A.Juozaitis LRT apkaltino politine korupcija ir atsisakė dalyvauti LRT rengiamuose debatuose (25)

Arvydas Juozaitis | Alkas.lt nuotr.

Arvydas Juozaitis | Alkas.lt nuotr.

Balandžio 26 d., penktadienį,  kandidatas į Lietuvos respublikos Prezidentus Arvydas Juozaitis išplatino viešą pareiškimą „Dėl visuomeninio transliuotojo (LRT) misijos rinkimuose“.  Jame A. Juozaitis apkaltino LRT politine korupcija ir pareiškė, kad ketina nebedalyvauti LRT organizuojamuose kandidatų į Prezidentus debatuose. 

Kaip žinia, balandžio 25 d., ketvirtadienio, vakare A. Juozaitis demonstratyviai išėjo iš LRT vykstančių debatų, kurių tema buvo teisingumas ir kova su korupcija, pareiškęs, kad pats visuomeninis transliuotojas tapo politinės korupcijos židiniu, proteguodamas kelis parinktuosius kandidatus.

Šiandienos pareiškime A. Juozaitis pažymėjo, kad tol, kol LRT nepaneigs apie jį paskleistos dezinformacijos, kol nebus adekvačios LRT vadovybės reakcijos į pateiktus faktus, ir kol debatų dalyviai nebus gerbiami, jis LRT debatuose nebedalyvaus.

„Taip gyventi nebegalima. Į politiką reikia sugrąžinti sąžiningumą, kuris turi būti mūsų santykių, politikos ašis. Visais įmanomais būdais sieksiu, kad Lietuvos piliečiams būtų suteikta tikra pasirinkimo teisė, o ne melu grindžiamas pasirinkimas.  Antraip mes – ne demokratinė valstybė,“  – tokiais žodžiais savo viešą pareiškimą baigė A. Juozaitis. 

Viešo pareiškimo tekstasdebatai

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

25 komentarai

 1. Rūta:

  Įdomus sprendimas išeiti iš debatų, bet taip jų nelaimėsime.

 2. T0mas J.:

  Juozaitis pasielgė teisingai.
  Kai vakarėlyje pasakai tik 1 sakinį – visi geriau įsimena, ką sakei.
  O juk teisybę pasakė.

 3. G.P.:

  Manau, kad pasakyta teisinga. Bet to nepakanka – reikia teikti skundus VRK.

 4. ŽEMAITIS:

  Kaip sakoma, b… iš ratų – ratams lengviau” 🙂

  Galėjo dar Puteikį su Puidoku pasiimti.
  Stebėjau vakar tą debatų laidą. Labiausiai netinkamu pasirodė Puteikis – kažkoks isteriškas, o idėjos… Iš esmės beveik viską reikia daryti atvirkščiai, nei kalba Puteikis. Bet apie jį geriau patylėt…

  • Gabrielė:

   Na žinoma, žodžiai “tvari Lietuva” ir panašūs, kuriuos nuolat vartoja Šimonytė ar Nausėda tai jau labai prasmingi. Ne žodžiais, o darbais tėvynę mylime. Bet tie du tik pinigus visą gyvenimą skaičiavo. Ir kada Tėvynės naudai? Žiniasklaida to neklausia.

   • Vidas:

    Viena syki uzsiziopsos ir vietoj “tvari Lietuva” pasakys “tarybu Lietuva”. Ir apskritai, tas “tvarus” pasidare kazkokiu parazitiniu zodelyciu, kaip kazkada “tarybinis” ar “lenininis”, bet anuo laiku dar uztekdavo proto, tarkim, maisto nevadinti “tarybinis maistas”, dabar gi skaitau straipsni apie “tvaru maista”. Pazvelgiu i Lietuviuzodynas.lt ir randu tokias “tvarus” reiksmes:
    pastovus, patvarus, stabilus, ilgai trunkantis,… kuriamas, tveriamas. Griztant prie Lietuvos, nebeisku, apie kuri tvaruma cia kalbama.

  • Juozas P.:

   Būtent todėl ir esame kur esame, kad darome “atvirkščiai, nei kalba Puteikis.”

 5. Prašalietis:

  A.Juozaitis LRT apkaltino politine korupcija ir atsisakė dalyvauti LRT rengiamuose debatuose… Kadangi A. JUozaitis tegali ką “protingai” papasakoti žmonėms tik apie”būsimą” bendrą Lietuvos-Latvijos “supervalstybinę sandraugą” ar, kad miške augantis medis “parodo, kad Lietuva yra Čia”, “protingiausias” A. Juozaičio “politinis chodas” tegalėto būti LRK apkaltinimas politine korupcija…. Tokiu atveju A.Juozaičio “politinio chodo adekvatų ir protingą vertinimą” galėtų suregzti nebent “tautinis intelektualas” iš Naujosios Vilnios “intelektualų”buveinės….

 6. Romas:

  Kad LRT šališka, korumpuota, kad visa didžioji žiniasklaida jau seniai nebe ketvirtoji valdžia, o tik degraduojančios SISTEMOS paklusnus įrankis, matom visi. Todėl nėra reikalo aiškintis kurioje pusėje tiesa.
  Abejonių (daugumai) kyla tik dėl A. Juozaičio pasirinktos taktikos. Ar reikėjo atsisakyti debatų? Abejojau ir aš. Bet kuo giliau įsijaučiu į situaciją, tuo abejonių lieka mažiau.
  Prisiminiau jaunystės laikų “razborkes” su chuliganais. Nėra ko su jais aiškintis, reikalingi veiksmai…

  Prie dabartinės priešpriešos, kaip niekada anksčiau, išryškėjo kur yra Tiesa ir kur melas. Balsavimo dieną bus lengviau apsispręsti abejojantiems. Šis aiškumas vertingesnis už tuos debatus. Be to debatuose lieka N. Puteikis ir Puidokas. Net neabejoju, kad bus kalbama apie A. Juozaitį ir LRT.

 7. Easy:

  Žemaite už Landzbergi nebalsou jeigu ką, tai pasikeisk slaptazodi. Normali zemaite balsous už Juozaiti, tep kad speju pats net zemaiteska nekalbi tik prymeti mondrus.

 8. !!!:

  Manau kad be reikalo išėjo nes jiems to ir reikia kad galėtų netrukdomi miglą pūst,tokia bolševikų taktika naudojama daugiau nei 100 metų…

 9. PREZIDENTO RINKIMUOSE, ŽEMAITIJA, BALSUOKITE TIK UŽ LIETUVOS PATRIOTĄ – ARVYDĄ JUOZAITĮ!!!

 10. Gintaras:

  Televizija Lietuvoje tarnauja stambiam kapitalui ir nuo jo priklausomiems politikams. Korupcija Lietuvoje – lyg sunki onkologinė liga… Būtent ji yra pagrindinė emigracijos priežastis. Pritariu Arvydo poelgiui. Balsuosiu už jį ir linkiu jam sėkmės!
  Jau senokai pamiršom K. Genio eiles : ‘Lietuva – tai sąžinė.’ Sąžinė – Dievo-balsas žmoguje.
  Ir tikrai apgailėtinai atrodo šakališkas politikų ir žurnalistų viešas elgesys. Jie garsiai šaukia, jie didžiuliai patriotai, tačiau priminsiu L.Tolstojaus mintį, jog patriotizmas, tai paskutinė niekšelio priebėga… Tai matosi, nes daugybė Lietuvos ‘paprastų’ žmonių neprarado dvasinės gilumos.

 11. Prašaliečiui:

  Kai 1988 m., A Juozaitis su keliais kitais pirmeiviais formavo Sąjūdį, tai turėjo ką pasakyti ir turėjo drąsos tą daryti, o dabar mat nebeturi ką sakyti… Jei nenaudoji nieko nereiškiančių skambių frazių, kokių pilna pas kitus, kalbi konkrečiai, tai ką…? O mintis apie Lietuvos-Latvijos santykius pasigavo visi ir dabar kartoja kaip vienas. Ir kitus A. Juozaičio tvirtinimus jau pavertė savais. Prašalieti, mąstyk klausydamas.

  • Prašalietis:

   Kaip ir su kuo A. Juozaitis”formavo” Persitvarkymo Sąjūdį Gorbačiovui remti prisimena vyresnės kartos žmonės, savo akimis matę tų laikų sambrūzdžius ir kiloję rankas ir kojas “Baltijos keliuose”. Jie, “jei nori”, prisimena kas ką ką kalbėjo, kas ką žadėjo ir kas iš viso šito išėjo….. Kas tais laikais kakojo į tarybinius šikpuodukus ar dar”buvo tik projektuose” gali sužinoti nemažai tiesos apie A.Juozaičio sąjūdinę”kūrybą” paskaitę tų laikų kitų sąjūdžio aktyvių dalyvių, kurie neturėjo ko slėpti, parašymus šia tema ( a.a.V.Petkevičiaus “Durnių laivą”), pavartyti tų laikų spaudą ,kai “sąjūdžio kūrėjai” vieni kitus gąsdino, kad turi lagaminus”kompromatų”ir, kad šiems “sąjūdžio kūrėjams”yra žinoma apie kitus”sąjūdžio kūrėjus” atitinkamoje įstaigoje buvusiais “Dėdulėm”,”Studentais”,”Šatrijos Raganoms”ir t.t. Dar paskaityk “tautinio -patriotinio intelektualo”A.Juozaičio vėlesnių laikų”Šiaurės Atėnus” ar “Istorinę klaidą” ir A.Juozaičio “genialios mintys apie Lietuvos nelytinius santykius su braliukais iš Latvijos, Lietuva yra Čia” tau pasidarys dar iškalbingesnės ir daugiau pasakančios…Na o jei sužinosi, kad A.Juozaitis sugebėjo”būti veikėju” ir V.Lansbergio chebroje ir A.Brazausko komunistų chebroje, tai tau A.Juozaitis pasidarys”tautiniu šviesuoliu”,kokių Lietuvos istorijoje dar nebuvo ir vargu ar kada nors bus… Kai kam A.Juozaičio “minčių genialumas padarė įspūdį” dar kai A.Juozaitis”buvo pirmeivis sąjūdžio kūrime”. Paskaityk nei brazauskiniams komunistams nei KGB-istiniams sąjūdiečiams nepatikusio a.a. V. Petkevičiaus prieš mirtį parašyto “Durnių laivo” nors pradžią-“Pirmasis apsiuostymas”…. Tad Bičiuli, pagal savo proto galimybes”mąstyk”,kad ką suvoktum ne tik “pasiklausęs ką tautiniai juozaičiai trioskią”, bet ir stebėdamas kas vyksta, skaitydamas ką kiti nesuinteresuoti žmonės įvykių dalyviai rašo, ką jie patys matė…..

   • Prašaliečiui:

    Prašalietis apsispiaudė kaip turi būti. Ir ko tik neprirašė. Briedas. Žodžių kratinys, be prasmės ir logikos. Net tingisi ką atrašyti. Žinok prachadince, kad ir mes tada gyvenom ir savo komentarais parodei tik savo apatines kelnes. Nieko gero…

    • Prašalietis:

     “Juozaitinės logikos Bičiuli”, jei “tais laikais”gyvenai ir jei lansberginio-brazauskinio, skurde egzistuojančio ir išsivaikščiojančio durnių laivo”politinių ir visokių kitokių intelektualų tautinė”psichozė tau visiškai neaptemdė proto, pabandyk ką nors konkretaus suregzti apie A.Juozaičio kada nors “nuveiktus konkrečius gerus darbus” Lietuvai ir tautai. Be jo iškovoto dar tarybiniais laikais Olimpinių žaidynių bronzos medalio plaukime, man yra žinoma tik A.Juozaičio sukeverzota”Istorinė klaida” ir “Šiaurės Atėnai” apie kuriuos jau seniai nei Juozaitis nei niekas kitas nenori net užsiminti. Kaip ir niekam šiandien “neįdomus”jo “trynimasis”sąjūdyje V.Lansbergo chebroje už “dėdulę”V.Lansbergį. Žinoma,kad po kiek laiko persigalvoję, persimetė į Brazausko komunistų chebrą. Tad kas liečia”prachadimcus,apatines kelnelnes”, “tautines” lansbergines ir juozaitines “prasmes ir logikas” iliustruoja jų”tautinė kūryba” ir blevyzgos, pradedant V.Lansbergio “Santykis yra viskas”, “Bulšitas šūdmala”…. baigiant “giliai prasmingais, tautiškai logiškais, paslėpusiais apatines kelnes, nesnapliojančiais ir neapspjaudančiais pačio A.Juozaičio” kliedesiais apie Lietuvos-Latvijos super valstybinę ir kitokią sandraugą,Lietuvoje augančius medžius,ir tik šiandien jo”sužinotą”politinę ir kitokią korupciją ir t.t. Net ir profesionalus Ukrainos klounas Zelenskis nenusišnekėdavo iki juozaitinių”tautinių prasmių ir logikų”, beje kaip ir A.Juozaičio gerbėjai ir šalininkai radę savo komentaruose “prasmių ir tautinės logikos” apatinėse kelnėse ar viršutinių kelnių klyne…..Per 28 metus visko matę Lietuvos žmonės “laikia nesulaukia” tokio “tautos gelbėtojo”kaip A.Juozaitis su tokiais “prasmių ir logikos meistrais” kaip apatinių kelnių logiką ir prasmes aprašantis savo komentare Bičiulis, kitais A.Juozaičio “intelektualiniais”šalininkais ir rinkimų komandos nariais….

 12. Romas:

  Prachadimcas, kaip tik tas “nesuinteresuotas”… Kitos valstybės kontorai plušantis (mėšlo kratytuvu).

 13. Kęstutis:

  Mano supratimu nebedalyvavimas LRT tolesnėse laidose – neteisingas sprendimas. Apsisprendusiems nieko nekeičią, o abejojantiems dėl Juozaičio galimybių, tik dar labiau didins tas abejones…

 14. Aistis:

  Juozaičio pasišalinimas iš debatų įrodo jo nelankstumą ir negebėjimą ieškoti debatinių priemonių išreiškiant savo IR BENDRAMINČIŲ REIKŠMINGUMĄ PRIEŠ IŠSIGIMĖLIUS – IR SAVE SUREIKŠMINUSIUS IR NEBAUDŽIAMUOSIUS VALDŽIAŽMOGIUS IR JŲ PADLAIŽIUS – LRTV IR KITUS ŽINIASKLAIDININKUS. Arvydui išėjus taip ir liko tuščia vieta MŪSŲ ATSTOVO- MŪSŲ IDĖJŲ GYNĖJO. IR KĄ TUO PASIEKĖME?

 15. Gintaras:

  … bent dabar aiškiau matosi degradacijos lygis tų, kurie taip dažnai per televiziją matosi… tiesiog, vargani žmonės dvasioje… ir seniai laikas pumprickaites, ramanauskus, jakilaičius, tapinus ‘išimti’ iš ekranų, nes jau šitiek metų nuodija žmones… balsuosiu tik už Arvydą Juozaitį!..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: