Bus svarstoma ko laukti iš Europos Sąjungos ir Lietuvos 2019 metais (1)

Vytenis Povilas Andriukaitis | Alaks.lt koliažas

Vytenis Povilas Andriukaitis | Alaks.lt koliažas

Gruodžio 21 d, penktadienį, 11-12.30 val. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius) mokslininkai ir kultūrininkai susitiks su Europos sąjungos komisaru Vyteniu Povilu Andriukaičiu.

Susitikimo tema „Ko laukti iš Europos sąjungos ir Lietuvos 2019 m.“ Susitikime bus kalbama ir apie padėtį Europos sąjungoje ir apie Lietuvą bei Lietuvos Prezidento rinkimus. Šis susitikimas yra oficialus ES renginys, įrašomas į ES komisaro darbotvarkę. 

Renginys viešas. Dalyvauti susitikime kviečiami Lietuvos universitetų ir mokslo institutų mokslininkai, menininkai, kiti kultūros kūrėjai ir kultūros vertybių skleidėjai, kitų profesijų specialistai. Susitikimą rengia Lietuvos kultūros politikos institutas kartu (LKPI) su bendraminčiais – visuomeninėmis mokslo ir kultūros organizacijomis, mokslininkais ir kultūros kūrėjais, dalyvaujančiais Instituto veikloje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

1 komentaras

  1. Gerbiamieji, šiame renginyje tikslinga pranešti ne tiktai LIETUVAI, bet ir PASAULIUI, kad SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA, BUVO ATRASTA PER 500 SENIAUSIŲJŲ KULTŪRŲ ŠALTINIŲ! JUOSE RASTA INFORMACIJA, LEIDO ATRASTI TREČIĄJĮ IR KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS, kurie puikiai paaiškina- KODĖL? ir KAIP? ŽEMĖJE KLIMATAS KINTA!?! O taip pat ir tai, KAD – TŪKSTANTMEČIO VIDURYJE, ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE, BUS TIKTAI VIENAS METŲ LAIKAS – VASARA! ir VIENAS PAROS LAIKAS- DIENA! Pietiniame priešingai – bus tiktai NAKTIS ir ŽIEMA!
    Dar daugiau,- INFORMUOTI PASAULĮ, KAD – TŪKSTANTMEČIO PABAIGOJE ĮVYKS ŽEMĖS AŠIGALIŲ KAITA – DABARTINIS ŠIAURINIS TAPS PIETINIU, PIETINIS – ŠIAURINIŲ!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: