Mirė Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktorė Laima Pačebutienė (1)

Laima Pačebutienė | klavb.lt nuotr.

Laima Pačebutienė | klavb.lt nuotr.

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos bendruomenę pasiekė liūdna žinia, eidama 51-uosius metus, mirė šios bibliotekos direktorė Laima Pačebutienė.

Netekome didžio žmogaus ir nuoširdžios, ištikimos, išmintingos bičiulės ir vadovės.

Laima Pačebutienė bibliotekai dovanojo 29–ius savo gyvenimo metus, skirdama savo dėmesį ir meilę tiek įstaigai, tiek jos darbuotojams. Ji didžiavosi būdama klaipėdietė, jai rūpėjo kas vyksta mieste ir visada siekė prisidėti prie miesto gerovės.

Vilniaus universitete įgijusi aukštos kvalifikacijos bibliotekininko bibliografo diplomą ir VU Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos institute ryšių su visuomene profesines studijas baigusi Laima Pačebutienė bibliotekoje dirbo nuo 1991 metų. Laima yra organizavusi ne vieną konferenciją, rengusi projektus, sėkmingai įgyvendinusi ir pristačiusi jų rezultatus visuomenei ir bibliotekų bendruomenei, nuolat skatino bibliotekų bendradarbiavimą šalyje ir plėtojo jį tarptautiniu lygmeniu, organizavo edukacines profesinio pažinimo ir kvalifikacijos tobulinimo keliones bibliotekų specialistams, buvo Klaipėdos knygų mugės organizatorė ir siela.

Nuo vasario 24 d. 15 val. su velione atsisveikinti bus galima Kretingos laidojimo namuose „Rimtis“ Didžiojoje salėje (Darbėnų pl. 2, Padvarių kaimas, Kretingos raj.). Vasario 26 d. 11 val. velionė bus palydėta į amžinojo poilsio vietą Kretingos kapinėse

Bibliotekos bendruomenė ir visa kultūros darbuotojų bendruomenė reiškia nuoširdžią užuojautą šeimai ir artimiesiems.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Žemyna:

    Nepaprastai gaila, kad jau išeina ir tas jaunimas, kuris dar spėjo užaugti laikais, kai dauguma lietuvių dar užtiko tarpukariu užaugusius mokytojus, kurie juos mokė gerbti savo Tėvynę, kalbą, papročius ir visą kultūros paveldą; mokė suprasti jų vertę, gerbti savo kilmę, tapatybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: