„Iš savo varpinės“: Andrius Gaidamavičius apie vandalizmą miškuose (5)

Andrius Gaidamavičius apie vandalizmą miškuose | Alkas.lt nuotr.

Andrius Gaidamavičius apie vandalizmą miškuose | Alkas.lt nuotr.

Vos tik sumažėjo visuomenės bei žiniasklaidos dėmesys ir medienos verslininkų technika vėl sugrįžo į miškus „atsigriebti“ už trumpą prastovą. Saugomose teritorijose miškai ir vėl kertami. Apie paskutinius įvykius miškuose ir aplink jų kalbamės su gamtininku, žurnalistu bei aktyviu visuomenininku Andriumi Gaidamavičiumi.

Taip pat sužinosite apie tai kaip kiekvienas galite prisidėti prie miškų išsaugojimo . Pareiškiminiai dokumentai norintiems prisidėti prie kolektyvinio ieškinio yra skelbiami ČIA.

Praėjus daugiau nei mėnesiui nuo Labanoro žygio – istorinės dienos, kuri davė pradžią visuomenės sukilimui prieš plynuosius miško kirtimus, į 1500 žygio dalyvių reikalavimą stabdyti neteisėtus veiksmus saugomose teritorijose valdžia atitinkamai nesureagavo, todėl asociacija „Gyvas miškas“, „Labanoro klubas“, Sąjūdis „Už Lietuvos Miškus“ vėl kviečia į dar vieną istorinį žygį – eisena „Miškas Lietuvos – Atsiklausk Tautos!“. Šįkart bus žygiuojama Vilniuje nuo Katedros aikštės iki Lietuvos Respublikos Seimo. Pradžia 12 val.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: