Seimo nariai pritarė Globalios migracijos sutarčiai net jos neskaitę (video) (23)

Seimas pritarė siūlymui sudaryti naują Tarybą | LR Seimo nuotr.

Seimas | LR Seimo nuotr.

Gruodžio 4 d. Seimas priėmė rezoliuciją „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“, kuria iš esmės Lietuvos valstybės vardu palaimino prieštaringai vertinamą taip vadinamą Globalios migracijos paktą arba sutartį.

73 Seimo nariai balsavo už, 21 – prieš ir tiek pat Seimo narių susilaikė. priėmė rezoliuciją „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“ (projektas Nr. XIIIP-2979(2).

Nors dėl šio Jungtinių Tautų (JT) pakto Seime buvo įregistruotos net trys skirtingos rezoliucijos (Žigimanto Pavilionio, Audroniaus Ažubalio ir Remigijaus Žemaitaičio), tačiau Seimas balsuodamas pritarė Ž. Pavilionio siūlomai rezoliucijai.

Ž. Pavilionio siūloma rezoliucija iš esmės neprieštaravo migracijos pakto teiginiams. Ž. Pavilionis už ją agituodamas balsuoti teigė, kad JT siūlomas globalios migracijos paktas yra ne tik Lietuvos niekaip neįpareigojantis dokumentas, bet net ir naudingas Lietuvai, nes, esą, suteikia galimybę „dalyvauti migracijos problemų sprendimo procese, ieškoti panašiai mąstančių partnerių ir bandyti procesą pakreipti mums naudinga linkme“.

Su šiais teiginiais nesutiko buvęs užsienio reikalų ministras, konservatorius Audronius Ažubalis priminęs, kad pats globalios migracijos paktas nėra net išverstas į lietuvių kalbą. A. Ažubalis paneigė ir Ž. Pavilionio teiginius, jog migracijos sutartis yra visiškai Lietuvos neįpareigojantis dokumentas. A. Ažubalis pabrėžė, kad iš viso šioje sutartyje 24 kartus pakartojama, kad pritardami jai įsipareigojame įgyvendinti jos nuostatas.

Seimo narys Rimantas Jonas Dagys atkreipė dėmesį ir į finansinius įsipareigojimus bei šalims tenkančią naštą rūpinantis ir išlaikant nelegalius migrantus. Jis nurodė, kad vieno migranto socialinis išlaikymas per mėnesį kainuoja 800-1000 eurų, nepriskaičiuojant kitų su tuo susijusių kaštų.

 

 
 

 

Vienas iš nuoseklių Globalios migracijos pakto kritikų kandidatas į Lietuvos respublikos prezidentus Arvydas Juozaitis šių metų lapkričio 22 d. atviru laišku Lietuvos respublikos prezidentę perspėjo dėl šio pakto žalos Lietuvai. A.Juozaitis tuomet atkreipė dėmesį į tai, kad kad vis daugiau valstybių suvokia šio pakto grėsmes ir jau oficialiai pareiškė, kad jo nepasirašys. „Ir Lietuva neturėtų pripažinti naujai sugalvotą „žmogaus teisę“ migruoti, suteikti migrantams įvairias brangiai kainuojančias garantijas bei paslaugas. Lietuva turėtų priešintis tokiam multikultūralizmui ir nepasukti globalistiniu savo šalies ir kultūros naikinimo keliu“, – rašė A. Juozaitis ir perspėjo, kad jei kadenciją baigianti šalies vadovė stos į globalizmo pusę palaikydama šį paktą, tai po rinkimų bus daroma viskas, kad Lietuva šį paktą denonsuotų.

Gruodžio 4 d. portale DELFI paskelbtame straipsnyje A. Juozaitis kreipdamasis į Seimo narius ir ragindamas nebalsuoti už Lietuvai nepalankų paktą glaustai išdėstė kuo šis JTO peršamas dokumentas yra nepalankus Lietuvai:

Arvydas Juozaitis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Arvydas Juozaitis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

„Paktas pabrėžia migruojančio individo teises. Rūpinasi jo migravimo sąlygomis, jo gerove tranzito ir atvykimo šalyse. Tad jis yra nukreiptas prieš Europos tautas, jų kultūras ir jų valstybes. Pakte nėra užsiminta nei vienu žodžiu apie nacionalinių valstybių piliečius, apie jų teises. /…/ Dar daugiau, Pakte kuriama privilegijuota migrantų padėtis atvykimo šalyse (countries of destination) lyginant su jų piliečiais. Mėginama visoms šalims, JTO narėms, primesti ideologiją, kad migrantų plūdimas į jų teritoriją bus padarytas naudingu joms pačioms. Deja, tokia ideologija Vokietijoje nepasiteisino. Naujos darbo jėgos, padedančios vokiečiams kurti tautos gerovę neatsirado. Padaugėjo socialinių išmokų gavėjų. Padidėjo nusikalstamumas ir piliečių nesaugumas… Tiesą sakant, rūpestis migrantais Pakte nėra svarbiausias dalykas. Svarbiausia jame yra globali tautų maišymosi utopija, vieningos žmonijos be tautų ir valstybių kūrimo strategija. /…/ Multikultūralizmas kiekvienai šaliai – štai globalistų idealas. Vokietijos atvejis parodė, kad šitoks scenarijus yra labai žalinga, gal net pražūtinga utopija“, – teigia A. Juozaitis.

„Visų pirma, aš kreipiuosi į Seimo narius, primindamas jų priesaiką Lietuvai. Kreipiuosi ir į Lietuvos šviesuolius, kurie supranta, kad Europos civilizacija stumiama į prarają. Lietuva neturi prisidėti prie neatsakingų globalistų darbotvarkės, prie Europos naikinimo. Lietuva turi prisidėti prie tų valstybių, kurios gina savo šalį, savo kultūrą, savo tautų, piliečių ateitį. Šiandien, ir per kartų kartas“, – taip užbaigė savo rašinį „Migracija ir globalizmas“ vienas Sąjūdžio pradininkų, filosofas ir rašytojas dr. A. Juozaitis.

Tačiau šios dienos diskusija ir balsavimas Seime parodė, kad Seimo nariai yra nelinkę gilintys į iš aukštesnės ES sąjunginės valdžios Seimui nuleidžiamus dokumentus ir kaip kadai už Lisabonos sutartį taip ir dabar nuspaudė – TAIP net neperskaitę į valstybinę kalbą neišversto pakto.

Ši JT paktą ketinama priimti tarptautinėje konferencijoje Marakeše, Maroke, gruodžio 10-11 dienomis. Konferencijoje dalyvaus ir Lietuvos nuomonę pristatys vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Šiam paktui nepritaria JAV, Lenkija, Vengrija, Slovakija, Čekija, Šveicarija, Austrija, Bulgarija ir kai kurios kitos šalys.

Skelbiame Seimo narių balsavusių už Seimo rezoliuciją iš esmės pritariančią Lietuvai pražūtingam Globalios migracijos paktui:

Seimo narys(-ė) Frakcija Prieš Susil.
1.  Ačienė Vida LVŽSF +    
2.  Alekna Virgilijus LSF +    
3.  Anušauskas Arvydas TS-LKDF +    
4. Armonaitė Aušrinė MG +    
5. Bacvinka Kęstutis LVŽSF +    
6.  Bakas Vytautas LVŽSF +    
7.  Baublys Juozas LSF +    
8.  Baura Antanas LVŽSF +    
9.  Bernatonis Juozas LSDDF +    
10.  Budbergytė Rasa LSDPF +    
11.  Burokienė Guoda LVŽSF +    
12.  Čmilytė-Nielsen Viktorija LSF +    
13.  Degutienė Irena TS-LKDF +    
14.  Gaidžiūnas Aurimas LVŽSF +    
15.  Gailius Vitalijus LSF +    
16.  Gelūnas Arūnas LSF +    
17.  Gentvilas Eugenijus LSF +    
18.  Gentvilas Simonas LSF +    
19.  Haase Irena TS-LKDF +    
20.  Jarutis Jonas LVŽSF +    
21.  Jovaiša Eugenijus LVŽSF +    
22.  Jovaiša Sergejus TS-LKDF +    
23.  Juknevičienė Rasa TS-LKDF +    
24.  Juozapaitis Vytautas TS-LKDF +    
25.  Juška Ričardas LSF +    
26.  Kernagis Vytautas TS-LKDF +    
27.  Kindurys Gintautas LVŽSF +    
28.  Kirkilas Gediminas LSDDF +    
29.  Kreivys Dainius TS-LKDF +    
30.  Kubilienė Asta LVŽSF +    
31.  Kubilius Andrius TS-LKDF +    
32.  Kupčinskas Andrius TS-LKDF +    
33.  Landsbergis Gabrielius TS-LKDF +    
34.  Liesys Jonas LSF +    
35.  Masiulis Kęstutis TS-LKDF +    
36.  Matelis Bronislovas MG +    
37.  Matulas Antanas TS-LKDF +    
38.  Mažeika Kęstutis LVŽSF +    
39.  Miliūtė Rūta LVŽSF +    
40.  Morkūnaitė-Mikulėnienė Radvilė TS-LKDF +    
41.  Navickas Andrius TS-LKDF +    
42.  Navickienė Monika TS-LKDF +    
43.  Nevulis Petras LVŽSF +    
44.  Norkienė Aušrinė LVŽSF +    
45.  Olekas Juozas LSDPF +    
46.  Pavilionis Žygimantas TS-LKDF +    
47.  Popovienė Raminta LSDPF +    
48.  Pranckietis Viktoras   +    
49.  Pupinis Edmundas TS-LKDF +    
50.  Rastenis Vytautas LVŽSF +    
51.  Razma Jurgis TS-LKDF +    
52.  Rimkus Juozas LVŽSF +    
53.  Sabatauskas Julius LSDPF +    
54.  Sinkevičius Rimantas LSDDF +    
55.  Sysas Algirdas LSDPF +    
56.  Skaistė Gintarė TS-LKDF +    
57.  Skardžius Artūras LSDDF +    
58.  Skvernelis Saulius LVŽSF +    
59.  Smirnovas Kęstutis LVŽSF +    
60.  Starkevičius Kazys TS-LKDF +    
61.  Strelčiūnas Algis TS-LKDF +    
62.  Šakalienė Dovilė LSDPF +    
63.  Šalaševičiūtė Rimantė LSDDF +    
64.  Šarknickas Robertas LVŽSF +    
65.  Šiaulienė Irena LSDDF +    
66.  Šimonytė Ingrida TS-LKDF +    
67.  Širinskienė Agnė LVŽSF +    
68.  Tomilinas Tomas LVŽSF +    
69.  Valiūnas Petras LVŽSF +    
70.  Varkalys Jonas LSF +    
71.  Veryga Aurelijus LVŽSF +    
72.  Vingrienė Virginija LVŽSF +    
73.  Zingeris Emanuelis TS-LKDF +    
Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Ukrainos balsas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

23 komentarai

 1. Kiemsargis:

  Tai paktas neišverstas į mūsų kalbą? Ir tie puspročiai ,net neskaite, balsavo už ? KODĖL?

 2. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Lietuvos konstitucijoje pirminio pavidalo (n_e_p_a_i_s_a_n_t partinių gaujų daugybinių pakeitimų), visuose straipsniuose aiškiai parašyta, kad Lietuvoje šeimininkauja Lietuvos piliečiai – Tauta turi suvereno galias. Tačiau komunistams tai nepatiko ir jie pradėjo juodus darbus. Lietuvos partizanų neišjungtos, rublinių maskvėnų komunistų liekanos (landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos), susidėjo su eurorubliniais briuseliniais komunistais ir savo d_a_r_b_a_i_s parodė, kad Lietuva buvo ruošiama svetimšalių šeimininkavimui.
  *
  Vienintelė Tautos paguoda, kad Lietuvos respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo ir Lietuvoje galioja konstitucija tik p_i_r_m_i_n_i_o pavidalo.
  ___________________________________________
  Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
  2018 gruodžio 4

 3. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Antikonstitucinį komunistuojantį seimą – lauk
  Skvernelinių gaujos vyriausybę – lauk
  Komunistuojančią grybauskinių gaują iš prezidentūros – lauk
  Komunistuojančią tarybą su Monika iš LRT – lauk __

  • EP:

   Tiesa. Beje, mes negalime niekaip pripažinti šio balsavimo neteisėtu? Ta prasme, čia svarbus dokumentas nulemsiantis mūsų tautos ateitį. Ar netūrėtų būti paskelbtas balsavimas (piliečiai turi nuspręsti)? Ar mes galime apkaltinti šiuo 73 asmenis veikiant prieš Lietuvos valstybę, žmonių valią, ta prasme ar mes negalime jų viešai paskelbti kaip Lietuvos valstybės išdavikais? Beje, gal kas žinot kokia bausmė yra taikoma už Lietuvos valstybės išdavimą? Arba galbūt mes galim įrodyti, kad šie asmenys yra “priešų kariai” (agentai dirbantys kitos valstybės labui )?

   • EP:

    Betkokiu atvėju – mes turim tam priešintis. Mūsų nėra daug, mūsų valstybę galima greitai perimti. Kaip? Būtent šio pakto pagalba. Kai žmonės pradės plūsti ir jiems pašalpos bus dalinamos į kairę ir į dešinę kurios viršys eilinio piliečio minimalų atlyginimą, pagalvokit kas bus tada? Mes Lietuvos piliečiai prarasime “persvara” prieš imigrantus, tai nėra juokinga. Jūs pažiūrėkit kaip jie ruošia partijas imigrantams, tai yra, jie nori priimti įstatymą, kad tik atvykęs užsenietis iškarto galėtų stoti į pariją!!! NESVEIKI. Kas atsitiks su mūsų Lietuvių dauguma? Mes būsim prispausti “imigrantais”, kadangi jie turės ne tik piniginį pranašumą, bet ir su laiku įgaus kiekybinį pranašumą (aš tai vadinu pasyvia invazija). Kas atsitiks tada? Tada mes būsim praradę savo valstybę, nes tikri Lietuviai balsavimo pagalbą valdžios NEPERIMS (mes būsim mažuma). Tai yra labai pavojinga. Norėčiau, kad tie kas turite pažinčių Kariuomenėje – ją informuotumėte. Galbūt Kariuomenė yra mūsų paskutinė viltis, būtinas jos įsikyšimas.

    • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

     Pavojus neabejotinas ir (per 30 metų išsiryškinusių) kenkėjų yra gerokai daugiau nei 73, bet klausimas kaip juos nukenksminti kai teisinė sistema jų užvaldyta ir išvaikymas tokių yra beveik neįmanomas. Gal kitokiais būdais būtų galima tvarką padaryti, tik reikia mąstyti.
     PVZ
     Seimą, vyriausybę, prezidentūrą aptvėrus spygliuota viela, būtų užbaigtas komunistuojančių partinių gaujų išjungimas.
     Kurti valstybę valstybėje.

 4. Žemyna:

  Už balsavo BUVUSI konservatorių partija. Gal tiksliau sakyti, jog balsavo apsišaukėliai, besidangstantys pasigrobtu partijos pavadinimu?
  Na, kad balsavo koks ir kokios buvusios obščestvennicos, komsomolkos-aktyvistkos, vadovaujamos pagrindinės CK pypkės, nieko keisto, jie visada „vperedi planety vsej”.
  Nieko keisto, kad valstiečiai svetingai balsuoja – užėmus kėdes Seime, jų kaukės gana greitai nukrito ir apnuogino tikruosius jų veidus.
  Tačiau kai „Už” baluoja buvę VSD darbuotojai ar koks nacionalinio saugumo t-to narys…

 5. Albinas Vaškevičius:

  Po II pasaulinio karo į Lietuvą, Latviją, Estiją ir Karaliaučiaus kraštą iš rytų atvyko 2 610 719 migrantų (pagal Wikipedijos duomenis). Į Lietuvą pirmas migrantas galėtų atvykti tik tada kai Europos sąjunga priims 181 292 400 migrantų t. y. 10 Sirijų. Tik tada bus vienodas migrantų procentas Lietuvoje ir Europos sąjungoje t. y. 36,26 %. Iki to laiko negalima buvo pasirašyti sutarties arba pasirašyti su sąlyga, kad kai Europos sąjunga išskyrus Lietuvą priims 181 292 400 migrantų tada pradės galioti ši sutartis.
  Taigi dabar turime 73 politinius savižudžius.

 6. Albinas Vaškevičius:

  Po 1945 metų į Lietuvą, Latviją, Estiją ir Karaliaučiaus kraštą iš rytų atvyko 2 610 719 migrantų (pagal Wikipedijos duomenis). Į Lietuvą pirmas migrantas galėtų atvykti tik tada kai Europos sąjunga priims 181 292 400 migrantų t. y. 10 Sirijų. Tik tada bus vienodas migrantų procentas Lietuvoje ir Europos sąjungoje t. y. 36,26 %. O iki to laiko negalima buvo pasirašyti sutarties arba pasirašyti su sąlyga, kad kai Europos sąjunga išskyrus Lietuvą priims 181 292 400 migrantų tada pradės galioti ši sutartis.
  Taigi dabar turime 73 politinius savižudžius.

  • Žemyna:

   Ar padėjote šiuos faktus ant stalo kiekvienam seimūnui dar prieš balsuojant?
   Žinau, kad dalies jų mąstymo ar sąžinės „šarvų” jokie faktai neįveiks. Bet mano naivumas vis verčia tikėti, kad bent keletas mąstančių ten pateko – kad ir per klaidą, per „partijų” vadų neapsižiūrėjimą.

 7. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Iki rinkimų dienos visi tie sutvėrimai žada dirbti Tautos labui, Tautos naudai. Po rinkimų pradeda dirbti svetimšalių naudai. Todėl, vadovaujantis išmintimi, galima vienareikšmiškai teigti, kad tokių sutvėrimų balsavimai “už” yra perkami svetimšalių piniguočių, turinčių pinigų stebuklingą daugyklą.

  • EP:

   Būtent, kadangi mes turime jų “pažadus” ir jų veiksmus, mes galime įrodyti, kad jų veiksmai yra išdavikiški. Kažin, ar koks teisininkas nusimanantis konstitucijoje galėtų tai pakomentuoti, ar valdžios veiksmai priimant sprendimą nepažeidė konstitucijos?

 8. Argus:

  Dabar gerai žinosimeė kam nerašyti “už” per visus rinkimus. Tiek šiems asmenims, tiek partijoms.

 9. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Su komunistuojančio seimo pagalba, pasinaudojusi visuotiniu susitarimu dėl tvarkingos ir reguliarios migracijos, Putino okupantams atsiranda visos sąlygos okupuoti Lietuvą. Todėl,
  Lietuvoje turi būti skelbiama gynybinė – karinė padėtis (kaip Ukrainoje).

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

   (pridedama)
   Skelbiant gynybinę – karinę padėtį, griežtai draudžiama būti Lietuvos teritorijoje visų amžiaus grupių vyriškos giminės svetimšaliams (ne Lietuvos piliečiams).

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

   (pridedama)
   Skelbiant gynybinę – karinę padėtį, Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam (konstitucijos 3 straipsnis), bet kokiam svetimšaliui, bet kokiom priemonėm, bet kaip.

   • EP:

    Aš tikrai abejoju ar ruso reikia mum bijoti. Pasižiūrėk kas ta paktą stumia. JT. Anglija kitaip sakant. Kas vyksta Anglijoje? Anglija yra perimita Muslim Brotherhood grupuotės. Anglija priklauso muslimams, tik niekas to nesako.

    • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

     1. Londono meras pakistanietis, bet tai nereiškia, kad Anglija yra perimta muslimų.
     Anglijos koledžuose yra (skydinėmis atitvaromis) parengtos net maldos vietos musulmonams, bet tai nereiškia, kad Anglija yra perimta muslimų.
     2. Parašyta mintis ne apie rusus ir baimę rusams. Mintis apie žinią, kuri parodo (visiems) svetimšaliams, kad Lietuvos šeimininkas lietuvių tauta, bei kad Putino okupantams teks išsinešdinti ir iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto.

 10. Žydrūnas Vaišvila:

  Nepatingėjau peržiūrėti seimūnų biografijas. Radau, kad pastarieji nėra įvaldę anglų kalbos: Bacvinka, Baublys, Baura, Gaidžiūnas, Jovaiša E., Haase, Juška, Kindurys, Liesys, Matelis, Nevulis, Pupinis, Rastenis, Smirnovas, Strelčiūnas,Šalaševičiūtė, Šarknickas, Šiaulienė, Varkalys. Bet balsavo už rezoliuciją „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“. Kas ir ką jiems paaiškino apie šį kūrinį? Ko verti jų balsai kituose balsavimuose? Tautos atstovai… ar kitų tautų… Beje, vienareikšmiška nepagarba – ne šiems, o tiems, kurie suprato, bet vis tiek balsavo UŽ. Netikėliai tiesiog pridėjo ”masės”…

 11. Žemyna:

  Tokių „mūsų atstovų” Seime dėka, Seimas nusprendė paversti Lietuvą pereinamuoju kiemu.
  Mažyčių Estijos bei Latvijos, nei didžiulės (todėl saugesnės, nes lengvai nenutautinamos ir netapsiančios TM savo valstybėje) Lenkijos parlamentų stuburai spaudimui nepasidavė, nelūžo, o štai „mūsų” lankstusis kinkadrebis palaižūnas Seimas – vienintelis šioje geografinėje platumoje, išdavęs savo tautos interesus. Ar per Baltijos šalių vadovų susitikimus mūsų seimūnai nesijaus tartum styrantis bjaurus spuogas ant Baltijos sesių veido?
  Nors abejoju, ar juos prieš priimant nemiga kankino, bet ar nė sykio nešmėstelėjo mintis, jog visi (ne)legalūs imigrantai gali čia ilgam įstrigti, nes nei į šiaurinę, nei į pietinę kaimynę, kaip ligi šiol, nebegalės pasprukti, nes kaimynės „tranzuotojų” neįsileis? Taigi, lygiai per porą dešimtmečių jie taip įsitarpuos, kad būsime labai stipriai „atskiesti”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: