Skirtos lėšos Kauno apskrities viešosios bibliotekos atnaujinimui (0)

enmin.lt nuotr.

enmin.lt nuotr.

Vasario 11 d. energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas pasirašė įsakymą, kuriuo buvo skirtos lėšos Kauno apskrities viešosios bibliotekos pastato atnaujinimui. Šiam projektui bus skirta daugiau nei 695 tūkst. eurų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšų.

Įgyvendinus projektą, Kauno apskrities viešosios bibliotekos pastatas atitiks ne žemesnę kaip pastato C energinio naudingumo klasę, todėl jame bus suvartojama apie 44,45 proc. mažiau energijos šildymui. Planuojama, kad kasmet pavyks sutaupyti po daugiau nei vieną gigavatvalandę energijos. Taip pat atnaujintas pastatas bus draugiškesnis aplinkai – dėl taupesnio energijos vartojimo, į atmosfera bus išmetama 98,97 tonomis mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

Šio viešojo pastato modernizavimas ne tik pagerins jo energetines charakteristikas, bet ir sukurs geresnes darbo bei buvimo sąlygas bibliotekos darbuotojams bei lankytojams.

Finansavimas numatytas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų – iš viso projektui bus skirta 695 713 eurų.

Projektas prisideda prie 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ įgyvendinimo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: