Statybų technikos nuomos privalumai (0)

Pixabay.com nuotr.

Pixabay.com nuotr.

Jei dirbate projektinėje veikloje, tokioje kaip statybos pramonė, akivaizdu, jog darbams atlikti jums reikia turėti specialią techniką. Įprasta praktika yra ją nusipirkti, tačiau tai ne visada yra pats geriausias bei protingiausias sprendimas. Ypač, jeigu statybinės technikos nereikia nuolat. Puikus sprendimas tokiu atveju yra statybų technikos nuoma. Tai yra pigiau, nereikia rūpintis technikos priežiūra ir pan. Taigi nuomos privalumų yra tikrai daug.

Išsinuomoti galima įvairią statybinę techniką: lengvuosius automobilius, kuriuose yra pakankamai įvairiems daiktams vežti (pavyzdžiui, automobilį VW Caddy), krovinines platformas, autobokštelius, daugiafunkcinius krautuvus, ekskavatorius, savivarčius, automobilius su kranu, ratinius ekskavatorius, buldozerius, vikšrinius ekskavatorius, frontalinius krautuvus. Nuomos kaina prasideda vos nuo 9 eurų už valandą (krovininės platformos nuoma). Brangiausiai kainuoja frontalinio krautuvo nuoma – beveik 58 eurai už vieną valandą.

Kodėl verta nuomotis statybinę techniką?

  • Vienas iš didžiausių nuomos privalumų yra kaina. Akivaizdu, jog nuomotis statybinę techniką yra žymiai pigiau negu ją pirkti.
  • Nuomojama statybinė technika yra gerai prižiūrima, todėl patikima. Nuomojama technika yra reguliariai tikrinama, stebimas jos naudojimo laikas. Pasenusi įranga yra iš karto išimama iš apyvartos ir pakeičiama nauja. Tad galima drąsiai teigti, jog visa statybinė technika, kurią galima išsinuomoti bet kuriuo metu, yra geros būklės ir pasirengusi dirbti.
  • Nuoma suteikia jums galimybę dirbti su naujausia statybine technika. Norėdamos išlikti konkurencingos, nuomos kompanijos siūlo savo naujesnius modelius su naujausiomis technologijomis. Pasirinkę išsinuomoti reikiamą techniką, jūs galėsite dirbti su naujausių funkcijų ir privalumų turinčia statybine technika. Dėl to galimai sutaupysite laiko ir pinigų.
  • Nereikia rūpintis statybų technikos priežiūra bei remontu. Šiais dalykais rūpinasi nuomos kompanija. Jei dirbdami su išnuomota technika suprasite, kad kažkas negerai, tereikės ją grąžinti atgal. Nuomos įmonė yra atsakinga už bet kokį remontą, taip pat už visos įrangos techninę priežiūrą.
  • Nereikia atsiskaityti už nusidėvėjimą. Tai ypač aktualu, kai nuomojama ilgesniam laikui.

Taigi statybų technikos nuoma yra paslauga, suteikianti galimybę naudotis naujausia statybine technika neišleidžiant didelių pinigų jos įsigijimui.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: