Dalinių krovinių gabenimo pranašumai (5)

Pixabay.com nuotr.

Pixabay.com nuotr.

Daliniai kroviniai – tai kroviniai, kurie neužima viso sunkvežimio. Tokiu atveju kartu gabenami kelių skirtingų įmonių kroviniai. Taip patogiau ir pasidalinamos gabenimo išlaidos.

Kitaip nei pilnų krovinių gabenimas, daliniai kroviniai dėl jų pobūdžio reikalauja kruopščiau planuoti, prižiūrėti ir kontroliuoti visą transportavimo grandinę. Gerai išvystytas transporto tinklas ir nuolatiniai transportavimo maršrutai leidžia greitai pakrauti prekes jūsų nurodytoje vietoje ir pristatyti krovinius į terminalą.

Krovinių transportavimo paslaugas teikiančios įmonės konsoliduoja krovinius Lietuvos terminaluose ir, jūsų pageidavimu, pristato juos į muitinės terminalą arba galutiniam gavėjui jo nurodytu adresu. Pasirenkamas geriausias, greičiausias pristatymo būdas, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Jei reikia, jog daliniai kroviniai būtų pristatyti labai greitai, tuomet jie pristatomi autobusiukais. Efektyviai valdant transportą užtikrinama, kad jūsų dalinio krovinio pristatymo terminai per siuntų terminalą nesiskirtų nuo tiesioginio transportavimo nurodytu adresu.

Dalinis sunkvežimių krovinys yra geras pasirinkimas krovinių siuntėjams, ieškantiems ekonomiško sprendimo, kaip nugabenti krovinį į reikiamą vietą. Tokio krovinių vežimo privalumai:

Vienas sunkvežimis. Dalinis krovinių gabenimas užtikrina, kad jūsų krovinys bus vienoje transporto priemonėje per visą gabenimo laikotarpį. Kai pervežime dalyvauja tik vienas sunkvežimis, krovinys pakraunamas ir iškraunamas vieną kartą, o tai reiškia mažiau tvarkymo ir greitesnio tranzito laiką.

Krovinių klasė nėra privaloma.  Dalinio krovinio gabenimo atveju krovinių klasė nėra reikalinga, o tai gali padėti išvengti papildomų mokesčių, susijusių su krovinių perklasifikavimu, jei paaiškėtų, kad krovinys priskirtas ne tai klasei, kuriai turėtų būti priskirtas.

Mažiau krovinių tvarkymo. Kai krovinys mažiau tvarkomas, sumažėja tikimybė, kad jam bus padaryta žala. Dalinis sunkvežimių krovinys gali būti idealus kroviniams, kuriems gali būti pakenkta pakrovimo ir iškrovimo metu (pavyzdžiui, greitai dūžtantiems daiktams ir pan.

Dalinis krovinių gabenimas yra geras pasirinkimas, jeigu reikia pervežti mažo tankio krovinius, t.y. tokius, kurie yra lengvi, bet užima daug vietos.

Taip pat galite nemažai sutaupyti, nes mokėsite tik už užimamą erdvę ir krovinio svorį. Jeigu sunkvežimiu ar kita transporto priemone būtų gabenamas tik jūsų krovinys, tuomet visas išlaidas tektų apmokėti jums.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: