Vilniaus forumas kviečia į konferenciją „Kaip išsaugoti Europą? ES parlamento rinkimų išvakarėse“ (9)

prof. Vytautas Radžvilas | Alkas.lt koliažas

prof. Vytautas Radžvilas | Alkas.lt koliažas

Sausio 16 d., trečiadienį, 17.30 val., Lietuvos mokslų akademijos Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 3) vyks Vilniaus forumo konferenciją „Kaip išsaugoti Europą? Europos Sąjunga jos parlamento rinkimų išvakarėse“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

9 komentarai

 1. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Kad išsaugoti Europą, reikia išjungti rublinių maskvėnų bei eurorublinių briuseliokų viską griaunantį komunistinį režimą.

 2. Panašu, kad tai dirbtinis ES probleminimas. Konkrečiau – tai juntamas savanaudės Lenkijos politikos strategijos kvapas ir tiek. Akivaizdu, kad Lietuvai su juo negali būti pakeliui. Dėjimosi su Lenkija istorinės pamokos iš atminties Lietuvoje dar nėra išdilusios. ES yra demokratiškai valdomas valstybinis darinys. Jam priklausančiai šaliai jokia valstybinio valdymo prievarta, totalitariniai principai jame negresia. Bendri ES valdymo sprendimai priimami derybų keliu ir bendru ES šalių sutarimu. Būtent taip buvo išspręstas ir nesenas Lenkijos užmojis dėl teismų reformos. Lenkija neįtikino EK, kad jos sumanyta teismų reforma nepažeistų demokratinio valdžių pasidalinimo principo, ir po aiškinimųsi su EK sumanytą teismų reformą atšaukė. Taip yra sprendžiami ir kiti klausimai, taigi krizinio pavojaus grėsmių nei ES, nei apskritai Europai nėra. Tad konferencijoje keliamas klausimas, kaip išsaugoti Europą, perdėtas – tik retorinis…

 3. Žemyna:

  Kol Briuselyje bei EŽTT sėdės tie, kas lenktyniauja dėl greičiausiai „pažangias” pažiūras PRIEVARTA įdiegusiojo vardo, tol pati ES savo viduje savo rankomis gamins savo priešus.
  Visos iš Kremliaus glėbio bei įtakos pabėgusios tautos sočios smurtinio pažiūrų diegimo, visos perėjo tą tarpsnį, kai partijos paliepimu teko tylomis upių tėkmę priešinga kryptimi gręžti.
  Tai, kad iš bolševikų prievartos metodus perėmę, ES ir EŽTT savo ideologiją ŽT pavadino, esmės nekeičia: jie, kaip ir bolševikai, psichologiniu bauginimu, baudomis bei bausmėmis smurtu verčia tautas „nugalėti gamtą”, patys visiškai nesiskaitydami su pažiūromis tų, kas gamtą gerbia.
  Kol jie savo pažiūras laužtuvu per tautų stuburą diegs, tol daugės ES nusivylusių, nes savo diegiama ideologija jie patys pažeidžia ŽT, kad ir tuo, kad nepaiso TMAPK įrašytos pastabos, jog turi būti atsižvelgiama ir istorinę patirtį (šiuo atveju – su tauta, kurios kolonijos ir kitoje valstybėje esama), bei į kitas aplinkybes.
  Iš Kremliaus išsivadavusių tautų patirtis ta, kad KGB informatoriais (ir ne tik!) dirbo daugybė HS pakraipos asmenų. Suprantama HS euforija, tų baimių nusikračius, bet… ar tai privalo reikšti, jog dabar HS eilė atėjo prieš visą kitą visuomenės dalį smurtauti? Kol ES nesuvoks ir nesusitaikys, jog net tiems, kam prigimtinė gamtos tvarka nerūpi, anuomet tautos gautą pamoką jie puikiai išmoko, ir nuo jos gal ir šimtmečio reiks, kad pasveiktų!

 4. Viespatie, saugok mus nuo europarlamento ir eurokomisijos:

  nuo seimo, IMF ir UN, Macrono, Merkel ir jos sveciu.
  nuo kitos smulkmes patys pasisaugosim.

 5. Taip, – Viešpatie saugok nuo tų “nevidonų” ir atverk kelius į Lietuvą Žečpospolitai šliaužinti pirmiausiai tarpukario vasalinian Kaunan, jo rajonan ir taip padėk jai įsitaisyti vison Lietuvon…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: