Klaipėdoje – išskirtiniai Prezidento rinkimų debatai (tiesioginė transliacija) (7)

Prezidento rinkimų debatai „Krikščioniškas rentgenas“ | D. Jonelio nuotr.

Prezidento rinkimų debatai „Krikščioniškas rentgenas“ | D. Jonelio nuotr.

Kovo 23 d., šeštadienio, pavakare Klaipėdos LCC tarptautiniame universitete, Maikelseno (Michealsen) centre vyko Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų debatai „Krikščioniškas rentgenas“.

Pirmą kartą mūsų šalies prezidento rinkimų istorijoje buvo siekiama išryškinti kiekvieno iš kandidatų į Lietuvos Prezidento pareigas vertybines nuostatas, remiantis krikščioniška pasaulėžiūra.

Debatuose buvo pakviesti dalyvauti visi kandidatai į Prezidento postą, tačiau atvyko tik 5 iš jų: Alfonsas Butė, Arvydas Juozaitis, Kazimieras Juraitis, Valentinas Mazuronis ir Mindaugas Puidokas.

Renginiui vadovavo žinomas apžvalgininkas, publicistas, rašytojas Tomas Viluckas bei Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) teisės fakulteto dėstytojas dr. Vygantas Malinauskas. Debatai bus transliuojami LRT portale, socialiniuose tinkluose bei kituose žiniasklaidos kanaluose.

P1066069-2400

Prezidento rinkimų debatai „Krikščioniškas rentgenas“ | D. Jonelio nuotr.

Renginio globėju buvo Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas, rengėjai – LCC tarptautinis universitetas, Klaipėdos miesto savivaldybė.

LCC tarptautinis universitetas − privatus, pelno nesiekiantis universitetas, įsikūręs Klaipėdoje. Jį 1991 m. įsteigė Lietuvos, Kanados ir JAV fondai kaip krikščioniškąjį koledžą. 2007 m. Lietuvos krikščioniškojo fondo aukštoji mokykla (LCC, arba Lithuania Christian College) pakeitė savo pavadinimą į LCC tarptautinis universitetas.  LCC tarptautinis universitetas yra JAV krikščioniškųjų kolegijų ir universitetų narys.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. Skalvis:

  Ką tik išgirdau, kad Vokietijos brazauskininkai, SPD, iškėlė šūkį: visoje Europos sąjungoje vienodas minimalus atlyginimas. Apie tokį akipliešiškumą Lietuvoje niekas nedryso ne pasapnuoti. Įsivaizduoju kaip dabar, pralaužus vokiečiams ledus, grieps visi kandidatai, visos partijos. 12€ už valandą darbo – juk tai visiškas emigracijos sustabdymas, emigravusių antplūdis, begalė naujų darbo vietų ir perpildytas biudžetas. Baisu, kas dabar dėsis Lietuvoje. Jo, če yra Lietuva !

 2. A kur Nausėda su Šimonyte?:

  Kodėl nesiteikė pabendraut? Išsigando kad bus sudirbti ? Ar savigarba neleidžia bendrauti su visokia smulkme?

 3. Smiltė:

  Nausėda su Šimonyte galimai neturi dvasinių vertybių ir nesiruošia jų puoselėti, todėl greičiausiai čia ir neatvyko. Mano nuomone, pats pačiausias kandidatas į Lietuvos Prezidentus iš jų visų, esančių ant scenos, — tai Mindaugas Puidokas. Jis ir tikintis, ir turintis gražią šeimą, ir pasiruošęs pasiaukoti dėl Tėvynės ir jos žmonių gerovės.

  • Algimantas:

   Nežinau Smiltele, kuris iš visų kandidatu vertesnis prezidento kėdės, bet kai vakar pažiūrėjau laidą “Valanda su ruta” , kur ji su dar vienu nepraustaburniu atvirai tyčiojosi iš keturių kandidatų į prezidentus. Jei Mazuronis su Gražuliu dar bandė atsispirti minėtų “veikėjų” patyčioms, tai jaunesnieji žmonių niekintojams atsispirti nesugebėjo . ruta su tuo neadekvačiiu piliečiu bandė bandė išrikiuoti kandidatus po “stoike smirno”. Pasidavė tik du jaunesnieji Puidokas ir Puteikis, kurie pasidavė nevykėlių provokacijoms. Prie viso ko Puteikis dar buvo pasiruošęs ir nusirengti. Tai rodo, kad jaunesnieji dar nepasiruošę tvirtai ginti tautos interesų. Kad žiniasklaida amorali aišku nors kiek prasilavinusiam žmogui. Tai tautos nelaimė. Žlunga tauta ir valstybė, o žiniasklaidininkai jaučiasi kaip gatvės kompanijoje.

 4. tai va:

  Atsiprašau,bet labai knisa”krikšči0niškos” vertybės.Toks reginys,kad nekrikštai ne žmonės ir ”vertybes” sukūrė katolikai

 5. Juozas:

  Šimonytei, Nausėdai ir Skverneliui, bei visokiems Andriukaičiams,dzin ta Klaipėda ir klaipėdiečių nuomonė… Gyvenat savo vakarų sibire ir gyvenkit.

  • Algimantas:

   Kokie jie: Nausėda, Šimonytė ar Skvernelis prezidentai, jei jie nesupranta, kad be savų įstatymų viršenybės, savo valstybinio banko su visomis bankininkystės funkcijomis, savų pinigų, gamybos , eurpietiškų progresinių mokesčių, be atsakomybės, teisingumo ir t .t., valstybė negali egzistuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: