„Iš savo varpinės“: Mums kyla išnykimo pavojus (video) (39)

Arvydas Juozaitis ir Algis Avižienis | „Iš savo varpinės“ nuotr

Arvydas Juozaitis ir Algis Avižienis | „Iš savo varpinės“ nuotr.

Paslapčiomis ir be jokio piliečių pritarimo Lietuvos valdžia ruošiasi pasirašyti susitarimą dėl migracijos. Pagal jį migracija pradedama laikyti kone žmogaus teise, o valstybės ne tik privalės priimti visus norinčius, tačiau ir užtikrinti visas socialines bei kitas garantijas. Iš esmės bet kokių migrantų priėmimas taps valstybės prievole.

Jau yra aiški JAV, Austrija, Lenkija , Vengrija, Slovakija, Čekija šios globalistų primestos sutarties nepasirašys. Tuo tarpu Lietuvos valdžia ir vėl ruošiasi paminti piliečių valią.

Šioji „Iš savo varpinės“ laida yra kiek kitokio formato, nei įpratote. Tai nėra nei interviu nei griežtai „įrėmintas“ temos pristatymas. Tai pokalbis, kuriame dalyvauja kandidatas į Lietuvos Republikos Prezidentus Arvydas Juozaitis bei tarptautinės politikos ekspertas buvęs JAV aukštas diplomatas Algis Avižienis.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

39 komentarai

 1. ....:

  Labai išmano A.Juozaitis.Per istoriją,tikėjimą,tradicijas,papročius,valstybės pamatus…Dar įdomu,kas vyksta facebook.Tiesiog lipa iš ekrano poste vadinami draugai iš Azijos ir t.t..,kuriuos kartais, galvoji, maišo facebook politika.Nors atrodė,kad esam labai tolerantiški,tačiau užplūdusi facebook minia išgąsdino.Visai kitas mentalitetas,pomėgiai,požiūriai.

 2. noriu tikėti:

  Jeigu šias gerbiamų vyrų kalbas galėtų išgirsti visa Lietuva, tada galima būtų tikėtis permainų. Tačiau šiandien, pasiklausius tautiečių kalbų gatvėse, troleibusuose – vaizdas labai prastas. Visuomenė neišsilavinusi, daugelis visiškai apolitiški ir labai suvargę.
  Duok, Dieve, stebuklo Lietuvai

  • Žemyna:

   Į tamstos pastabą dėl neišsilavinusios visuomenės. – Deja, jau raškome nusikalstamo „valstybininkų” nesirūpinimo jaunimo lavinimu vaisius. Jaunuolių lavinimas buvo ir lieka paliktas šeimoms, o tai reiškia, jog tik maža dalelė priaugančio šeimų jaunimo galėjo gauti gerą išsilavinimą, todėl šiandien neturime iš ko rinktis nei seniūniją, nei šalį, nei partiją valdyti. Vieni neturi tam reikiamo išsimokslinimo, kiti – iš tokios moralinės terpės atėję, kad juos pavojinga prileisti prie bet kokio vairo. O kaip jiems patikėti žmonių, tautos likimą, šalies, savivaldybės vairą, postus ministerijose ir kt. svarbiose biudžetinėse įstaigose???
   Mėgsta mūsų „valstybininkai” bet kokią Vakarų šalių praktiką aklai kopijuoti, o štai iš litvakų jų išminties nepasimokėme – pastarieji visų pirma investuoja į savo vaikų lavinimą, kad nė vienas talentas neliktų nepastebėtas, kad net menkiausias vaiko gabumas būtų puoselėjamas ir lavinamas taip, kad jis taptų aukščiausio lygio savo srities mokovu. Prisiminkime, kiek litvakų talentų tarpukariu garsino Lietuvą! Jei ir mūsų vaikai nuo pat Nepriklausomybės pradžios būtų taip, kaip jie lavinami??? Jei valstybės valdžios būtų teikusios pirmenybę jaunimo ir visuomenės lavinimui, šiandien netektų rinktis mažiausios blogybės – rinktumės geriausią iš geriausių!

 3. Getas:

  Kaimyninės šalys ir gigantas JAV, nepasirašys šios Migracijos sutarties, o mūsų nesubrendėliai valdyti valstybę rengiasi pasirašyti. Tai gal globalistų vienas iš centrų yra Lietuvoje, kurie finansuoja šios sutarties įgyvendinimą? Jei toliau valdys nesubrendėliai, tai tautai teks kreiptis į kaimynes: Austriją, gal į Vokietiją, kurioje kyla tautinės jėgos, juk 1920-22 metais Vokietija padėjo Lietuvai atsiimti Klaipėdos kraštą, nors labai gviešėsi šį kraštą užgrobti Lenkija, palaikant Prancūzijai. Prancūzija vėl išskirtinai veikia: rengiasi sukurti ES armiją ir priešintis Rusijai ir net JAV?

 4. Prašalietis:

  Vitalijus Balkus„Iš savo varpinės“: Mums kyla išnykimo pavojus savo pristatymo pabaigoje-Tai pokalbis, kuriame dalyvauja kandidatas į Lietuvos Republikos Prezidentus Arvydas Juozaitis bei tarptautinės politikos ekspertas buvęs JAV aukštas diplomatas Algis Avižienis…. Šio pakalbio “amžinų gyvenimiškų tiesų, žmonijos ir tautų būties tema” pristatyme V.Balkus galėjo ir konkrečiai parašyti kokias JAV “aukštas diplomatines”pareigas užiminėjo ir kur ir kaip”politikos ekspertas” pasireiškinėjo Algis Avižienis. Gal čia matome “intelektualinį pokalbį” migracijos ir Afrikos tautų tema ne tik esamo pretendento sėdėti ant prezidento taburetkės, bet ir būsimo A.Juozaičio Lietuvos užsienio reikalų ministro Algio Avižienio. A.Avižienis sako- “kuo didesnė galia tuo yra mažiau demokratijos, 1918 metų Versalio sutartis leido atsirasti tikroms demokratijoms kaip Suomija ir t.t., ES senų demokratinių valstybių, kurių emigrantai ir jų palikuonys ir sukūrė JAV valstybę,didesnis ES integravimas ir tapimas didesne galybe mažina visiems demokratiją, o JAV galybė čia jau kas kita, JAV konstitucija ir valdžių pasidalinimas JAV demokratijai galybė nieko nedaro… Toks Avižienio”gilios minties nuoseklumas ir demokratijos supratimas”, kaip ir Juozaičio”geopolitinis supratimas”, platesnis už Lietuvos ir Latvijos valstybinės sandraugos supratimą tautą ir Lietuvą ne tik”išgelbėtų nuo išnykimo”, bet ,2019 metų prezidentui Juozaičiui ištesėjus pasakytus žodius, “padarius taip,kad kapitalo dalis su viršpelniu būtų paskirstytas tautiečių suinteresuotumui gaminti vaikus”, ateityje nesunkiai pavytume su lietuvaičių demografija ir Kiniją.

 5. Gintaras Raulinaitis:

  Jeigu pradetume apmąstymus nuo Versalio sutarties pasekmių, tai visgi nedera praleisti esminio f a k t o , pabrėžiu – f a k t o , jogei kam mes turime būti visupirm dėkingi už galimybės viltį, kurią pasiciupome godžiai ir krauju gindami iškovojo mūsų seneliai ar jau kaip jaunesnes kartos – irgi proseneliai – , taigi, o kas tuomet suteikė priežastį Vasario 16-
  tajai atsirasti, kaip galvojate?.. Ogi Leninas sako įsaku paskelbė, jog Lietuvai, Latvijai, Estijai suteikiama teisė savarankiškai spręsti savo valstybingumo krypties pasirinkimą! Taip taip – būtent Leninas, ko niekad nepadarytų ir nepadarė žymiai vėliau Stalinas./ Savotiškai susiklostė situacija 1985-1986 metais, kai Tarybų Sąjungos tuometinis aukščiausis Michailas Gorbačiovas paskelbe kovą su alkoholizmu ir apskritai valdžios aukštuomenės lygmeniu Gorbačiovas paskatina “atsisukti veidu i paprastus žmones”, jaugi leidžiant a t v i r a i sakyti ir diskutuoti, ką galvoji, o ne ką “nusprendė kompartija”.Taigi kiekvienas žmogus galėjo rašyti laiškus ar atvirai pasisakyti radijo ir televizijos laidose. Va, nuo čia ir prasidėjo atgimimo takelis i Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio susikūrimą Lietuvių inteligentijos drąsos ir didvyriškumo deka, uždegant Lietuvių Tautą vienytis ir burtis, kaip Brazdžionis kviete “Lietuviui prie Lietuvio”!!

  • Prašalietis:

   Gaila, kad pastebima pašnekesio dviejų”intelektualų” tik Versalio taikos nusišnekėjimas…. Ir komentaras pabaigiamas daug daug dešimtmečių skambėjusiomis idėjinėmis ir patriotinėmis gaidomis. Pagyvenę žmonės savo gyvenime girdėję kas ką kalbėjo, kas ką darė ir kas iš viso šito išėjo, turėtų tikroviškiau ir be”dvasinių dalykų” suvokti praeities įvykius, kaip ir dabartinį gyvenimą…. A.Juozaičio su Avižieniu įvykių ir pasaulio”supratimą” diktuoja Juozaičio noras atsisėsti ant prezidento taburetkės, o Avižienio – noras jam padėti tą padaryti. Todėl abu intelektualai”įjungia išmintį”,kurios pagalba jie bando sušnekėti taip,kad jų klausančiai publikai “beliktų”, sužavėtai šnekėtojų”išmintimi”, 2019 bėgti paknopstom kviečiant ir kitus, balsuoti už Juozaitį. Na o kas liečia Tamstos paminėtas Gorbačiovines “laisvas diskusijas”, tai visos sąjungos eiliniams žmonėms labiausiai išliko ir juos paveikė, be Gorbačiovo blevyzgų apie socializmą su žmogišku veidu ir bendrus europos namus,per TV ir ne vienus metus vykusios nuolatinės Kašperovskio “laisvos ir užburiančios diskusijos” apie visų bėdų ir bėdelų”išvarymus”…., kitos diskusijos rimtesniais klausimais tar žmonių, kaip buvo įprasta nuo seno,vyko virtuvėse…..

 6. Gintaras Raulinaitis:

  Štai šiandien kažkurios svetainės puslapyje perskaičiau ten tarp kitų statistinių davinių, jog lietuviai išeiviai savo vaikus skatina, gyvendami užsienyje, visų pirma, savo gimtosios kalbos, na, po to tradiciškai, žinoma, anglų ir kas mane kiek nustebino, jeigu tiketi tuo, kad trečią kalbą pataria savo vaikams pramokti rusiškai ir ten net pateikiama – 80 nuosimciu lietuviuku mokosi kalbėti rusiškai! Ir cia pat miesteli tokia repliką, neva kam jie taip daro, žiūrėkite, dar perims su rusų kalba ir tos tautos mentalitetą… Nu, čia tai jau visai – nei šiaip nei taip. Argi galima pakeisti žmogaus prigimtinį būdą, jeigu jis išmoks kitų tautybių kalbų? Tik viskas turi būti savo vietoje, nes, pavyzdžiui, aš, tapęs Prezidentu, iškart pareikalauciau nukabinti visus angliškus firmų pavadinimus, pradedant Gedimino prospekte išsidėsčiusiose užeigose,. Tegul LIETUVIŲ KALBOS KOMISIJA prisimena pagaliau dėl ko ji čia sukurta Lietuvos Nepriklausomoje Respublikoje!!!!!

 7. Gintaras Raulinaitis:

  Aš esu 61-neriu metu amžiaus lietuvis sūduvių kilmės ir, kaip gyvenęs socalistineje santvarkoje, kaip pasitikęs vėliau atėjusi atgimimą 1986 metais jaugi, nes būtent nuo tų metų tuomet aiškiai pajutome prašviesėjima, netgi pamenu, jaunimo estradiniai kolektyvai pasirenka roko eksperimentinę kryptį ir tai buvo kažkaip originaliai lietuviska, tuomet nepasitaikė, kaip dabar madinga, ai, susirandam užsienietiškas natas, pritaikom kokį lietuvišką teksto variantą ir parodom publikai, kokie čia mes “kieti”… Ir lygis grupių buvo oho!.. Jeigu prisiminti, tai pirmieji atradimai jaunimo grupių, kurios grynai per savo entuziazmą pasiekė ir kiek žiūrovų surinkdavo pilnutėlės salės, kur benuvaziuodavo: ar i miestuka kokį ar i kaimelį, taigi kultūros namai “lūždavo”, tai ne taip kaip daba skundžiasi Edmundas Kučinskas, kad būna susirenka gal 20 žiūrovų ir tai jau šioks toks džiaugsmas… Labai prie jaunimo muzikinių grupių isgarsinimo ir populiarinimo prisidėjo Lietuvos Radijo žurnalistė ir jaunimo tada labai mylima ir gerbiama žurnalistė Jolanta Jurkuniene, kuri kviesdavosi i savo vedama kassavaitine muzikine valandėlę jaunimui – pačias Įdomiausias jaunimo grupes ir todėl j a u žinodavo visa Lietuva, ir tuo metu po apsilankymo “Jaunimo muzikos studijoje” – vadovai gaudavo pakvietimus iš visos Lietuvos atokiausių kampelių!

 8. Gintaras Raulinaitis:

  Taigi, kaip sakyt, aš gi gyvas liudininkas tu nepamirštamų laikų, vaigi vaiii!.. Pamenu, viskas prasidėjo nuo mazne 1984 metu jaugi kone, kai atsirado dvi pagrindinės, pasižymėjusios itin geru pasikaustymu profesionaliai, nors tai buvo iš esmės kaip saviveikliniai entuziastai, betgi viską vyrukai ir mergikes solistės gi pasiekdavo per savo patį didžiausią jaunystes užsispyrimą ir vagi jie ne narkotikais kokiais uzsinesdavo ar da kokiomis nesąmonemis, betgi džiaugdavosi gyvenimu – tikrai įvertindami pati gražiausia ir brangiausią jaunatviškumo atsiskleidima per darba atkaklų kūrybinį, per koncertinės keliones, ir kaip visi susibiciuliaudavo ir dar artimiausiai, o kiek įspūdžių ir nuotykių! Aš gi prisimenu, pirmieji blykstelėjo, – atkreipdami iškart dėmesį, – tai dvi roko grupės: brolių Tautku roko grupė iš Raseinių, kuri iš pradžių vadinosi “Provincija”, betgi veliau persivadinusi i “Rondo”! Ir antra grupė – tai Vilniaus inžinerinio instituto grupė “Hiperbolė”. Tiesa, gerai, kad prisiminiau, – trecia nuostabi, nors ir, sakykime, kito rango kolektyvas, betgi labai išpopuliarėjes ir jaunimo mėgstamas Filharmonijos estrados skyriaus roko kolektyvas, vadovaujamas Miko Surauciaus “Plius minus” – irgi sutraukdaves i savo įspūdingus koncertus pilnus Sporto rūmus ir dar būdavo surengiama kokie 5 koncertai paeiliui.

 9. Kaip sovietams vaidenosi visur priešai, taip čia pašnekovai mato visur – Briuselis, JT ir t.t. – Lietuvai priešus… Teisė emigruoti yra tik žmogaus teisė, tačiau tai nereiškia, kad šalis besąlygiškai privalo priimti emigruojančius. Pats dokumentas dar nėra priimtas.Taigi labai populistiškos kalbos.

 10. Žmogaus teisės...:

  Ačiū,broliukai,lietuviai už įdomias šnekas ir informatyvias.Informuokit,švieskit tautą,o tauta jums bus tik dėkinga.
  Sėkmės Jums darbuose ir gyvenime,būkit sveiki.

 11. Romas:

  Globalizmas ir pabėgėlių emigracija. Ar tai savaiminiai – stichiniai procesai, ar jie kažkam naudingi?
  Jie naudingi stambiajam kapitalui. Pigi darbo jėga…
  O mums? Kam dar neaišku, kas abejoja, paklausykit šio pokalbio dar kartą.

  Turime “demokratiją” kurioje higienos valdo asilus. Bet ji gali būti ir kitokia, nepraleiskime progos.

 12. Skalvis:

  Lietuva JT jau pasirašė Atbėgėlių paktą. Tuo įsipareigojo juos prisiimti, suteikti visas privilegijas ir niekada jų neišsiūsti. Skaičiuojama , jog atbėgėlių yra 200 mijijonų .

 13. Rokas:

  Varijantas migraciją verst invazija – t.y. patiems plisti išlaikant savo kultūrą, kitas variantas – kaip dabar – sąlygos tokios nepakenčiamos, kad niekas nenori čia migruot. Protingiausias – pvz. Vengrijos variantas Lietuvoj matyt nepavyks, per daug bestuburių parazitų, nuo bolševikų liko.

 14. Stambus kapitalas savaime nėra blogai. Jį blogu daro vidaus ir tarptautinėje tvarkoje paliekama galimybė savo galia kištis į politiką. Tą galimybę jam laiduoja netinkami valdžios rinkimų ar jos sudarymų įstatymai. Bene labiausiai išsigimęs yra politikoje įsitvirtinęs atstovavimo principas. Jo išgyvendinimas politikoje – tai būtų derama ir vyriška tema viešiems rinkiminiams pokalbiams, tačiau Juozaitis kalba apie prieš 3-5 metus Vakarų Europoje nuvalkiotus, o dabar jau nusibodusius, neaktualius dalykus. Žodžiu, vis dar atsiliekama…

  • Kęstutis:

   Jau pats kapitalizmas yra atgyvena, kai pelnas aukščiau visko, net ir žmonijos išgyvenimo. Išspręsk pats sau kapitalizmo filosofijos uždavinėlį: kaip suderinti du teiginius – mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimus ir skatinti vartojimą??? O jau tada tik pulk priešgyniaut…

   • Čia jau ne kapitalizmo nekapitalizmo (socializmo) problema, o visos žmonijos išlikimo, jos naudojimosi Žemės planeta techninė technologinė problema. Sakyčiau, kad žmonija spręsdama tuos uždavinius eina į robotizaciją, taigi tiek organiškų išmetimų, tiek žmonių skaičius planetoje mažės. Žmonių pasaulis sugamtės – planetos robotija “mis” saulės energija…

 15. Martynas:

  Taip, Juozaiti, jis kyla. Bet ar tik ne patys savo naftalinine politika jį dar labiau skatinat? Jūs ir jūsų politika atstovaujate garbaus amžiaus žmonių kartas, o jaunimui totaliai esat nepriimtini.

  • Žemyna:

   Na, ne visam jaunimui, o tik tai jo daliai, kur svarbiausia „čia ir dabar”. Padariniai nesvarbūs. Senimas jau būna perėjęs neatsakingąją asmenybės raidos stadiją, kai svarbiausia – gražiai skambantys ir atrodantys paviršiai.

  • mintis:

   Taip jaunimui patrauklu-“darai ką nori”.Bet tai patrauklu kol nesukuri šeimos, neaugini vaikų.Tada mąstymas keičiasi,kai pradedi galvoti,kokioje erdvėje teks jiems gyventi.Taip jaunimas apolitiškas-didelė dalis.Kreipiama į tuštybę,banalybę,daug “delfizmo” nukreipiančio nuo mąstymo apie gyvenimo prasmę,išminties paieškų.Priekaištai vyresniai kartai jaunimo rimti,ką padarė per 27 metų inteligentija dėl jaunimo ištraukimo iš to kelio;kokią muziką siūlė prieinamai,kokius spektaklius,ir kitus kultūros elementus?Kai D.I.pastatė svynį todą, atvežus iš Brodvėjaus, kur buvo mėgstantis “išmanymą”demonstruoti Juozapavičius ir kiti kultūrininkai,inteligentija?Ar neskendėjo abejingume?Ir tada buvo ar ne konservatorių valdymo metas?.Reklama per LRT spektaklio buvo bauginanti.Atidavėm savo vaikus tuštybės puoselėjimui.Dabar skinam to vaisius.Prarasta daug,labai daug.

 16. Romas:

  Stambiam kapitalui rūpi tik pelnas. Jis perkelia gamyklas į Azijos šalis, kur pigesnė darbo jėga, savi gyventojai lieka bedarbiais. Jis suinteresuotas pabėgėlių antplūdžiu – dėl tos pačios priežasties.
  Jis (stambusis kapitalas) ir užsakinėja šitą “muziką” – globalizaciją, emigraciją, ES-os federalizavimą. Kas viso šito pasekoje liks iš Lietuvos? Pavadinimas ir teritoriją?

 17. Romas:

  Prieštaraut, dėl prieštaravimo, kaip išankstinė nuostata, užkoduota “Kažin”. Kaip kitaip išreikšti savo svarbumą…

 18. Taip taip …, jeigu jau ne “fake news”, tai – užkoduota…

 19. Skalvis:

  Na, reiktų įsikalti į galvą: nei Romos imperatoriams, nei jokiems karaliams, nei jokiai valdančiai partijai – tauta ir rasė nerūpėjo. Jie visada buvo anti nacistai, anti rasistai. Turčiams rūpi tik jų asmeninis turtas ir valdžia. Tauta, tai paprasti darbo žmonės. Jų turčiams reikia tik, kad dirbtų , mokėtų mokesčius ir juo gintų. Jei to nereikėtų – nebūtų ir jokios , tipo, demokratijos. Teknologijos jau pasiekė tokį lygį, kad paprasti žmonės, beveik ir nebereikalingi. Tik dar nežino kur juos dėti. Kartu su atbėgėliais valdžia negyvens. Su jais gyvens ir juos maitins paprasti darbo žmonės. Valdžia gyvena savo Rojuje ir daugiau jiems niekas nerūpi. Kokia tauta išliks ? Tik viena. Susikūrusi Rojų Žemėje.

 20. Romas:

  Taip, bendros tendencijos, buvo ir yra kaip tik tokios, nes žmogaus Ego sąmonė dominuoja. Ar tu karalius,ar prasčiokas, “visų pirštai į save lenkti”, “savi marškiniai arčiau kūno”. Tai svarbiausias faktorius… Tam ir reikalinga pilietinė visuomenė, tikra – tiesioginė demokratija.
  Kurioje visi valdžios žmonės būtų piliečių kontroliuojami. Valdžios vertikalę būtina pakeisti į ratą – valdžia kontroliuoja piliečius, o piliečiai – valdžios žmones (išbalsuojant internetu). Pvz. Nijolė Sadūnaitė paklausė Seime prezidentės ir premjero dėl Deimantės Kedytės likimo, ar ji dar gyva…Prezidentė nieko nežino… O premjeras tik pasišaipė… Ar jie būtų išlikę savo postuose esant tiesioginei demokratijai?

  Iš Naglio Puteikio ir Arvydo Juozaičio iniciatyvų tokioms permainoms galima tikėtis…

 21. III-jo ir IV-jo žemės judėjimų atradėjas R. ZUBINAS:

  Gerbiamieji, kur dingo mano, prieš valandą, rašytas straipsnis?

 22. Žemyna:

  Valio! tik ką „Savaitės” laidoje JAV lietuvis Baltaduonis – vienas iš pasaulio lietuvių vadų – pagrasino, jog, jei nebus priimtas besidvejinančios pilietybės įstatymas, jis atsisakys LT pilietybės ir prisieks Amerikai!
  Kas pripūtė šiam žmogui į galvą tokių minčių, kas pasistengė, kad jam atrodytų, jog Lietuvos valstybei, turinčiai būtent tokią kaimynystę, tai nepavojinga?

 23. III-jo ir IV-jo žemės judėjimų atradėjas R. ZUBINAS:

  Be paaiškinamos priežasties, prieš 2-3 valandas, iš ALKO portalo dingo mano rašytas straipsnis! Todėl darau išvadą, kad šiame portale, artėjant rinkimams, tokie ir panašus atvejai, bus vis dažnesni ir net dar nedoresni.
  Tai ALKUI garbės nedaro! O aš šiuo portalu taip tikėjau?! Tenka skaudžiai nusivilti!,

 24. III-jo ir IV-jo žemės judėjimų atradėjas R. ZUBINAS:

  LIETUVAI 100 !
  LIETUVOS VARDUI – 1500 !
  LIETUVIŲ KALBAI – 100 000 metų!
  TAI ŠIMTMEČIO PROGA YRA DOVANA LIETUVAI!!!
  Šios garbingos datos proga, laikas LIETUVOJE surengti TARPTAUTINĘ KONFERENCIJĄ TEMA: TREČIASIS IR KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIAI JUDĖJIMAI!

 25. III-jo ir IV-jo žemės judėjimų atradėjas R. ZUBINAS:

  Šio portalo antrajame straipsnyje vis dar gyvuoja neabejotinai provokacinis šūkis – velniop lietuvių kalbą! Kiek dar jis gyvuos?! Nesuprantama, kodėl šio puslapio vadovai, šio straipsnio nenaikina?!

 26. Su nuostaba ir nusistebėjimu 41-jų tremtinys R. ZUBINAS:

  Kaip mums nekils “PAVOJUS IŠNYKTI”, jeigu kuris laikas, šio portalo antrasis punktas, skelbia- “VELNIOP LIETUVIŲ KALBĄ”!? O gal “ALKAS” jau be “galvos”?,!

 27. III-jo ir IV-jo Žemės ašies judėjimų atradėjas R. ZUBINAS:

  LIETUVOJE vis daugiau randasi ALKIEČIŲ! Tai puiku! Tačiau, ar šio tikėjimo šalininkai žino, jog pagrindinis, šio tikėjimo, protėvių DARBAS, buvo ne ugnies žarstymas, bet GAMTOJE VYKUSIŲ PROCESŲ STEBĖJIMAS IR KRUOPŠTUS JŲ UŽRAŠYMAS! Tam tikslui, mūsų protėviai, jau prieš 100 000 metų, turėjo RUNŲ RAŠTĄ!
  Deja, RUNŲ RAŠTĄ ir jį pažinojusius, kryžiuočiai ir kalavijuočiai, LIETUVOS krašte, išnaikino iki šaknų!
  Tačiau mes turime indų išminčiaus MAHATMOS GANDŽIO liudijimą, kad : “LIETUVIŲ KALBA – SENESNĖ UŽ SANSKRITĄ!” Mes dabar turime ir rašytojų bei rašančiųjų ARMIJĄ! Mes, SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA, ATRADOME ir TREČIĄJĮ BEI KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS! Šia tema išleista jau keletas knygų! Kodėl ALKO šalininkai nesidomi šiais, PASAULINIAIS, ATRADIMAIS? KUR MŪSŲ PROTĖVIŲ DVASIA? KODĖL ALKO ŠALININKAI, NENORI PAŽINTI GAMTOJE VYKSTANČIŲ FIZINIŲ PROCESŲ ir nenori TĘSTI MŪSŲ PROTĖVIŲ TRADICIJŲ?!

 28. lietus:

  Vikipedija. Sabotažas sąmoningas tam tikrų įsipareigojimų neatlikimas arba blogas jų atlikimas, slaptas pasipriešinimas įgyvendinti kokį nors sprendimą, programą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: