A. Juozaičio komitetas traukiasi iš EP rinkimų ir remia V. Radžvilo komitetą (video) (51)

Arvydas Juozaitis | Alkas.lt nuotr.

Kovo 13 d. kandidatas į prezidentus Arvydas Juozaitis pranešė, kad jo vadovaujamo sambūrio „Lietuva yra čia“ Europos Parlamento (EP) rinkimų komitetas  „Arvydo Juozaičio remiamas sąrašas Lietuva yra čia“  traukiasi iš EP rinkimų ir remia Vytauto Radžvilo EP rinkimų komitetą „Vytautas Radžvilas: Susigrąžinkime valstybę“.

Pasak A. Juozaičio dvi panašias vertybes deklaruojančios jėgos neturėtų konkuruoti politinėje kovoje ir, kad „bendra srovė bus stipresnė“.

A. Juozaitis teigė, kad su Vilniaus Forumo lyderiu V. Radžvilu yra sutarta dėl abipusės paramos. V. Radžvilo vadovaujamas rinkimų komitetas „Vytautas Radžvilas: Susigrąžinkime valstybę“ ketina paremti jį Prezidento rinkimuose, o sambūris „Lietuva yra čia“ EP rinkimuose rems V. Radžvilo vadovaujamą politinę jėgą, todėl koncentruotis į pirminį, vieną tikslą bus lengviau.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

51 komentaras

 1. T0mas J.:

  Kandidate A.Juozaiti – jums paprastas klausimas: kur gyvenote ir ką veikėte 1980 – 1985 metais?

  • !!!:

   Tai gal patsai ir pakomentuok…įdomu.

   • T0mas J.:

    Negaliu komentuoti to ko nežinau. Tiesiog niekada nepavyko rasti Juozaičio biografijose atsakymo į šį dvigubą klausimą (kur gyvenote ir ką veikėte 1980 – 1985 metais?).
    Gal kam atrodys smulkmeniška, bet man taip neatrodo, man yra svarbi biografija kandidato, už kurį aš balsuoju. Kai žmogus pilnametis – jo gyvenime jau kiekvieni metai svarbūs, o čia – net 5 metai.

    • nuomonė:

     tai parašykit el.laišką ar paskambinkit Juozaičiui ir paklauskit.Atsakys,tikrai.Mums viskas aišku,tai Tamstos klausimas,Tamsta į jį galite gauti lengvai atsakymą:).Kodėl klausiat mūsų,kai galit paklausti tiesiogiai paties žmogaus:).

     • T0mas J.:

      Aš laikausi nuomonės, kad savo išsamią biografiją kiekvienas kandidatas į prezidentus turi visuomenei raštu pateikti, o ne ŽODŽIU – telefonu ar pan.
      O tie, kurie sakot “Mums viskas aišku”, pasakykite man prašau – KOKIU BŪDU jums tai tapo aišku?

      • Kęstutis:

       Iš vikipedijos “1980 m. baigė Vilniaus universitetą, ekonomistas. 1986 m. VU apgynė filosofijos mokslų kandidato disertaciją „Vilhelmas Diltėjus: istorinis subjektas ir subjektyvioji realybė“… mokėsi… nesimokydamas disertacijos neapsiginsi…
       sekantis klausimas ;)…

 2. :

  Šaunuolis Arvydas Juozaitis. Mane labai glumina, kai man artimos politinės jėgos taškosi purvais viena kitos atžvilgiu. O čia yra žmogiškumo, padorumo etalonas. Kai konkuruojama dėl savęs įtvirtinimo, tai tokia konkurencija yra žalinga. Jei kovojame dėl bendro tikslo, konkurencija nebereikalinga. Palinkėčiau ir prof. Stanislovo Tomo komandai liautis “nurenginėjus” Radžvilą, Juozaitį ir kitus, o telktis bendram tikslui.

 3. vis dar abejoju:

  Aš dar nelabai tikiu VF ir profesoriumi. Manau, kad jie gali manipuliuoti A. Juozaičiu. Tai nelabai švari kompanija su savo jaunimu priešakyje. Jei išaiškėtų jau ne pirmas nešvarus VF ėjimas – viskas. Taškas. Nepasirašysiu ir nebalsuosiu už juos.

  • Kęstutis:

   …pritariu… Prieš kovo 11 jie jau pasijuto “išrinktieji”, iš dangaus siųstieji… Juozaitis kreipėsi į visas tautines jėgas – susitelkim, neskaldykime tautinio judėjimo, dalyvaukime eitynėse kartu… Bet kur tau, “pro ple ple” eis atskirai, jie visiems parodys kokia jie jėga… o gavosi toks pšššš, kad net pakvipo ššššš…. Juozaitis ir vėl pasirodė aukštumoje – jis telkią, jis jungią, jis kaip sakė, kad nekovos su niekuo, o dirbs su visais Lietuvos labui, taip ir padarė… Na nežinau ar aš balsuosiu už Radžvilą, pagalvosiu, dar yra laiko… O ir jo rinkiminės programos mintis – jis eis gelbėti Europos. Taip reikią suprasti – gelbės vokiečius, prancūzus, belgus, graikus ir visus kitus…???

   • Valentinas Šapalas:

    Neblūdink. Jie gelbės Europą, o mes gi europiečiai. Tai kas čia neaišku ? Jei sugrius ES, tai blogai ir mums, jei ES federalizuosis, tai irgi blogai mums. Todėl Europos gelbėjimas yra mūsų bendras reikalas. Ir čia Radžvilas yra absoliučiai teisus.

  • Juozas:

   Taigi pas juos konservų patirtis, kaip eitynes ardyti, kaip patriotines jėgas griauti (2007) penktoji konservų kolona.

 4. Romas:

  PP – elitinis klubas, bet tikėsimės, kad šituo persirgs. O kas dėl A. Juozaičio sprendimo, tai neabejotinai – teisingas.

 5. :

  Kuo VF yra nešvarus? Klausiu be ironijos.

  • Kęstutis:

   “be ironijos” – tai tik apie 50 val. praėjo, kai Vf stačia galva į “balą puolė”, būtų ir nuburbuliavę…, tai gerai, kad Juozaitis nusprendė ranką paduoti ir murzius ištraukti… Dabar svarbu per arti neprisileisti, bo išmozos… Štai ką reiškią būti perdėm pro krikščioniškais o ne tautiškais… ir gavosi perdėm, perdėm apsiperdėm…

 6. Žemyna:

  Čia pasirašyti už V. R. rinkiminį komitetą:
  – rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-iskelimo-paremimas44/-/pasirasymas/40670

  Labai išsami instrukcija, kaip pasirašyti internetu, yra pateikta VRK,
  šioje nuorodoje (skiltis 2.12.4 Kandidatų sąrašų iškėlimo parėmimas):
  – rinkejopuslapis.lt/pagalba/rinkejui.htm#_Toc423525180

  Nežinantiems ir abejojantiems, ar verta paremti šį komitetą, verta atidžiau patyrinėti jo programą. Ji Ji čia:
  radzvilas2019.lt/p/priedas-nr.html

  Rinkiminės svetainės nuoroda
  – w ww.radzvilas2019.lt

 7. Juozas:

  Netikiu aš tais susireikšminusiais šūdukais. Jie tik kiršina ir skaldo. Prieš vasario 16. Kovo 11 kažkokį cirką baldė padaryti, bet apsi…kę išėjo…

  Nesuprantu ir A.Juozaičio. Juk tie klounai yra nulio vertės, -kam į juos kreipti dėmesį?

  • Reik būti atidiems ir geranoriškiems.:

   tai ne kas jei nesuprantat.Tai jaunimas ir jo atstumti nevalia.Jaunimas ten šaunus tik gal didybės manija užvaldė.Juozaitis išmintingas .Tik jis gali suvienyti,žino kada kaip pasielgti,yra supratingas,kantrus,inteligentiškas,geranoriškas.Jaunimas mokosi ir mokosi dažnai iš savo klaidų.Jei su juo elgiamąsi geranoriškai jis supras.

 8. Prašalietis:

  Kaip rodo gyvenimas “spręsti svarbių reikalų” nuliai jungiasi su nuliais, klounai jungiasi su klounais, idiotai jungiasi su idiotais, kvailiai ieško į kompaniją už save dar kvailesnių ir t.t. Iš tiesų protingų, autoritetingų ir ką nors konkretaus nuveikusių valstybės ir žmonių labui žmonių tokiose kompanijose nei su žiburiu nerasi…

  • Gal:

   laikas savyje ugdyti gerąją valią.Kam Jums tas pyktis.Tai sunki našta.

   • Prašalietis:

    Ponuli, konstatuojami realūs dalykai yra tokie, kokie yra ir čia jokia kieno nors našta. Šiandieninio durnių laivo “intelektualinių”keleivių”tautinę”savybę nematyti ir nesuvokti juos supančių realių dalykų ir džiaugtis “tautinio”kvailelio “besiugdančio gerą valią, ar nešiojančio pykčio ar gerumo naštą”būsena, palieku jau minėtiems visiškiems nuliams,bandantiems įsiprašyti į “kietesnę kompaniją ” su viltimi, kad kas nors ką nors apie šiuos nulius kalbės….

 9. Puiku:

  A. Juozaitis pasirodė, kaip subrendęs politikas, džiaugiamės jo sprendimu. Kažin, ar V. Radžvilas parems A. Juozaičio rinkimus? Pamatysim.

 10. Žemyna:

  Ir savivaldybių rinkimų II-e ture, ir per kitus rinkimus – NEBEBALSUOKIME UŽ „MAŽESNĘ BLOGYBĘ”! Blogybė yra ir liks blogybė. Tik LABAI SVARBU GAUSIAI DALYVAUTI RINKIMUOSE – ateiti į Rinkimų apylinkę ir pasiimti savo balsavimo lapelį.
  Jei abu kandidatai tėra 2 blogybės, jei nenorite nė už vieną iš jų balsuoti, tai taip ir padarykite! – ABIEJŲ PAVARDES IŠBRAUKITE. Arba bent kryžmai perbraukite biuletenį, sugadinkite jį. Svarbu, kad jūs paimtumėte savo balsalapį ir taip padidintumėte balsavusių skaičių. Kai labai daug rinkėjų taip pasielgs, abiejų pretendentų surinktų balsų skaičius gal net bus smarkiai per mažas.
  Jei yra galimybė rinktis iš keleto – balsuokime už tą, už ką tikrai norime, dėl kurio neabejojame (jei toks sąraše yra).
  Kai tenka balsuoti tik už „mažiau sugadintą” (nesvarbu, iš kelių!), braukime tokių kandidatų pavardes lauk.

 11. Ūla:

  Na, šis teisingas sprendimas ryto nuotaiką pataisė 🙂

 12. nuomonė:

  Pritariu A. Juozaičio bandymui tartis, bet ar Jis sulauks atsako iš anos pusės – labai abejoju, nors norėtųsi. Ar nepaseks Vilniaus Forumas grynai užsispyrusiu, konservatorišku ruporu parodys laikas. Politikoje kietakaktiškumu netoli benueisi – reikalingi kompromisai. Ponai iš VF kompromisų nepripažįsta.

  • Daiva:

   Kažin kas toks pirma tą vienybę pataršė, pareikšdamas apie LYČ kandidatavimą jau po to, kai VR komitetas padavė dokumentus dėl dalyvavimo EP rinkimuose. Pirma skaldo, o po to apsimeta vienytoju. Kažkaip nenuoširdžiai tas vienijimosi šūkis iš AJ atrodo.

 13. LosAngeles:

  kandidatui i prezidentus del sito sprendimo – didelis pliusas. Juozaitis jau ne pirma karta parodo, kad nori vienybes, o tai juk jega. balsuotojams reiketu labai aiskiai sau atsakyti i klausima kokios Lietuvos norima, ir jei atsakymas-klestincios, tai visi kiti kandidatai visiskai neturi ka pasiulyti. vienintelis pasirinkimas- Juozaitis…

  • Kęstutis:

   …Juozaitis tai padarė dėl Lietuvos. Dėl Lietuvos ateities Puteikis ir Puidokas galėtų atsiimti savo prašymus dalyvauti prezidento rinkimuose ir paremti A.Juozaitį, nes jie tiesiogiai dalinasi tų pačių rinkėjų balsus. Jei jie to nepadarys, vadinasi savo asmeninę, sau naudingą politinę veiklą, jie iškelią aukščiau valstybės reikalų…

   • T0mas J.:

    Pritariu kad iš šių 3 kandidatų pakaktų ir vieno, bet KURIE iš jų turi atsiimti kandidatūras – dar neskubėkim spręsti. Dar yra laiko, dar biografijos neišsamios, gal dar paaiškės ką Juozaitis veikė 1980 – 1985 m.

    • Kęstutis:

     …užduosiu jums mįslę devingyslę… Laaaabai atidžiai perskaitykite kelis kartus… Dėmesio (užsidedam akinius) – Juozaitis universitetą baigė du kartus (čia kaip toje dainoje du du du du du….) Pirmą kartą 1980 metais Universitetą baigė kaip ekonomistas, o jau 1986 metais apsigynė filosofijos mokslų kandidato disertaciją. Kuriuo laikotarpiu jis krimto filosofijos mokslus ir mergas kirkino (čia tarp kita ko užduočiai “apsunkinti”)? Kada jis galėjo mokytis Universitete – po disertacijos apsigynimo ar prieš? Aš tai galvoju… galvoju, jog po… O kokia būtų jūsų nuomonė?… ;)))

     • T0mas J.:

      Kęstuti, universitete Juozaitis mokėsi prieš diplomo gavimą. O prieš disertacijos gynimą jis disertaciją RAŠĖ. Ne mokėsi universitete, bet disertaciją rašė. Ruošė. Kur? – Reikia išsiaiškinti, kodėl jis nenori paviešinti kur gyveno 5 metus 1980 – 1985 m.
      Tai, kad gynėsi Vilniuje, dar nereiškia kad ir RAŠĖ Vilniuje. Yra atvejų, kai rašo vienur, o ginasi kitur.

   • Gražina:

    Pritariu. Tikrai to reikia ir tai, mano nuomone, būtų labai teisinga.

 14. Romas:

  Pritariu Kęstučiui, tikėsimės, kad susipras.

 15. Hau:

  Jūs neatsiimkit tų elektroninių parašų už Radžvilą. Jį Juozaitis remia. Radžvilas kol kas pirmauja ten, bet konservų partija jau lipa ant kulnų… Jei Jums tinka, kad laimėtų konservai ir kiti liberastai, tai tuo pačiu pritariate, kad Lietuvos atstovai EP balsuos už Lietuvą, kaip ES provinciją, skirtą apgyvendinti arabus ir negrus. Tada teliks išsiaiškinti, ar Jums viskas buvo gerai su galva…

  Jūs privalote suprasti, kad mes balsuodami neturime pasirinkimo. Mūsų pažiūras, tokias kaip “Lietuva lietuviams”, Lietuvos Nepriklausomybė ir pan., tvirtai remia tik 1-2% visuomenės. Jei mes dabar nebalsuosime už Juozaitį ir Radžvilą, tai vėliau liks nebent tik balsuojant išsirinkti malonesnį susidorojimo su mumis būdą. Pvz., ar geriau, kad iš mūsų atimtų vaikus ir perauklėtų pagal homikų propgramą, ar geriau būti išmestiem iš darbų už netinkamas pažiūras ir įgyti kažką panašaus į neišsilaikančių, atstumtų ir pasmerktų “bomžų” statusą? Dar galėsim nebalsuoti, leisti kitiems dėl mūsų spręsti.

  Eitynių nereikia sureikšmint. Ir išpūsto krikščioniškumo arba “ksenofilijos”. Velniai nematė. Ar jie bailūs, ar šiaip truputį “ne tokie”, nėra svarbu. Palaikykim ir Juozaitį, ir Radžvilo sąrašą. Čia “radikalo” žodis… 😉

 16. ŽEMAITIS:

  O kodėl, Juozaiti? Butume už tavo komitetą balsavę. O dabar vėl teks rinktis liberalus.

  • Hau:

   Radžvilas irgi kažkada rinkosi liberalus, netgi įkūrė jų pirmą partiją ir buvo jos pirmininkas… Paskui pakeitė nuomonę. Gal ir Jūs paskui persigalvosit, tik jau gali būti per vėlu.

   • Kęstutis:

    …tik protaujantis žmogus turi tokią prabangą – pasakyti sau, kad klydo ir pasikeisti, gal net ir iš esmės. O “Žemaitis” jau dėstytojas, matyt ir į profesorius taikosi… Na, bet kol dar jis ne “profesorius”, nenurašom… gyvenime gali būti visaip…

   • LosAngeles:

    h t t p s : / / w w w.youtube.com/watch?v=k47a2_nqt7o&t=9s

    cia dar vieno liberalizmo pradininko pzsisakymas… uztenka paklausyti pirmas kelias minutes

 17. Iš visų kandidatų į LIETUVOS PREZIDENTUS, mano nuomone, tinkamiausias yra ARVYDAS JUOZAITIS!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: