A. Rudžio ir A. Juozaičio spaudos konferencija „Referendumo dėl dvigubos pilietybės politinės kampanijos pradžia“ (tiesioginė transliacija) (5)

Audrius Rudys ir Arvydas Juozaitis | Rengėjų nuotr.

Audrius Rudys ir Arvydas Juozaitis | Rengėjų nuotr.

Balandžio 12 d., penktadienį, 9.30 val. Seimo spaudos konferencijų salėje (II rūmai, 2 aukštas) įvyks Nepriklausomybės Akto signataro dr. Audriaus Rudžio spaudos konferencija „Referendumo dėl dvigubos pilietybės politinės kampanijos pradžia“. Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus sambūrio „Lietuva yra čia“ vadovas, kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus dr. Arvydas Juozaitis.

Spaudos konferencijoje bus pranešta apie referendumo dėl dvigubos pilietybės oponentų  – Konstitucijos gynimo grupės „Lietuva yra čia“ įregistravimą Vyriausioje rinkimų komisijoje (VRK). Bus pristatyta alternatyva referendumui dėl dvigubos pilietybės (Konstitucijos 12-ojo straipsnio keitimui). Taip pat bus pranešta apie kreipimąsi į teismą dėl VRK kovo 15-osios dienos sprendimo skirti administracinę nuobaudą A. Juozaičiui už palaikymo parašų rinkimą savivaldybių rinkimų agitacinės kampanijos draudimo metu.

Po spaudos konferencijos 11 val. A. Juozaičiui, kaip ir kitiems kandidatams į Lietuvos Respublikos Prezidentus, VRK bus įteiktas kandidato pažymėjimas.

Spaudos konferencijos dalyviams klausimus galima užduoti internetu ČIA (nuoroda veiks tik vykstant spaudos konferencijai).

Tiesioginė transliacija:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

5 komentarai

 1. Gintaras:

  Lietuva yra čia. Taškas. Nors pilietybė valstybės atributas, tačiau tai susiję ir su Tėvyne… Neimanoma turėti daug tėvynių… Tėvynė yra Dievo dovana, Mamos kalba – Dievo dovana. Tik Tėvynėje slypi sveikata ir laimė. Tikros laimės be sunkumų nebūna. Linkiu, šiems žmonėms, apginti Tėvynę. Sėkmės!

   • Einsteinas:

    Pons, Jonai Vaiškūnai, esate šaunus vyrai, perduokite Arvydui Juozaiciui linkėjimus iš Žemaitijos, nors šiais laikais dauguma Žemaičių jau yra nukvake kaip ir visur maždaug nukvake žmonės, bet viens kits tyrs Žemaitis dar yra, i Jumis palaiko, jūsų idėjas ir pasirizima vardan Lietuvos. Dievs pro akis nepraleidžia teisingų darbų kaip nepraleidžia ir neteisingų…. (Čia kalbu apie baltiskaji-estiskaji Dievą ne apie Jahova). Jeigu Makedonija persivadino i Šiaurės Makedonija tai gal reik paprašyti kad Estija persivadino i Šiaurės Estija. Jug Tacitas Estija nupaise čia kažkur ku yra Lietuva jug Aistmares yra patys žinot kur. Taip kad Lietuviai ir latviai yra estai o estai yra šiaurės estai. Kaip ten buvę kaip nebuvę tepadeda mums ir kitoms Pasaulio tautoms Dievs, kad i žmonės ir tautos išliktų laisvi ir Vaivorykštė nenusidazytu pilkai (estiskasis Dievs ne Jahova).

   • Žemyna:

    Šiandien aiškiai pareiškė, jog negana, nes… nesuteikia tiek teisių, kiek susidvejinusi pilietybė, mat, balsuoti negalės…
    Bulimija yra bulimija. Niekada nepasisotins…

 2. Romas:

  Pavykusi konferencija. Kad ją dar per TV parodytų, būtų nuostabu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: