Sekmadienį 13 val. prie Seimo bus reikalaujama stabdyti valdžios smurtą prieš šeimas (tiesioginė transliacija) (19)

Dovilė Šakalienė | Alkas.lt koliažas

Dovilė Šakalienė | Alkas.lt koliažas

Lapkričio 25 d., sekmadienį, 13 val. Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo susirūpinusios mamos ir neabejingi tėvai, atsižvelgdami į pastarųjų savaičių įvykius ir matydami, kad naujasis Vaikų Teisių Apsaugos įstatymas veikia ne Šeimų naudai, rengia mitingą STOP NEPAGRĮSTAM VAIKŲ PAĖMIMUI IR BARNEVERNET PRINCIPAMS LIETUVOJE! Leidimas mitingui yra gautas.

Praradę viltį, kad Lietuvos valdžia priėmusi šeimoms labai nepalankius sprendimus laisva valia lengvai jų atsisakys mitingo rengėjai kviečia telktis ir pačioms šeimoms apsiginti nuo valstybės vardu paskelbto kryžiaus žygio prieš tėvus ir vaikus. „Atsilaikėme prieš tankus, negi neatsilaikysime prieš šakalienes ir norvegiškas kronas?“ – rašo mitingo rengėjai Feisbuke išplatintame kreipimąsi ir skelbia savo reikalavimus:

46518703_10209970490939135_6841454694288588800_n

Rengėjų nuotr.

– Reikalaujame kad Lietuvos Respuublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, ypatingos skubos tvarka per šią Seimo sesiją, inicijuotų šio įstatymo ir su juo susijusių įstatyminių aktų pateikimą, svarstymą ir priėmimą.

– Pripažįstame, kad smurto problema Lietuvos visuomenėje yra aktuali, tačiau vaikai iš Šeimos turi būti paimami tik kritiniais atvejais, t.y. tik, kai iškyla realus pavojus jų sveikatai ir gyvybei.

– Įpareigojame Socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį, skubos tvarka atšaukti su ES teise ir JT Vaiko teisių konvencija nesuderinamus jo pasirašytus poįstatyminius aktus arba juos esmingai pakeisti, kad būtų užtikrinta vaiko teisė gyventi kartu su Tėvais Šeimoje.

– Atsižvelgiant į socialinės atskirties Lietuvoje dydį – Šeimoms ir Vaikams pirmiausiai privalo būti teikiama įvairialypė pagalba, o ne taikoma kraštutinė sankcija – vaiko paėmimas iš Šeimos. Tikimės, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir Seimas užtikrins įstatyminę Šeimos apsaugą ir įstatymų laikymąsi šeimų atžvilgiu.

– Laukiame Seimo veiksmų dėl Dovilės Šakalienės apkaltos peticijos, kurią pasirašė daugiau nei 39 000 piliečių.

Mitingo dalyviai raginami atsinešti raudonų balionų ir vėliavas perrištas geltonais kaspinais. Kviečiama atvykti su vaikais, tėvais, draugais, vėliavomis ir dainomis.

apginkime-seima

Žiūrėkite tiesioginė mitingo transliaciją per Vinco Kubiliaus jutūbo kanalą:

Minfo.lt transliacija:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

19 komentarų

 1. Vincas:

  Tiesioginė transliacija yotube Vincas Kubilius

 2. :

  Kaži, kiek žmonių planuoja dalyvauti?

 3. Diedas:

  Alke kvietimas į lakūdrų, pijokų ir vaikų kankintojų mitingą???
  Na čia tai nustebino.

 4. tai va:

  diedai,gal ateisi pats pasižiūrėt į tuos vaikų kankintojus

 5. Žemyna:

  Šaunuolis Storpirštis: būtent – į Gulagus tokias „gynėjas” ir jų „riterį”, gal net specialiai tokį parinktą su kalėjimo patirtimi.

 6. Žemyna:

  Atrodo, kažkas nuoširdžiai rūpinasi, kad Lietuva negirdėtų ir nematyto šio mitingo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: