Arvydas Juozaitis įregistravo visuomeninį komitetą EP rinkimams (nuotraukos) (12)

A. Juozaitis registruoja visuomeninį komitetą „Arvydo Juozaičio remiamas sąrašas LIETUVA YRA ČIA“ | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

A. Juozaitis registruoja visuomeninį komitetą „Arvydo Juozaičio remiamas sąrašas LIETUVA YRA ČIA“ | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Kovo 3 d. Vilniuje, Vyriausioje rinkimų komisijoje (VRK) buvo įregistruotas dar vienas rinkimų į Europos parlamentą (EP) visuomeninis komitetas  „Arvydo Juozaičio remiamas sąrašas LIETUVA YRA ČIA“. 

Visuomeninio komiteto pareiškinius dokumentus įregistravimo rinkimų kampanijos dalyviu Europos parlamento rinkimams VRK įteikė Kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus Sąjūdžio pradininkas, filosofas dr. Arvydas Juozaitis.

Šio visuomeninio komiteto atstovai  Kitą savaitę ketina Sudaryti kandidatų sąrašą EP rinkimams ir paskelbti savo programines nuostatas šio visuomeninio komiteto atstovai ketina kitą savaitę.

Komitetą „Arvydo Juozaičio remiamas sąrašas LIETUVA YRA ČIA“ sudaro A. Juozaičio vadovaujamo sambūrio „Lietuva yra čia“ atstovai. Pats A. Juozaitis Europos Parlamento rinkimuose nedalyvaus.

EP rinkimai visoje ES vyks 2019 m. gegužės 23-26 dienomis. Lietuvoje – gegužės 26 d.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

12 komentarų

 1. sarunas:

  Jeigu Juozaitis nesugeba susitarti netgi su Radžvilu, tai kaip jie tikisi ką nors laimėti?

 2. atsakau - taip:

  Remsiu A. Juozaičio komitetą ir balsuosiu. Dėl susitarimo su V. Radžvilu: profesorius su A. Juozaičiu nesitaria ir nesitars – A. Juozaitis V. R. – ne tas “lygis”.
  Išvada bus visai lietuviška – nelaimės nei vienas, bet išlaikys savo “principus”. Valio… Laimės auštrevičiai, blinkevičiūtės ar andrikienės

 3. nauji įminusieji:

  Ir Sakalas Gorodeckis su Gediminu Navaičiu įmynė į tą reikalą, pasirodo. Deja, bet liūdniausios prognozės pasitvirtins, kad po Juozaičio tautinis judėjimas Lietuvoje ilgam atguls komon.

 4. Arūnas:

  negerai, kad Juozaitis ir Radžvilas nesugeba valdyti savo ambicijų. Juozaitis paskelbė, kad balotyruosis į prezidentus, Radžvilas paskelbė, kad balotyruosis į EP. Tai kuo nepasidalina? Nori abu surinkti po 0,01%. Nežiūrint į jų krečiamus fokusus balsuosiu ir už Radžvilą, o pirmajame ture ir už Juozaitį. Kundroto paskutinis straipsnis mėgino gaudyt vėją, bet aišku tik tiek, kad tautinės opozicijos rietenos ir vadukų kėlimas neatneš tautai gerų žinių

  • Vilnietis:

   Nereikia bijot- gali būti kad ims ir išrinks iš abiejų komitetų. Čia tų žmonių dabar nebesuprasi.
   jei vilniuj po 4-ių metų visiško šūdo malimo vistiek eina ir renka pedero-šimašių- tai protu nepaaiškinsi. Žiūrėk dar ir išrinks tiek Radžvilo tiek Juozaičio žmones.

 5. Agne:

  Tik už V. Radžvilą. Senokai jis puoselėjo mintį apie EP rinkimus, apie kitokią Europos sąjungą

 6. reikalingas kompromisas:

  Jeigu jau Juozaičio bendražygiai užregistravo komitetą, Vardan Tos ir Radžvilo bendražygiai galėtų įsilieti į jį. Mesti monetą ir išsidalinti porinius-neporinius sąrašo numerius. Reitinguojant kiekvienas galės išsirinkti jam patinkančius kandidatus. Tai ir būtų tas būtinas kompromisas. Pažiūrų skirtumų tai išvis jokių nėra, skiriasi požūriai tik į AMB aplinkos žmogų Juozaitį. Ne tiek jau ir baisu, kad komiteto pavadinime būtų baisiai prieštaringo Juozaičio pavardė. Politikoje, o ypač Lietuvoje pastaruoju metu, dar ne tiek tikrovės neatitinkančių pavadinimų būna. Nes jeigu bus 2 komitetai, tai jie tik vienas nuo kitų balsus atims ir liks su trupiniais. Radžvilas žadėjo, kad ir nesekmės atveju toliau švies Tautą, bet kai kuriems juozaitininkams nesėkmė EP rinkimuose gali būti paskutine vinimi į karstą visuomeninėje veikloje. Reikalingas kompromisas ir jis įmanomas.

  • be kompromisų:

   Nebus jokio kompromiso – “čia Lietuva, čia durniais lyja”. Lietuvoje negali būti jokių kompromisų ir dėl to kalti ne rusai, ne lenkai, net ir ne liberalmarksistai. Ir visai nesvarbu ar esi profesorius, ar rašytojas. Lygis toks. Tai jau liga, kurios vardas – pavydas.
   Todėl ir murkdomės uodegoje, vienas kito nemylime, tiesiog atvirai demonstruojame neapykantą.

 7. Hau:

  Padarykit apklausą, kas už Radžvilą, o kas už Juozaičio remiamą sąrašą EP rinkimuose. Bus aiškiau, kokia padėtis.

  • kam ta apklausa:

   Na ir kas iš tos apklausos? Jie abudu nieko nelaimės, bet bus laimingi, kad “kovojo, stengėsi”…Apkaltins žiniasklaidą, šeštą koloną, ar dar ką nors – tik ne save.
   Nukrito aureolė ir pasirodė kas ko vertas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: