Laisvės ir Nepriklausomybės gynėjai laukiami muzikos ir meno renginiuose (0)

Nepriklausomybės gynėjai: esame pasiruošę ginti Lietuvą | lrs.lt, O. Posaškovos nuotr.

Nepriklausomybės gynėjai: esame pasiruošę ginti Lietuvą | lrs.lt, O. Posaškovos nuotr.

Prasmingai paminėtas istorinis įvykis – Sausio 13-osios Laisvės gynimo 28-osios metinės, pagerbti Laisvės ir Nepriklausomybės gynėjai, prisimintos ir apgailėtos sudėtos aukos už Nepriklausomybę ir tautos gerovę.

Tačiau Sausio 13-osios žaizdos dar neužgijo. Labai svarbus dėmesys ir parama Nepriklausomybės aušroje kovojusiems, nukentėjusioms, jų šeimoms nuolat. O socialinė ir kultūrinė nusipelniusių šaliai ir tautai žmonių globa – kasdienis darbas.

Lietuvos muzikų rėmimo fondas, siekdamas prisidėti prie sunkius išgyvenimus ir netektis patyrusių žmonių dvasinės atgaivos ir atsiliepdamas į išsakomą pageidavimą – prisiminti juos ne tik minint Valstybines šventes, parengė ir jau tryliktus metus vykdo kultūrinę programą Laisvės ir Nepriklausomybės gynėjams ir jų šeimoms.

Per Fondo partnerius – Sausio 13-ąją nukentėjusiųjų draugijas, bendrijas, brolijas ir kitas organizacijas kasmet paskleidžiami kvietimai į Fondo rengiamus: koncertus, sakralinės muzikos valandas, poezijos ir kūrybos vakarus.

Sausio 13-osios išvakarėse tokie kvietimai buvo išplatinti ir į 2019-ųjų metų Fondo renginius.

Laisvės ir Nepriklausomybės gynėjau ir jų šeimos nariai kviečiami atvykti ir taurios klasikinės muzikos aplinkoje pajusti dvasinę atgaivą ir gyvenimo pilnatvę.

Tie kas negavo kvietimų, gali kreiptis į Lietuvos muzikų rėmimo fondą.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: