Rygoje įsteigtas lietuvių profesionalų klubas (1)

urm.lt nuotr.

urm.lt nuotr.

Lapkričio 7 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Latvijoje susirinkę verslo srities profesionalai įkūrė „Global Lithuanian Leaders Riga“ klubą, išsirinko vadovą bei valdybą. Artimiausius metus klubui Rygoje vadovaus Dalia Petkevičienė.

Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas pasveikino iniciatyvą burti lietuvius, gyvenančius bei dirbančius Latvijoje, pagal profesinius interesus. „Tikimės, jog klubas užsibrėš ir pasieks ambicingų tikslų, bendradarbiaus ir stiprins lietuvių bendruomenės vaidmenį bei įtaką“, – kalbėjo ambasadorius.

Klubo tikslas – vienyti Rygoje dirbančius profesionalus iš Lietuvos bei galimybėmis Lietuvoje besidominčius ar mūsų šalyje dirbančius latvius, dalintis profesine patirtimi, vystyti gebėjimus, plėsti akiratį ir kontaktus.

Naujai sukurta lietuvių organizacija veiks kaip tarptautinių profesionalų tinklo „Global Lithuanian Leaders“ dalis. Panašūs veikiantys klubai: Londono Sičio lietuvių profesionalų klubas, Lietuvių profesionalų klubas Osle, Airijos lietuvių profesionalų tinklas ir Stokholmo profesionalų klubas.

Kategorijos: Baltų žemėse, Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienio lietuviai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

1 komentaras

  1. Žemyna:

    Viskas lyg ir gerai, bet… ta anglų k. jau per gerklę lenda.
    Kodėl tai negalėtų būti lietuviško pavadinimo vertimas, pateikiamas PAANTRAŠTĖJE?
    Ir global, ir lietuviai, o net pasivadinti lietuviškai neturime stuburo. Jei anglai būtų taip kaip mes elgęsi, ar šiandien jų kalba būtų visur paviršiuje? O lietuvių kalba turi tam lyg ir visas teises – ji Europos kalbų motina. Tai netrukdykime, leiskime pasauliui susipažinti, sužinoti, iš kur jų kalba kilusi – tegu mato, klauso, domisi savo gimtosios kalbos ištakomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: