Geltonos sofos klube Motinos dienos proga mamų ir dukrų lauks sutartinių ratas (video) (1)

Agota Ago ir Dorotė Girskienė | Rengėjų nuotr.

Agota Ago ir Dorotė Girskienė | Rengėjų nuotr.

Gegužės 5 d., sekmadienį, 19 val. Vilniuje, Geltonos sofos klube (Šeimyniškių g. 23) Motinos dienos proga kviečia mamas ir dukras, tėčius ir sūnus susiburti bendran ratan ir balsais apsijungti į darną.

„Giesmėse atrasime sąskambio grožį, balsų susimušimą, melodijų gyduoliškumą, besisukantį meditatyvumą. Senųjų giesmių giedojimas – tai dvasinė patirtis, kurioje susijungiama su protėviais, sustiprinamas ryšys su gimta žeme, mus supančia aplinka, žmonėmis, tauta. Atraskime savas šaknis ir sugiedokime sutartinę drauge, bendrame rate! Pradėkime nuo savo šaknų, savo protėvių, tėvynės pažinimo, gerbimo ir tausojimo. Sutartinės – naujos patirtys, nauji atradimai. Ypatingai kviečiame tuos, kurie dar nėra prisilietę prie sutartinių magijos! Kviečiame sutarti, suderėti, priimti ir išgirsti. To moko sutartinės. To moko ir gyvenimas“, – rašoma vakaro rengėjų kvietime.

Šiame rate jus lydės seserys Agota Ago ir Dorotė Girskienė, muzikantės, grupių SEN SVAJA ir „Laiminguo“ narės, baltiškos tradicijos ir seserų bendrystės puoselėtojos. Du balsai. Kanklės ir būgnas. Ratas ir melodijos.

Susėsite į darnų sutartinių ratą, turėsite gerą progą atsipūsti po sunkios savaitės, sutarti, suderėti ir širdies krašteliais patirti nuolatinio žydėjimo ir širdies džiaugsmo šventę.

Geltonos sofos klubas – tai nedidelė, jaukiai įrengta erdvė pačiame Vilniaus senamiestyje: šalia Aušros vartų ir Rotušės aikštės. Čia įrengtoje „kambarinėje“ scenoje kiekvieną sekmadienį vyksta akustiniai koncertai be jokio papildomo įgarsinimo.

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka sumanymas, o Artoteka – pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. rengianti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-švietėjiškų užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos už koncertus – skiriamos kūrybinių užsiėmimų rengimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai sielai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Skalvis:

    O kodėl Lietuva neruošia vaidilučių ? Panašiai, kaip japonai išpuoselėja geišas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: