R. Dargis. Dėl tiesos neatitinkančios informacijos paneigimo (29)

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis | penki.lt nuotr.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis | Penki.lt nuotr.

2018 m. gruodžio 12 d. portale www.alkas.lt buvo paskelbtas Gedimino Merkio straipsnis „Korupcijos tvaikas virš universitetų nesisklaido, virš valstybės taip pat“, kuriame paskelbti tikrovės neatitinkantys faktai, šmeižiantys mane ir klaidinantys visuomenę.

Šiame G. Merkio straipsnyje paskelbta, kad, neva, aš „neseniai aukcione už fantastiškai mažą kainą (1,9 mln. eurų)“ įsigijau Lietuvos Muzikos ir teatro akademijos (LMTA) pastatą, esantį adresu Gedimino pr. 39.

Atkreipiu dėmesį, kad nei aš asmeniškai, nei EIKA įmonės nedalyvavo jokiuose aukcionuose, kuriuose buvo parduodamas Muzikos ir teatro akademijos turtas. Dar daugiau – straipsnyje minimas LMTA akademijos objektas adresu Gedimino 39 yra ne visas pastatas, o tik patalpos viršutiniuose aukštuose, kurios yra avarinės būklės ir kuriomis LMTA negali naudotis. Atsižvelgiant į tai, akademijos Taryba priėmė sprendimą šias patalpas parduoti ir jų pardavimui yra pritarusi Vyriausybė ir kitos institucijos.

Straipsnyje taip pat teigiama, kad aš dalyvavau priimant sprendimus dėl Kauno technikos universiteto  (KTU) pastatų pardavimo, šių pastatų pardavimams nustatant „įtariai žemas kainas“.

Atkreipiu dėmesį, kad sprendimai dėl KTU pastatų pardavimo buvo priimti prieš tai buvusios KTU Tarybos kadencijos metu, kurios veikloje aš iš viso nedalyvavau, nes nebuvau Tarybos narys. Dabartinė Taryba, kurios narys aš esu, pastatų pardavimo klausimų nesvarstė ir jokių sprendimų šiais klausimais nepriėmė. Šios Tarybos kadencijos metu buvo svarstomi klausimai dėl panaudos ir tvarkos pakeitimo (prisegu). Atkreipiu dėmesį, kad posėdžiuose, kuriuose šie klausimai buvo svarstomi aš nedalyvavau.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: