Į konferenciją Vilniuje atvyks Bundestago nariai, atstovaujantys „Alternatyva Vokietijai“ (29)

Alkas.lt koliažas

Alkas.lt koliažas

Gruodžio 4 d., antradienį, 16-20 val. Vilniuje, Martyno Mažvydo nacionalinėje bibliotekoje (Gedimino pr. 51) vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „ES ateitis: suverenių valstybių sąjunga“ dalyvaus ir delegacija iš Vokietijos parlamento. Vokietijos Bundestago nariai, atstovaujantys frakciją „Alternatyva Vokietijai“ į Lietuvą atvyks šios konferencijos globėjo dr. Arvydo Juozaičio kvietimu.

„Šiandien vis daugiau diskutuojama apie nevaržomos migracijos pavojus Europos tautoms ir nacionalinėms valstybėms. Diskusija tapo ypač aštri po Angelos Merkel „atvirų durų“ kampanijos Vokietijoje. Kaip opozicija šiai politikai Vokietijoje iškilo nauja politinė jėga „Alternatyva Vokietijai“, kuri turi kitokią nei neoliberalai, Europos ateities viziją. Migracijos tema vėl paaštrėjo svarstant JTO „Globalios migracijos paktą“. Aštrūs debatai tuo klausimu vyksta ir Vokietijoje. Malonu pranešti, kad mano kvietimu į Lietuvą netrukus atvyks ir konferencijoje dalyvaus trečios pagal dydį Vokietijos Bundestago partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) atstovų delegacija“, – sakė A. Juozaitis.

dr. Arvydas Juozaitis | S. Paškevičiaus nuotr.

dr. Arvydas Juozaitis | S. Paškevičiaus nuotr.

Konferenciją „ES ateitis: Tėvynių Europa“ rengianti asociacija „Alternatyva Vokietijai. Bičiuliai“ patvirtino, kad konferencijoje dalyvaus ir pranešimus skaitys šie „Alternatyva Vokietijai“ frakciją atstovaujantys Bundestago nariai:

dr. Kristianas Virtas (Christian Wirth), teisininkas, Vokietijos parlamento (Bundestag) vidaus reikalų komiteto narys, besispecializuojantis migracijos ir teisės srityse skaitys pranešimą „Nacionalinių valstybių vidaus saugumas tautų Europoje“. Pranešime bus kalbama daugiausia apie nelegalios migracijos sukeliamas problemas.

Arminas_Paulus Hampelis (Armin-Paulus Hampel), žymus Vokietijos žurnalistas, Bundestago AfD frakcijos užsienio reikalų atstovas skaitys pranešimą: „Nauja Vokietijos užsienio politika ir Europos nacionalinių valstybių suverenumo išsaugojimas“.

dr. Bruno Holnageris (Bruno Hollnagel) Bundestago AfD frakcijos narys, besispecializuojantis ekonomikos ir finansų srityje, skaitys pranešimą: „Euras: žlugęs eksperimentas ir grėsmė nacionalinėms valstybėms Europoje?“.

Konferencijoje taip pat dalyvaus ir pranešimus skaitys Latvijos atstovai: Ritvarsas Eglajas (Ritvars Eglajs) „Nacionalizmas kaip tautos imuninė sistema: demografiniai iššūkiai ir rinkėjų atsakymai“, bei dr. Guntis Kalmė (Guntis Kalme) „Ar Vakarų civilizacijai lemta pražūti?“

Lietuvą atstovaus politologas Vytauta Sinica („Eurofederalizmas plėšo Europos Sąjungą“) ir psichologas Gediminas Navaitis („Laimingas nacionalistas ar neurotiškas globalistas“).

Pristatydamas konferenciją bei jos tikslus vienas iš jos rengėjų Asociacijos „Alternatyva Vokietijai. Bičiuliai“ pirmininkas, buvęs JAV diplomatas Algis Avižienis sakė:

„Kviečiame politikus, politologus, politikos apžvalgininkus, žurnalistus ir kitus besidominčius pasinaudoti galimybe susitikti ir užmegzti ryšius su antra pagal populiarumą Vokietijos politine partija, kuri paskutiniuose nacionaliniuose rinkimuose gavo 6 milijonų rinkėjų balsų ir turi 92 parlamento narius Bundestage. AfD įgauna vis didesnį pasitikėjimą ir yra pagrindo manyti, kad ši politinė jėga, vadovaus didžiausiai Europos nacionalinei ekonomikai netolimoje ateityje. Mes manome, kad, dabar yra ypač svarbu Rytų ir Vidurio Europos valstybėms pradėti kurti politinį pagrindą tarptautiniam bendradarbiavimui ateityje. Mes visi dalijamės viltimi, kad ši ateitis užtikrins dinamišką ekonomikos plėtrą, saugumą nuo užsienio agresijos ir laiduos nacionalinio suverenumo bei kultūrinio regiono valstybių išskirtinumo išsaugojimą“.

A. Avižienis | Asmeninė nuotr.

A. Avižienis | Asmeninė nuotr.

A. Avižienis teigė, kad Europos sąjunga yra kryžkelėje, o centralizuotos ES, kurioje nacionalinės valstybės turi išnykti, šalininkams toliau tvirtai laikantis savo antidemokratiškos darbotvarkės, vis labiau politinės lyderystės imasi kylančios patriotinės jėgos. Jis taip pat pranešė, kad yra numatyti ir Bundestago narių susitikimai Lietuvos Respublikos Seime, o gruodžio 5 d. 15 val. svečių iš Vokietijos delegacija išvyks į Kauną susitikti su visuomene Vytauto Didžiojo universitete.

Konferenciją rengia Asociacija „Alternatyva Vokietijai. Bičiuliai. Konferencijos globėjas dr. Arvydas Juozaitis.

Alternatyva Vokietijai (Alternative für Deutschland, AfD) yra dešiniojo politinio sparno, konservatyvi, euroskeptiška Vokietijos politinė partija. Ji susikūrė, kaip reakcija į euro gelbėjimą. 2013 m. vasario 6 d. Berlyne ją įsteigė žinomi Vokietijos ekonomistai, akademikai, verslininkai bei publicistai, kurie nepritarė A. Merkel vyriausybės euro gelbėjimo planui pietų Europos šalių atžvilgiu. 2014 m. laimėjo pirmuosius Vokietijos federalinių žemių rinkimus, o kai Vokietiją užgulė masinė, nekontroliuojama imigracija, AfD sulaukė didžiulio vidurinės klasės palaikymo. Nuo 2016 m. Bundestago rinkimų, ši partija plečia savo narių tinklą po visą Vokietiją. 2017 m. vykusiuose federaliniuose Bundestago rinkimuose partija surinko 12,6 % balsų ir tapo trečia pagal surinktus balsus partija Vokietijoje.

Šiuo metu AfD turi parlamentinį atstovavimą visose 16 šalies provincijų ir yra antra pagal populiarumą partija Vokietijoje. Kai kur, pavyzdžiui, Saksonijoje, ji yra populiariausia pagal apklausas. AfD aktyviai pasisako prieš „Globalios migracijos pakto“ pasirašymą ir už Vokietijos valstybės suverenią teisę formuoti migracijos politiką pačiai.

Registruotis į konferenciją ČIA.

***

Tarptautinė konferencija: „ES ateitis: suverenių valstybių Europa“

DIENOTVARKĖ

2018 m. gruodžio 4 d., Vilnius, Gedimino pr. 51

15.30-16.00 Registracija

16:00-16:10   Dr. Arvydo Juozaičio sveikinimo kalba (lietuviškai).

16:10-16:30 Dr. Kristiano Virto (Christian Wirth) pranešimas (AfD, vokiškai)

„Nacionalinių valstybių vidaus saugumas tautų Europoje“

16:30-16:40  Klausimai ir diskusija

16:40-17:00  Armino-Pauluso Hampelio (Armin-Paulus Hampel) pranešimas (AfD, vokiškai).

„Nauja Vokietijos užsienio reikalų politika ir Europos nacionalinių valstybių suverenumo išsaugojimas“

17:00-17:10  Klausimai ir diskusija

17:10-17:30 Dr. Bruno Holnagerio (Bruno Hollnagel) pranešimas (AfD, vokiškai).

„Euras: žlugęs eksperimentas ir grėsmė nacionalinėms valstybėms Europoje?“

17:30-17:40  Klausimai ir diskusija.

17:40-17:55  Vytauto Sinicos pranešimas (VU Filosofijos fakulteto doktorantas, lietuviškai)

„Eurofederalizmas plėšo Europos Sąjungą“

17.55-18.00 Klausimai

18.00 -18.15 Pertrauka, neformalus bendravimas.

18:15-18.30   Ritvaro Eglajio (Ritvars Eglajs) pranešimas  (Latvija, angliškai).

„Nacionalizmas kaip tautos imuninė sistema: demografiniai iššūkiai ir rinkėjų atsakymai“

18.30-18.35 Klausimai

18.35-18.50 Dr. Gedimino Navaičio pranešimas (K. Simonavičiaus universitetas, lietuviškai).

„Laimingas nacionalistas ar neurotiškas globalistas“

18.50-18.55 Klausimai

18.55-19.10 Dr. theol. Guntis Kalme pranešimas (Latvija, angliškai).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

29 komentarai

 1. Petras:

  Kas slypi už to balto Lietuva yra čia simbolio?
  Kas ten pavaizduota?

  • Kelias link… Mianmaro Sąjungos Respublikos – didžiausios valstybės žemyninėje Pietryčių Azijoje
   (kaip nepolitizuotoje el.terpėje apie ją skelbia), tai Mianmaro su Lietuva vėliavas tas nuskriaustasis
   be kabučiu “nuo savęs” ir “Lietuva yra čia” payrinęs, – tikisi, kad tarpe šiame priglaus kas – už piktadarystes: kai laisvės Lietuvoje netekus (pagal B.K. numatytas jo veiklai bylas) tel blokštis į kitur ir kitokią laisvę, –
   kas žino, jei ne į Mianmarą, tai gal net pas Merkel (be alternatyvos). Ir iš kur tokie grobėjai-niekintojai,
   g l o b ė j a i s apdažomi (net …Alko). Tuo ir stena Lietuva. N e a t s i k r a t y d a m a snarglipicų
   (vos ne sandalipų, ar ją visą ar papiliečiui “ant išvalymo’ varančių).
   Atsirinkt pačiam Petrai teks, kas ten ant buvusios (mat sudarkyta) trispalvės: sandalipos ar snarglipucio /tik/.

   • Tvankstas:

    Gerb. Giedriau, vokiečių tauta yra ant sunaikinimo slenksčio, o AfD yra sukurta vien mokslininkų, kad išgelbėti Vokietiją ir vokiečių tautą. Tai taip pat mūšis už baltosios rasės išlikimą Europoje, į kurį nori to ar nenori įsitraukia savaime lietuviai ir Lietuva.

 2. džiugu:

  Labai gera žinia. Organizatoriams sėkmės, sveikatos ir pirmyn.

 3. Tėvynė nėra teisinė sąvoka, nėra valstybės ar tautos institucija. Tai ideologija. Tad kuo deklaruojama “Tėvynistinė Europa” skirtųsi nuo nacizmo… Be to, tie klausimai jau yra praeityje vykusių rinkimų aktualijos. Tai vargu ar konferencija gali duoti A.Juozaičiui naudos – balsų…

 4. Kiemsargis:

  Laukiu. Tikiuos ,kad Nacionalinis Transliuotojas greitai,išsamiai ir objektyviai nušvies šią konferenciją.

  • ŽEMAITIS:

   Namanau, kad nacionalinis transliuotojas turėtų domėtis ką veikia kažkokie nacionalistiniai tuštukai…

   Nacionalinis transliuotojui turėtų būti aktualūs svarbesni klausimai.

   • Žemyna:

    Gal skirkime sąvokas
    nacionalizmas (= tautiškumas),
    nacizmas,
    fašizmas.
    Dabar – iš didelio rašto ir fanatiško siekio nepavėluoti „sumodernėti” ir tapti „tolerazmo” ideologijos žvaigžde – dažnai išeiname iš krašto, vieną su kitu painiojam, nebūtom reikšmėm sąvokas papildom. Tuo painiojimu ypač suinteresuotos (buvusios) imperijos ar diktatūros.

    • Žemyna:

     Na, bent jau tie, kas save krikščioniais pristato ir per pamaldas demonstratyviai pirmose eilėse žegnojasi, turėtų žinoti, kad kiekvienai tautai Kūrėjas jos žemių plotą skyrė, įv. gamtinėm pertvarom jas atskyrė, o dar vieną nuo kitos atskirti ir skirtingą kalbą, išvaizdą, būdingas ligas ir net skirtingų būdo savybių davė. O tai savaime galiausiai virsta valstybių teritorijomis. Tačiau, jei kas tik bažnyčioje tikintis, o gyvenimo ir politikos praktikoje prieš Dievą veikia, tai toks natūralų tautos nacionalizmą baubu paverčia, kad silpnesniais manipuliuoti galėtų…

 5. panasu:

  kad komentatoriai mazai susipazine su tema.
  Cia didejanti mazuma vokieciu, besiginanciu nuo Merkel ordu antpludzio.
  Mielai prasom i svecius!

 6. Čia ir VDU “raivosi” rengdamas susitikimą su visuomene, taigi, matyt, ne šiaip ir “valstiečiai” jiems iš sostinės “atėmę” Lietuvos pedagogų rengimą perdavė…

 7. Prašalietis:

  Į konferenciją Vilniuje atvyks Bundestago nariai, atstovaujantys „Alternatyva Vokietijai“….” Alternatyva Vokietijai” sukurta 2013 metų vasario mėn. Tai populistinė, kraštunių pažiūrų dešnioji partija Partijos įkūrėjų tarpe yra ekonomikos ir teisės profesrių. Apie ją prakalbėta kaip apie rimtą politinę jėgą, po paskutinių Bundestago rinkimų, kur jie gavo 12 proc.balsų, gauti balsai daugumoje buvo gauti Merkel partijų aljanso sąskaita. Kriziniais laikais,kažkas labai pažįstamo Vokietijoje jau buvo…. Buvo tų laikų aktyvūs populistai už Vokietiją, už vokišką teisingumą(socializmą), pradžioje už baltaveidžius vokiečius, vėliau už tikrus vokiečius ir Arijų rasę. Po valdžios užgrobimo ir bet kokių opozicijų išnaikinimo šie vokiečių nacijos patriotai, kokių istorija nežino, buvo už nacionalsocializmą ir t.t. Ši istorija yra aprašinėta kaip jokia kita. Juozaitis su savo “tautinių visuomenės veikėjų chebra” bando pasidaryti vokiškos alternatyvos tipo populistų politinę nišą Lietuvoje. O pradžioje su savo “visuomenės veikėjais”pradėjo taip “romantiškai”- Lietuva yra čia, Lietuvoje medis auga, “statysim” su braliukais latviais Lietuvos-Latvijos bendrą valstybinį darinį ir t.t. Matomai Juozaitis su savo kompanija,viską ką buvo numatęs”statyti” atsisėdęs ant prezidento taburetkės, jau”pastatė”. Todėl su savo kompaniją dabar “pradės statyti” su “Alternatyva Vokietijai” propiesoriais, ką savo laiku vokietukai jau bandė nelabai sėkmingai”statyti” dėl nacijos,baltos rasės išsaugojimo ir t.t. Tik tų laikų vokietukams, pagal rasių teoriją, tikamų lietuvių suvokietinimui tebuvo numatyta 10 procentų, visi kiti lietuvaičiai, net ir šveitę vokietukams tankus, turėjo būti”utilizuoti”. A.Juozaitis su jį remiančiais”tautiniais visuomenės veikėjais”,tais laikais matomai būtų patekęs į tuos 10 procentų tinkamų suvokietinimui….

  • Virginijus:

   delfio “specus” mėgdžioti lengva, o pamėgink ką nors savais žodžiais parašyt, vargšeli “populiste” …

   • Prašalietis:

    Išlipk bičiuli iš”Lietuvoje augančio tautinio medžio” ir ,jei sugebėsi, parašyk”speciškai ir savais žodžiais” į temą ar pacituok “pamėgdžiotus delfio specus” ir pamėgdžiojimus.Būtų įdomu pamartyti ką parašė delfio”specai”, nes beretinio Delfio neskaitau. Tavo parašytas – “delfio “specus” mėgdžioti lengva, o pamėgink ką nors savais žodžiais parašyt, vargšeli “populiste” …”minties gilumu”ir primityvumu pradeda “kvepėti intelektualu” iš Lietuva yra čia, medis Lietuvoje auga, su braliukais latviais “statysim Lietuvos-Latvijos supervalstybinę struktūrą” ir t.t.

  • jo:

   Prašalieti, iš kur turi tokią informaciją, kad lietuviai „turėjo būti utilizuoti“ ir tik „10% suvokietinti“? Ar tik ne iš kremliaus propagandistų? 🙂

   • Prašalietis:

    JO, pasidomėk hitlerininkų Arijų rasės teorija, ten viskas surašyta kiek kokios europos rasės atitinka Arijų”rasės standartus”, kurias reikia išnaikinti visiškai ir kiek rasių yra tinkamų suvokietinimui ir koks tai būtų tikimo procentas.Ten tu pamatysi, kad lietuvių rasė, uoliausiai šveitusi vokiečių tankus iš pribaltų tautų, vokiečių rasių teoretikų buvo vertinami prasčiausiai. Procentaliai tiek pat suvokietinimui vokietukams tiko rusų ir lenkų rasės. Geriausiai buvo vertinami skandinavai, tuo tarpu prancūzų tiko 50 procentų ir t.t.

 8. Skalvis:

  „Alternatyva Lietuvai “ Ką galėtų pasiūlyti? Neįsileisti arabų ir negriukų ? Juos per jėgą atsigabena, o jie pabėga. Gelbėti eurą ? Kaip Lietuva gelbės eurą ? Taigi: kokia alternatyva Lietuvai ?

 9. jo:

  Arminas-Paulusas Hampelis, deja, labai aršiai ir kvailai pasisako prieš sankcijas Rusijai… lyg Rusijai naudingas idiotas…

 10. ŽEMAITIS:

  Nieko stebėtino. Visi ieško į save panašių.
  Liberalai kviečiasi liberalus. Nacionalistai – prorusiškus nacionalistus.
  Viskas dėsninga, tačiau kai kuriems veikėjams tokių kviestinių svečių viešnagės garbės tikrai nedaro….
  Pagalvokit apie tai, Juozaiti.

 11. Skalvis:

  Ar įmanoma Alternatyva Lietuvai ? Kokia ? Savaime aišku, jog į tokius klausimus niekas neturi jokio atsakymo. Kodėl ? Nes visi įsitikinę, jog Lietuva jau negyva – vyksta tik maradierių muštynės. Kokia dar Alternatyva !?!

 12. honnda:

  tie patys e t a t i n i a i suzombėję nuo es tautų draugystės tipai komentuoja ir varo prieš juozaitį… nieko naujo, tik globalistinis bukumas ir pyktis iš nevilties dėl ateinančių permainų nuojautos…

  • Prašalietis:

   “Iškritusiems iš Lietuvoje augančio medžio,kol dar LIetuva yra čia”, apie suzombėjimą, globalistinį bukumą ir pyktį iš nevilties…., kai dar apie tai Lietuvoje niekas nė nesapnavo. .a.a.V.Petkevičius-“Mudu su Juozaičiu susiginčijome.Kai jį gerokai prirėmiau,tas jaunas išlakus sportininkas staiga išbalo,ėmėm virpėti…Mane pritrenkė jo šaltos ir bejausmės akys,sustiklėjęs žvilgsnis ir negyvi vyzdžiai.Juk tai pirmas požymis,-dingtelėjo mano galvoje. -Negyvi vyzdžiai..Juk tai…nuvijau negeras mintis ir užmiršau…Kai į mane kreipėsi Juozaitis ir išdėstė savo “Šiaurės Atėnų”idėją, man pasidarė nejauku…Bandžiau viską paversti juokais…Ta idėja rusena kiekvieno lietuvio širdyje..-Jis( A.Juozaitis) kalbėjo tik savo minčių antraštėmis”.

 13. Simonas:

  Sekmes. Puiku, kad naujas poziuris pristatomas.

 14. Vytis:

  Triuksmo uzteks- pasekmes pamatysime neuzilgo

 15. Rimgaudas:

  Komentaro Nr. 1 autoriui Petrui.
  Kai, šylant Europai nuo ledų, Nilo upės meridianu dėl per karšto klimato Egipte aisčių (baltų) kamienu ėmėme keliauti prie Baltijos atgal, tai pirma sustojimo vieta europinėje Viduržemio jūros pusėje buvo Apeninų (etruskų vardu) ir Balkanų pusiasaliai (dakų vardu). Tūkstančiai metų mus skyrė dar iki tol, kol 9,6 tūkst. m. atgal Palangoje (hab. dr. V. Žulkus) ir 9,3 tūkst. m. Vilniuje (hab. dr. N. Kitkauskas) pasistatėme struktūrines astronomijos observatorijas. Aisčių (baltų) kelionės žemėlapį nuo šiaurinės Afrikos iki šių dienų Lietuvos, Latvijos, taipogi Estijos, “Medžio deivės” pavadinimu 1998 m. knygoje >> Symbole Agyptens<< paskelbė Heike Owusu (Schirner Verlag, Darmstadt, Germany). Žemėlapio užrašai yra perskaityti pagal J. Šeimio knygos "Egiptas, skitai, lietuviai runomis" (leid. Piko valanda, Marijampolė/2006) piramidėse skaitymo metodiką. Perskaitė Rimgaudas. Baltasis Nilas, žinia, teka iš Pusiaujyje esančio ežero, kuris šiandien vadinasi Viktorija. Taigi, mūsų trispalvė ant Apeninų ir Balkanų rodo europinį sustojimą, baltas trikampis simbolizuoja Egipto piramides iš kur grįžome, o Saulė virš piramidės vaizduoja toliau esantį Žemės pusiaują, kur Saulė būna aukščiausiai. Štai taip jums iškoduoju baltąjį ženklą. O, ką turėjo omenyje patys ženklo kūrėjai – atsakys, gal, jie patys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: