Kovo 11 Panevėžio dailės galerijos skyriai lankytojus priims nemokamai (0)

Panevezys.lt nuotr.

Panevezys.lt nuotr.

Jau tapo papročiu, kad Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją Panevėžio miesto dailės galerijos skyriai lankytojus priima nemokamai. Fotografijos galerija ir Keramikos paviljonas panevėžiečių ir miesto svečių Kovo 11-ąją lauks nuo 11 iki 16 val.

Fotografijos galerijoje (Vasario 16-osios g. 11) galima susipažinti su jau septynioliktą kartą Lietuvoje surengto nacionalinio konkurso „Lietuvos spaudos fotografija“ paroda. Tai geriausios, tarptautinės komisijos įvertintos 2018 m. šalies spaudos fotografų sustabdytos akimirkos. 13 val. Fotografijos galerijos vedėjas, parodų kuratorius Sigitas Laurinavičius ves ekskursiją, pasakojančią apie šią parodą.

Keramikos paviljono (Respublikos g. 3) pirmame aukšte eksponuojama panevėžiečio Eugenijaus Čibinsko paroda „Sąmoningi atsitiktinumai“. Menininko kūryboje dominuoja organiškos augmenijos formos: grybų, kerpių, šakotų augalų pavidalai apgaubia įvairių laikotarpių darbus. Ne išimtis ir naujausias kūrybinis ciklas – „Sąmoningi atsitiktinumai“. Parodoje eksponuojami kūriniai, tarsi paprastą kasdienę buitį menantys radiniai, apaugę išorinio pasaulio patirtimis ir įspūdžiais.

Keramikos paviljono antrame aukšte ir galerijos kiemelyje lankytojai išvys Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kūrinius. Tai tik nedidelė dalis šiuolaikinės keramikos kolekcijos, garsinančios Panevėžį už šalies ribų.

Įėjimas į galerijos kiemą – pro vartus iš Respublikos gatvės pusės, priešais kavinę „Nendrė vėjyje“.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: