Z. Vaišvila. Tauta nubudo, jėga ir smurtu Jos į baudžiavą nesugrąžinsite (video) (3)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Lietuvos Visuomenės Tarybos (LVT) išrinkta valdyba šių metų gruodžio 1 d. subūrė Švietimo darbo grupę. Jos atstovai įsijungė į Švietimo ir mokslo ministerijoje vykstančias streikuojančių mokytojų ir valdžios diskusijas. Dalyvavimas diskusijose atskleidė ne tik mokytojų darbo užmokesčio problemas, bet ir tai, kad valdžia ir daugelis mokyklų vadovų mokytojų nelaiko žmonėmis. Meilės Lukšienės tautinės mokyklos programas pakeitė atviras genderizmo ir vaikų supriešinimo su tėvais ir mokytojais

diegimas. Mokyklų bendruomenės tikrovėje neegzistuoja. Visuomenė stumiama į visų susipriešinimą su visais.

Gruodžio 3 d. Ministras Pirmininkas S. Skvernelis paskelbė, kad atleidžia tris ministrus. Ir Švietimo bei mokslo ministrę. Jos vardas ir pavardė nesvarbūs, nes tai – tik sraigtelis, kuris nieko nesprendžia pačioje svarbiausioje valstybės ministerijoje, atsakingoje už švietimą. Jonas Basanavičius taip pat sakė, kad svarbiausia, visų pirma, švietimas. Ministras Pirmininkas dar ir „pagudravo“, kad streikuojantys mokytojai nori ne 135 mln. Eur, bet 300 mln. Eur. Apie kitus streikuojančių mokytojų reikalavimus – nė žodžio. Tik grąsinimai ir po jų sekęs ministerijos durų užblokavimas.

Iš kur paimti lėšas mokytojams, kultūros darbuotojams, medikams, pensininkams? Tokiai valdžiai negalima nepriminti legendinio Suomijos didvyrio maršalo K. G. Manerheimo žodžius, kad prieš ruošiantis skirti didžiules lėšas gynybai, žmonėms reikia sukurti tokį pragyvenimo lygį, kurį jie norėtų ginti.

Besiplečiantis mokytojų streikas kelia Tautą, viena po kitos pasirašomos peticijos, rengiami mitingai. Savanaudis Respublikos Prezidentės tylėjimas, Ministro Pirmininko sprendimas keisti tris ministrus, tylintis ir klusnus Seimas, gąsdinimai mokytojams neišgelbės susikompromitavusios ir meluojančios valdžios. Nes riba peržengta. Ji peržengta visur. Kryptingu ir masiniu vaikų atiminėjimu, visuotinės baimės sukūrimu, žmonių nuskurdinimu ir supriešinimu bei suskaldymu, švietimo, medicinos ir kultūros įstaigų beatodairišku ir neargumentuotu naikinimu, mūsų žmonių išvarymu iš Lietuvos, ir beatodairišku imigracijos skatinimu, vergišku paklusnumu tiems, kurie siekia mūsų Tautos ir valstybės sunaikinimo.

Ekspertai.eu atkaklumas padėjo išviešinti mūsų valdžios samdinių – „žvaigždžių“ Džiazo, Andriaus Mamontovo, Nomedos Marčėnaitės, Elžbietos Latėnaitės, Beatos Nicholson, Laisvės Radzevičienės ir daugybės kitų visišką moralinį nuosmukį ir visišką nemąstymą. Prieš kelias dienas socialiniuose tinkluose jie vienas po kito paskelbė tariamai oficialią statistiką, kad nuo nepriklausomybės pradžios iki Respublikos Prezidentės Lietuvai primestos garsiosios vaikų reformos kasmet vien artimoje aplinkoje šeimose tariamai buvo nužudoma po 20–30 vaikų, o po šios reformos tai baigėsi. Ekspertai.eu gautas Statistikos departamento atsakymas paneigė melą apie šeimose tariamai nužudytus vaikus. Štai taip reikia dirbti mums visiems – šią išsigimėlišką valdžią ir jų tarnus, tarnaites varyti į kampą ir reikalauti jų asmeninės atsakomybės. Šiuo metu Ekspertai.eu reikalauja informacijos, kas ir iš kur šį „statistinį“ melą pateikė šioms „žvaigždėms“.

LVT jau pradėjo gauti informaciją iš merų apie atimtus vaikus. Ir mes išreikalausime ją visą. Ir teismai mums padės ją gauti. Ir atsakomybės pareikalausime iš kiekvieno. Kol kas prokuratūra gina vaikus atiminėjančius valdininkus ir jiems vadovaujančius. Bet tam formaliam teisingumui ateina pabaiga.

Visuomenė sujudo, sužinojusi apie gruodžio 10-11 d. Maroke pasirašomą taip vadinamą JTO Migracijos sutartį. Protestuojama, pasirašomos peticijos. Tačiau traukinys važiuoja – Prezidentė pritaria, Vyriausybė įgaliojo sutartį pasirašyti vidaus reikalų ministrą, o Seimas vakar priėmė garą nuleidžiančią rezoliuciją. Atseit, Seimo nariai susirūpinę, tačiau mano, kad viskas bus gerai – pačios valstybės spręs, ką daryti. Bent jau nuo istorinių 2015 m. matome,  kaip Lietuvos valdžia ir visa Europos Sąjunga sprendžia vienasmeniu A. Merkel sprendimu organizuotai perkeliamų migrantų šiltnamišką ir masinį įkurdinimą, vietinių piliečių ignoravimą.

Tačiau Lietuvos valdžia slepia, ir mūsų visuomenė dar nesusiorientavo, kad  drauge su šia JTO Migracijos sutartimi bus pasirašoma dar viena JTO sutartis – 20 lapų Pabėgėlių perkėlimo sutartis. Masinio ir organizuoto, Šios sutartys yra įpareigojančios valstybėms, numatytos didžiulės migrantų perkėlimo į konkrečias valstybes kvotos, kurios faktiškai reikštų valstybių ir tautų panaikinimą. Apie JTO sutarties dėl pabėgėlių pasirašymo Lietuvos valdžia nieko neskelbia.

Su Lietuvos Respublikos piliečiais nederintos ir nuo jų slepiamos šios sutartys, kurių nuostatų ir teisinio reguliavimo Lietuva įsipareigotų laikytis ir kurios ne tik apribotų mūsų valstybės suverenitetą, bet ir sukurtų Lietuvos piliečių neaptartą bei jiems neskelbiamą egzistencinę grėsmę mūsų valstybei ir Tautai.

Lietuvos Respublikos Konstitucija nustato, kad sprendimus dėl svarbiausių mūsų valstybei ir Tautai klausimų priima Lietuvos piliečiai. Lietuvos Respublikos piliečiai niekam – nei Lietuvos Respublikos Prezidentui, nei Vyriausybei nesuteikė Lietuvos Respublikos vardu mandato priimti sprendimus dėl šių sutarčių. 

Todėl LVT išrinkta valdyba šiandien kreipėsi į Lietuvos Prezidentę, Ministrą Pirmininką, vidaus reikalų ministrą, Seimą ne tik dėl JTO sutarčių dėl migracijos ir pabėgėlių nepasirašymo, bet ir dėl mūsų priėmimo rytoj, gruodžio 5 d, visų dokumentų pateikimo, įgaliojimų pasirašyti šias sutartis panaikinimo.

Jei tai nebus padaryta š.m. gruodžio 6 d., tai vadovaujantis signataro statuso įstatymo suteiktomis teisėmis aš signataras Zigmas Vaišvila pranešu Lietuvos Prezidentei, Ministrui Pirmininkui, vidaus reikalų ministrui, Seimui, kad š.m. gruodžio 7 d. atvyksiu drauge su LVT išrinktos valdybos atstovais pas Jus visus iš eilės pasiimti prašomą informaciją ir dokumentus, jų tarpe ir sprendimus dėl įgaliojimų pasirašyti šias dvi sutartis ir šių įgaliojimų panaikinimo dokumentus.

Delsti nebegalima, nes gruodžio 10-11 dienomis Lietuvos vidaus reikalų ministrui šias sutartis pavesta pasirašyti. LVT valdyba pareikalavo, kad Seimas skubos tvarka (tam pakanka Seimo Pirmininko teikimo) sustabdytų Lietuvos Respublikos Vyriausybės išduotų įgaliojimų dėl šių dviejų sutarčių pasirašymo Lietuvos Respublikos vardu veikimą.

Dėl šių dviejų sutarčių pasirašymo Prezidentė D. Grubauskaitė, Ministras Pirmininkas S. Skvernelis, vidaus reikalų ministras E. Misiūnas ir Seimo valdyba perspėti dėl jų asmeninės teisinės atsakomybės už priesaikos Lietuvos Respublikai sulaužymą.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. Vilnietis:

  malačiai. bent kažkas kaunasi.

 2. Romas:

  Pritariu, tikri šaunuoliai. Kantrybės jums ir ištvermės.
  O kas dėl piliečių ABEJINGUMO, tai vieną idėją turiu:
  Jiems reikia valdžios, nors truputėlio, kad jie pajustų savo vertę, kad nėra tuščia vieta… Pvz. įteisinti socialinį koeficientą – skaičių, kuris nusako kiek kartų gali skirtis maksimalus biudžetinis atlyginimas nuo minimalaus. Jį per Seimo rinkimus nustatytų (balsų dauguma) visi piliečiai…
  Tai galėtų būti pirma tiesioginės demokratijos apraiška.
  Antras žingsnis – piliečių teisė kontroliuoti valdžios pareigūnus.
  Nuo tokių permainų ABEJINGUMAS ištirptų, kaip ledas nuo pavasario saulės.

  O kas gali inicijuoti tokias permainas? Be maidano, be revoliucijos? Savas prezidentas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: