Iš uolių lietuvių globėjų nuspręsta atimti mergaitę, nes ji patinka naujazelandiečiams (video) (22)

Valdininkė Andželika Vežbavičiūtė sprendimo dėl mergaitės atidavimo užsieniečiams nekomentavo | Respublika.lt nuotr.

Valdininkė Andželika Vežbavičiūtė sprendimo dėl mergaitės atidavimo užsieniečiams nekomentavo | Respublika.lt nuotr.

Sveika, graži, visų mylima dešimtmetė kaunietė skubiai ruošiama įvaikinimui ir vyks gyventi į Naująją Zelandiją. Nė žodžio angliškai nemokanti mergaitė savo būsimus namus matė tik nuotraukose.

INIT TV šaltinių teigimu, Naujosios Zelandijos gyventojai būsimąją įdukrą yra matę tik iš nuotraukų, tačiau yra visiškai tikri, kad Lietuvos teismas priims jiems palankų sprendimą.

INIT TV kalbinta iš garsiosios Garliavos bylos žinoma Kauno rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) vedėjos pareigas laikinai einanti Andželika Vežbavičiūtė į kalbas nesileido ir sprendimo dėl mergaitės išsiuntimo užsienio globėjams aplinkybių komentuoti nepanoro.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

22 komentarai

 1. tai va:

  tai kas čia vyksta?Prekyba vaikais ?Kukuraitį su visa vaikų teisių gauja vyt lauk reikia

 2. LosAngeles:

  i kalbas nesileido ir komentuoti nepanoro… cha, ka gi cia komentuosi, kada ‘ant akiu’ PREKYBOS VAIKAIS faktas. stai iki ko prigyvenome… nei gedos nei sarmatos

 3. konstitucija nereikalinga:

  Reikia manyti, kad čia tik maža slapto verslo nutekėjusi žinutė. Mes nežinome kiek išvežta mūsų vaikučių, kurie dar nemoka kalbėti. Vyksta kriminalas Lietuvoje.

 4. kriminalas mūsų akyse:

  Yra tokie pagrobti iš šeimų vaikai, kurie vadinami “NIEKIENO VAIKAI”. Jie vežami į ligonines. Koks jų likimas, kur jie toliau dedami? Politikai, jei jiems tai rūpi, turėtų pasidomėti.
  Kukuraitis yra neveiksnus ir, manau, už jį “dirba” didžpetrienių lygio ponios.
  Jeigu sykį verslas – tai verslas

 5. ....:

  Kur Pakruojo tėvų šešiolikmetė?Norvegijoje parduota?

 6. Gintaras:

  Stebina… Stebina žmonių, vadinamų valdininkais, nusigyvenimas iki lygio, kai nebėra širdies… Yra raidė, pavadinta įstatymu… Akivaizdžiai matosi, sveiko, prigimtinio proto praradimas… Tiesiog, gaila tokių būtybių… Žmonėmis sunku pavadinti.

 7. Petras:

  pagaliau info apie realybę Lietuvoje prasimuša pro storą pudruotos sisteminės žiniasklaidos luobą.

 8. Vilnietis:

  Aš garantuoju kad tos teisėjos sedės po 15 metų su turto konfiskavimu ir niekas jom nepadės- jokie pedofilai ar užtarėjei iš skandinavijos.

 9. Diedas:

  Va ir išlindo galai.
  Globėjams vaikai reikalingi tik dėl pinigų.
  Įsivaikinus jie nieko nebegautų.
  Todėl Lietuvoje “geraširdžių globėjų” nors tvenkinį tvenk, o norinčių įsivaikint vienetai.
  O kiauliasnukiai politikai ir pradažni žurnaliūgos iš to daro šou.
  Kur dingo tas su “papke” kurioje duomenys apie parduotus vaikus????
  Pašūkaliojo pasireklamavo ir ate.
  Visas šitas šaršalas su “pagrobtais ” vaikais prezidento rinkimų preliudija.
  Neįspirgiti, neįnervinti neįčirškinti žmonės teisybės neieško, gelbėtojų nepasigenda ir po bereikšmius, nieko nepakeisinčius rinkimus nevaikšto…
  Laikykitės rinkėjai. Mokytojų streikas buvo, Vaikus grobė, dar ne tokių dalykų sulauksim.

  • Skalvis:

   Nors atėjus rusams buvo daug tokių polit-rukų , kaip diedas, bet į stribus vyrai ėjo ne todėk, kad patikėjo polit-rukais, o todėl, kad tai buvo bene vienintelis darbas, už kurį mokėjo pinigus. Kiti dirbo už privalomus darbadienius-veltui. Lygiai ir dabar, darbų nėra, kur dingti toms vargšėms moteriškėms rajonuose , jei praras darbą ? Stengiasi iš paskutiniųjų. Bet buvo ir tokių stribų, kurie nežudė žmonių – šaudė į orą. Norisi tikėti, kad atsiras ir tokių sistemos darbuotojų.

   • Diedas:

    Oi pažvengiau. Ir parašyk tu taip durnai.
    Pats tikriausiai paveiktas rusiškų serialų, kuriems tiktų vienas bendras pavadinimas : “skazka pro dobrava mentą”
    1. Gerų skrebų nebūna. Į juos užsirašė paskutiniai padugnės. Jei parsidavėlis mokėjo rašyt, skaityt, kas diena negerdavo, sugebėdavo nusivalyt snarglį, tokie turėjo galimybių pakliūt į miliciją ar kitą valdišką represinę tarnybą kur mokama alga.
    2. Skebams niekas jokių pinigų nemokėjo, jiems algos nepriklausė. Gyvendavo ir gerdavo iš to ką pavogdavo iš žmonių. Jiems plėšikaut buvo leista.
    3. Jiems ir žudyt buvo leista, bet taip, kad neliktų žymių. Pamenu kaip vaikystėje susirinkę diedeliai porindavo kaip skrebai užmušė viena ar kitą kaimyną.
    Labai įdomių receptų yra

 10. Miškinis:

  Va kur kai kurios tarnybos turetu pasidometi kodel taip uoliai musu vaikais (atsikratoma)matyt yra suinteresuoti,o gal lietuviai nieko neduoda ir nori isivaikinti???

 11. Savanoris:

  Tokiems valdininkams nirko švento niera.Jeigu kas pirktu motina ir tėva parduotu.

 12. gi:

  Galima išgelbėti tik atradus lietuvius įtėvius ir šiems spėjus pareikšti norą įsivaikinti mergytę.

 13. Nomeda:

  tai, tautiečiai, imkit jūs, neburbėję

 14. Žmogus:

  Manau, kad Lietuvos vaikų teisių valdininkai susisieję vaikų prekybos sutartimis su užsienio tarnybomis .Ir dirba jie glaudžiai vienas kitą dengdami ir palaikydami.Didelis tai verslas.

 15. Birute:

  Baisus dalykai vyksta, issigimeliskas valdininkeliu savivaliavimas dirba pilnu pajegumu kuriant tokius pat issigimeliskus istatymus savo finansinei naudai. Grobiami vaikai, Lietuvos ateitis. Jokios ateities Lietuvoje nebus, nes niekas nieko nedaro. Nudebilejus tauta visai, kitu zodziu nera…

 16. Tvankstas:

  Kiek tenka žvelgti į vaikų gaudytojų vergijon nuotraukas, tai tenka pasibaisėti jų asmenybėmis, ką čia kalbėti, geriau skaityti G. Klimovo knygas, ten viskas surašyta.

 17. Aš išvis nesuprantu kas čia per Lietuvos vaikų leidimas įvaikinti užsieniečiams nėra kam aš priglausiu bet ne New Zeland kur jie savo dukras pardavinėja, prieš porą metų mačiau reklama “atvykit į Zelandija susituokt su vietine gausit 5000$” kas čia per hujnia? .. jau žemes pardavėme ka dar parduosime broli, mama, tėtį už saldainį?¿? ¿?

 18. siaubas:

  Valstybe parduoda atiduoda busimus mokesciu moketojus . Visuomene sensta , jaunimas bega – nera is ko penciju moketi ir jie atsikrato vaikais . Vietoj to kad investuotu i juos , duotu jiems puiku isilavinima suteiktu visus imanomus specialistus , ismokintu myleti tevyne ir parodytu pavyzdi ka galima pasiekti su tokiais vaikais ( o galima tikrai dauk ) . Jie dar ir tevyne is ju atima . Ko gero ir pilietybe – gi dviguba negalima ?! Imeta i kazkokia sali tarp visiskai svetimtauciu nekalbaciu net kalba , kur nei pazystamu nei draugu nei giminiu nei savos kulturos nei trupinelio nera . Tie vaikai soke , be saknu lieka . Baisi trauma ir didziulis nusikaltimas ………………………

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *