Priekaba: nepamainomas pagalbininkas kroviniams gabenti (0)

Priekaba | Neptun.lt nuotr.

Priekaba | Neptun.lt nuotr.

Kai prireikia didesnį krovinį pervežti iš vienos vietos į kitą ar tiesiog įdomesniam laisvalaikio praleidimui norime į kelionę pasimti dviratį, motociklą ar valtį, neišvengiamai kyla mintis – mums reikalinga priekaba.  Jeigu tokioje situacijoje atsidūrėte ne pirmą kartą, tuomet tikriausiai puikiai žinote ko Jums reikia. Tačiau naujokui tenka susidurti su nelengva užduotimi – kokia priekaba tinkamiausia. Ką apie tai sako šios srities specialistai?

Anot jų, išmintingiausia rinktis žinomų ir laiko patikrintų prekės ženklų pagamintas priekabas. Be to, kad yra populiarios, jos pasižymi ilgaamžiškumu, saugumu ir nepriekaištinga kokybe. Eksploatuoti keliuose jas bus gerokai paprasčiau ir išvengsite grėsmės pažeisti kelių eismo taisykles.

Nepamirškite apsvarstyti ar Jums prireiks priekabos tento. Jis reikalingas apsaugoti kroviniui ar tiesiog nepamesti mažesnių gabaritų daiktų. Prie kitų priekaboms reikalingų priedų priskiriama: sukabinimo spynos, žibintų stikliukai, atsarginiai ratai, atraminiai ratukai ir kt. Tai nėra itin brangios priekabų pagalbinės detalės, tačiau kelionėje užtikrins Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumą ir  sklandžią kelionę.

Tad kokias priekabas galima rasti šiuolaikėje transporto priemonių rinkoje? Dažniausiai pasitaiko dvi rūšys: priekaba su viena ašimi ir dviašė. Vienaašių priekabų konstrukcija yra šiek tiek paprastesnė. Jas lengviau pritvirtinti ir sandėliuoti. Todėl jos dažniausiai pasirenkamos pervežti kroviniams mieste. Dviašėmis priekabomis vežami sunkesni kroviniai. Jų keliamoji galia ir gabaritai didesni, o rėmas gerokai tvirtesnis.

Priekabos dar yra skirstomos į:

  • Vientisos plieninės konstrukcijos;
  • Padidinto patvarumo;
  • Su lingėmis;
  • Su amortizatoriais.

Be abejonės, tai yra smulkesnės priekabų kategorijos. Tačiau kiekvieno kliento poreikiai yra  individualūs, todėl prekiautojai stengiasi pasiūlyti kuo platesnį savo prekių  asortimentą.

Priekabų kainos įvairiose prekybos vietose gali būti gana skirtingos. Dažnai ši informacija pateikiama įmonių internetinėse svetainėse. Internetinėje erdvėje  galima surasti ir kitų klientų rekomendacijas bei atsiliepimus. Todėl bus nesunku nustatyti optimaliausią kainos, kokybės ir patikimumo santykį. Įsitikinsite patys, jog turite galimybę pasirinkti tokį pardavėją, kuris galės pasiūlyti ne tik puikią prekę, bet ir kitas paslaugas: garantinį aptarnavimą, prekės pristatymą, išsamų eksploatacijos paaiškinimą.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: