Jau ir patys norvegai tampa pabėgėliais ir prieglobsčio prašytojais nuo „Barnevernet“ (3)

Siljei Garmai (Silje Garmo) ir jos 2 metų dukra Eira | KRISTENKOALISJON.NO nuotr.

Siljei Garmai (Silje Garmo) ir jos 2 metų dukra Eira | KRISTENKOALISJON.NO nuotr.

Šią savaitę Lenkijos ministras pirmininkas Mateušas Moraveckis (Mateusz Morawiecki), atsidavęs katalikas, įsikišo ir patenkino prieglobsčio prašymą Norvegijos pilietei Siljei Garmai (Silje Garmo) ir jos 2 metų dukrai Eirai (Eira).

Silje pabėgo į Lenkiją su savo maža dukra, kai jai kilo įtarimas, kad Norvegijos vaikų teisių apsaugos tarnyba „Barnevernet“ gali atimti jos mažąją dukrą. Jos vyresniosios trylikametės dukros tėvas apskundė Silję „Barnevernet“ tarnybai dėl neva piktnaudžiavimo nuskausminamaisiais vaistais, chaotiško gyvenimo būdo ir jos chroniško nuovargio sindromo, kas Norvegijoje yra pakankama priežastis atimti vaiką iš šeimos. Moteris pasakoja, kad viskas, ko tereikia Norvegijoje , kad paimti vaiką iš tėvų  – tėra kažkieno skundas „Barnevernet“  tarnybai.

Silje Garmo tapo pirmąją norvege po Antrojo pasaulinio karo, kuri siekė politinio prieglobsčio Europos tautoje.

Šaltinis: www.christianpost.com/news/poland-grants-asylum-to-mother-and-2-y-o-fleeing-norways-controversial-child-services.html

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

3 komentarai

 1. Diedas:

  Lenkai masiškai važiuoja š Norvegiją dirbt. Norvegai leidimus gyventi suteikia darbštiems, tvarkingiems, mokesčius mokantiems užsieniečiams. Tokie visur reikalingi.
  O pijokai, narkomanai, tinginiai, lakūdros, tik našta valstybei. Norvegai tokius išpirdolins į Lenkiją.
  Geri mainai.
  Norvegijos “specialistams” besirūpinantiems asocialų teisėmis, vertėtų žinot, kad ten yra ir daugiau skriaudžiamų žmonių, kuriuos reikia gelbėt, nes valdžia savo šalyje represijų pagalba daro tvarką.
  Ten vagis sodina į kalėjimą. Ten pakliuvusiems už varo girtuokliams irgi kalėjimas. Padarius avariją girtam, bus taip parėdyti teismo sprendimai, kad iki mirties liksi skolingas nukentėjusiems. Kad netekti vairavimo teisių, nereikia ir vairuot. Užtenka kad sugėrovas sės už vairo, ir už tai kad nesutrukdei daryti nusikaltimo, pusmetį pats vaikščiosi pėsčias. Plaukt valtele girtam irgi nusikaltimas. Pagaus, atims. nors ir keliolika milijonų luotas kainuos.
  Ir ne tik tai. Norvegijoje kiekviename žingsnyje nesilaikantiems tvarkos – baudos, apribojimai, kalėjimas.
  Bet jie savo šalimi didžiuojasi ir džiaugiasi, kad savo laiku sugebėjo atsispirti ir nepakliuvo į ištižusią EU, kurioje svarbiausios yra visuomenės atmatų teisės.
  Žmogaus, vaikų, pijokų, vagių, lakūdrų, žudikų teisių “specialistai” – pirmyn.
  Apderkit norvegus, išmokykit juos savo “tvarkos”.

 2. Aha -> Diedui:

  Prabilo visazinis… Norvegams linkiu uzsiauginti dar ne viena Breivika, kaip Barnavernet veiklos rezultata, ir toliau tenkinti visus jo igeidzius esant kalejime…

 3. Klausimėlis:

  Kažin, kaip ilgai Norvegijoje Šakalienė išsaugotų „mamystės” teises? Su savo charakterio ypatumais 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: