną atvyksta neišskiriamas scenos duetas – Olegas Ditkovskis ir Neda Malūnavičiūtė, kurie surengs savo naujausio bendro darbo – kompaktinės plokštelės „Muzikiniai monologai“ pristatymą. Kartu su atlikėjais pasirodys profesionalūs džiazo muzikantai: Vytautas Labutis (saksofonas), Richardas Banys (klavišiniai), Andrius Afinogenovas (bosinė gitara). Šis koncertas bus skirtas Nacionalinio bardų renginio PURPURINIS VAKARAS Anykščiuose pristatymui. Papročiu tampantis įžanginis koncertas jau trečius metus bus rengiamas Kaune, jo metu klausytojai turės galimybę susipažinti su renginio, kuris vyks rugpjūčio 15-17 dienomis Anykščiuose, programa.

„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai | J. Erlicko nuotr.

„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai | J. Erlicko nuotr.

Rugpjūčio 28 d. priešpaskutiniame vasaros renginio koncerte laukiami visi Lino Adomaičio kūrybos gerbėjai. Gyvo garso koncerte, kur atliks geriausias savo dainas, atlikėjas pasirodys su ritmo grupe: Rūta Žibaitytė (pritariamasis vokalas), Mindaugas Balčiūnas (klavišiniai), Paulius Vaicekauskas (bosinė gitara), Vaidas Kasparavičius (kachonas).

Rugsėjo 4 d., renginio uždarymo koncertu Kauną sudrebins grupė Antikvariniai Kašpirovskio dantys. Autorinį koncertą surengsiantys muzikantai žada siautulingą vakarą, kurio metu dovanos geriausias, žinomiausias ir naujausias savo dainas. Trimitu, smuiku, gitaromis, būgnais ir akordeonu apsiginklavę artistai išjudins žiūrovus su visa savo sprogstamąja energija, su balaganiškai balkanišku skambesiu, entuziazmu ir degančiomis akimis. Šiuo koncertu „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ atsisveikins su klausytojais iki kitos vasaros.

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, rengėjai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus.

„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai | kasvyksta.lt nuotr.

„Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – devyni muzikiniai susitikimai | kasvyksta.lt nuotr.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: